Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

kurs stylizacji paznokci Kraków

30 lis 2010 - 20:43:17

Daria Kieruzel- cudowna osoba ;)

niezweryfikowana
Posty: 193
Ostrzeżenia: 4/5

kurs stylizacji paznokci Kraków

01 gru 2010 - 12:42:42

W Warszawie mają rewelacyjne kursy stylizacji paznokci w centrum szkoleniowym Pro-Activ. Organizują oni kursy na terenie całej Polski ale nie wiem jak to dokładnie wygląda, więc jeśli byś chciała to się z nimi skontaktuj i zapytaj o szczegóły. Ja byłam na nich akurat w Warszawie

kurs stylizacji paznokci Kraków

20 gru 2010 - 13:31:40

Też jestem z Krakowa i też bardzo chciałabym zapisać się na taki kurs. Wydaje mi się, że bardzo dobrą propozycją jest kurs kosmetyczny, który przeprowadza Diamond Cosmetics. Po za tym do końca tego miesiąca jest u nich spora promocja. Sama prawdopodobnie nie skorzystam już w tym roku, ale w styczniu 2011 chyba się wybiorę. Bardzo podoba mi się ich program nauki, jest na prawdę rozbudowany.

kurs stylizacji paznokci Kraków

06 lut 2011 - 20:37:46

odwiedzialm kurs stylizacji paznokci w warszawie. i Tutaj moge sie zgodzic z poprzedniczka 2Agnieszka_K.
nie trzeba dluzej ćwiczyć na przyjaciolkach :) bardzo profesjonalne podejscie. nie ma problemow z instruktorami. Bardzo mila atmosfera.
z tego co wiem teraz urzad pracy daje dofinansowania do takiego kursu

kurs stylizacji paznokci Kraków

08 lut 2011 - 19:53:18

Ja korzystałam z kursu NEW NAILS. TO co prawda warszawa, ale moze warto przyjechac na profesjonalne szkolenie? Robiłam u nich zawodowy i byłam bardzo zadowolona.

niezweryfikowana
Posty: 279
Ostrzeżenia: 2/5

kurs stylizacji paznokci Kraków

08 lut 2011 - 23:24:40

Znam sporo szkół, które przeprowadzają tego typu szkolenia, ale jednak za najlepszą uważam Pro Activ. Co prawda działają w Warszawie, ale można się u nich zapisać na indywidualny kurs w prawie każdym mieście w Polsce. A po szkoleniu oprócz zwykłego zaświadczenia, dostaniesz również certyfikat, co na pewno ułatwi późniejsze zdobycie pracy.

kurs stylizacji paznokci Kraków

15 lut 2011 - 08:58:15

2Agnieszka_K - jestem po pierwszych godzinach kursu wizażu w New Nails i oceniam go bardzo pozytywnie. Trudno mi napisać cokolwiek o stylizacji paznokcia, ale napiszę nieco o samym szkoleniu wizażu. To co szczególnie ważne - małe grupy, bardzo dobre kosmetyki i instruktorki, które znają się na rzeczy ( różne miałam już przygody). Moim celem jest zdobycie odpowiedniego doświadczenia w celu rozpoczęcia pracy i wydaje mi się, że po szkoleniu New Nails będę miała na to duże szanse. Dodam jeszcze opinię kiedy ukończę całe szkolenie wizażu.

kurs stylizacji paznokci Kraków

15 lut 2011 - 13:35:18

Ja powiem tak. Uczeszczałam na kursy Pro-activ w Warszawie i naprawde jestem rozczarowana. szkola zeszla na psy. Lektorki bardzo mlode i niedoświadczone. Nie potrafią absolutnie przekazać wiedzy. Naprawde bylam zawiedziona ze wywalilam tyle kasy w bloto. Mam do tego male porównanie - moja przyjaciolka poszla do gowork i wlasnie jest w trakcie kursu. Poki co jest bardzo zadowolona. No i o new nails tez slyszalam ze są porządni ale nie wiem jak cenowo

kurs stylizacji paznokci Kraków

15 lut 2011 - 13:45:11

moze wybierzesz sie do Warszawy ? tu bym mogła Ci pare osob polecic :)

a new nails nie polecam bo sami siebie reklamuja.. znaczy pracownicy pisza na jakich tylko sie da stronach, forach, portalach i się reklamują



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-15 13:46 przez natalia2205.

kurs stylizacji paznokci Kraków

15 lut 2011 - 13:50:48

niestety nie mam czasu i mozliwości, żeby jeździć na kurs do Warszawy. Jedynie Kraków mnie zadowoli :)

kurs stylizacji paznokci Kraków

16 lut 2011 - 10:39:35

Cytat
natalia2205
moze wybierzesz sie do Warszawy ? tu bym mogła Ci pare osob polecic :)

a new nails nie polecam bo sami siebie reklamuja.. znaczy pracownicy pisza na jakich tylko sie da stronach, forach, portalach i się reklamują

Pewnie wszyscy coś skubią na siebie, ale łatwo wychwycić kiedy opinia może być nie do końca szczera. W moim przypadku, przynajmniej na razie, New Nails jak najbardziej się sprawdza. Pro-activ również znam, ale to na podstawie opinii koleżanki, która nie była do końca zadowolona z ich szkolenia.

zweryfikowana
Posty: 1.562
Ostrzeżenia: 1/5

kurs stylizacji paznokci Kraków

16 lut 2011 - 10:55:59

Udaj się do urzędu pracu, i tam napewno będą takie kursy i możesz zapłacic z własnej kieszeni albo poprość o darmowy , oni płacą wszystkie kursy do 1300 lub 1400 zł

kurs stylizacji paznokci Kraków

16 lut 2011 - 11:11:56

Ale UP Może dofinansowac kurs jakiejkolwiek firmy prawda? po prostu daje kase ewentualnie i tyle tak?
New nails moze rzeczywiscie są dobrzy ale ceny są duzo wyzsze niz w innych firmach. Slyszalam tez o professionails polska. Ceny nie sa zbytnio wygórowane a opinie maja niezle. no i ten gowork - podobne ceny (niskie) i opinie tez super. Wiec mysle ze nie zawsze marka w tym przypadku znaczy jakosc. Czesto mniejsze firmy bardz mniej znane organizuja kursy na takim samym poziomie a o polowe taniej.

kurs stylizacji paznokci Kraków

17 lut 2011 - 08:52:16

BlackRose2222: ja już rozpoczęłam kurs w New Nails, ewentualnie koleżanki mogą skorzystać.
BiernackaM: ważna rada - nie patrz na cenę, tylko porównuj programy i pogadaj z przedstawicielami firm. Uwierz mi, że w ten sposób można wybrać konkretne szkolenie, a nie zupełnie przypadkowe. Jeśli chcesz się czegoś nauczyć to mniej uwagi przywiązuj kosztom.

kurs stylizacji paznokci Kraków

17 lut 2011 - 11:24:38

angelo: chetnie nie patrzyłabym na cene ale niestety mam ograniczone fundusze i w moim przypadku musze szukać długo aby wybrac jak najlepszy program przy jak najmniejszych kosztach:( Jeżeli mam jedną firmę która ma ciekawy program i kosztuje 900zł i drugą firmę która ma podobny bądź odrobinę lepszy ale kosztuje 1600zł to niestety ale wybiorę firmę nr 1 :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Przedłużanie paznokci