Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

godzinę temu

elektryka sklep

godzinę temu

wakacje last minute

godzinę temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

kurs stylizacji paznokci Kraków

30 lis 2010 - 20:43:17

Daria Kieruzel- cudowna osoba ;)

niezweryfikowana
Posty: 193
Ostrzeżenia: 4/5

kurs stylizacji paznokci Kraków

01 gru 2010 - 12:42:42

W Warszawie mają rewelacyjne kursy stylizacji paznokci w centrum szkoleniowym Pro-Activ. Organizują oni kursy na terenie całej Polski ale nie wiem jak to dokładnie wygląda, więc jeśli byś chciała to się z nimi skontaktuj i zapytaj o szczegóły. Ja byłam na nich akurat w Warszawie

kurs stylizacji paznokci Kraków

20 gru 2010 - 13:31:40

Też jestem z Krakowa i też bardzo chciałabym zapisać się na taki kurs. Wydaje mi się, że bardzo dobrą propozycją jest kurs kosmetyczny, który przeprowadza Diamond Cosmetics. Po za tym do końca tego miesiąca jest u nich spora promocja. Sama prawdopodobnie nie skorzystam już w tym roku, ale w styczniu 2011 chyba się wybiorę. Bardzo podoba mi się ich program nauki, jest na prawdę rozbudowany.

kurs stylizacji paznokci Kraków

06 lut 2011 - 20:37:46

odwiedzialm kurs stylizacji paznokci w warszawie. i Tutaj moge sie zgodzic z poprzedniczka 2Agnieszka_K.
nie trzeba dluzej ćwiczyć na przyjaciolkach :) bardzo profesjonalne podejscie. nie ma problemow z instruktorami. Bardzo mila atmosfera.
z tego co wiem teraz urzad pracy daje dofinansowania do takiego kursu

kurs stylizacji paznokci Kraków

08 lut 2011 - 19:53:18

Ja korzystałam z kursu NEW NAILS. TO co prawda warszawa, ale moze warto przyjechac na profesjonalne szkolenie? Robiłam u nich zawodowy i byłam bardzo zadowolona.

niezweryfikowana
Posty: 279
Ostrzeżenia: 2/5

kurs stylizacji paznokci Kraków

08 lut 2011 - 23:24:40

Znam sporo szkół, które przeprowadzają tego typu szkolenia, ale jednak za najlepszą uważam Pro Activ. Co prawda działają w Warszawie, ale można się u nich zapisać na indywidualny kurs w prawie każdym mieście w Polsce. A po szkoleniu oprócz zwykłego zaświadczenia, dostaniesz również certyfikat, co na pewno ułatwi późniejsze zdobycie pracy.

kurs stylizacji paznokci Kraków

15 lut 2011 - 08:58:15

2Agnieszka_K - jestem po pierwszych godzinach kursu wizażu w New Nails i oceniam go bardzo pozytywnie. Trudno mi napisać cokolwiek o stylizacji paznokcia, ale napiszę nieco o samym szkoleniu wizażu. To co szczególnie ważne - małe grupy, bardzo dobre kosmetyki i instruktorki, które znają się na rzeczy ( różne miałam już przygody). Moim celem jest zdobycie odpowiedniego doświadczenia w celu rozpoczęcia pracy i wydaje mi się, że po szkoleniu New Nails będę miała na to duże szanse. Dodam jeszcze opinię kiedy ukończę całe szkolenie wizażu.

kurs stylizacji paznokci Kraków

15 lut 2011 - 13:35:18

Ja powiem tak. Uczeszczałam na kursy Pro-activ w Warszawie i naprawde jestem rozczarowana. szkola zeszla na psy. Lektorki bardzo mlode i niedoświadczone. Nie potrafią absolutnie przekazać wiedzy. Naprawde bylam zawiedziona ze wywalilam tyle kasy w bloto. Mam do tego male porównanie - moja przyjaciolka poszla do gowork i wlasnie jest w trakcie kursu. Poki co jest bardzo zadowolona. No i o new nails tez slyszalam ze są porządni ale nie wiem jak cenowo

kurs stylizacji paznokci Kraków

15 lut 2011 - 13:45:11

moze wybierzesz sie do Warszawy ? tu bym mogła Ci pare osob polecic :)

a new nails nie polecam bo sami siebie reklamuja.. znaczy pracownicy pisza na jakich tylko sie da stronach, forach, portalach i się reklamują



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-15 13:46 przez natalia2205.

kurs stylizacji paznokci Kraków

15 lut 2011 - 13:50:48

niestety nie mam czasu i mozliwości, żeby jeździć na kurs do Warszawy. Jedynie Kraków mnie zadowoli :)

kurs stylizacji paznokci Kraków

16 lut 2011 - 10:39:35

Cytat
natalia2205
moze wybierzesz sie do Warszawy ? tu bym mogła Ci pare osob polecic :)

a new nails nie polecam bo sami siebie reklamuja.. znaczy pracownicy pisza na jakich tylko sie da stronach, forach, portalach i się reklamują

Pewnie wszyscy coś skubią na siebie, ale łatwo wychwycić kiedy opinia może być nie do końca szczera. W moim przypadku, przynajmniej na razie, New Nails jak najbardziej się sprawdza. Pro-activ również znam, ale to na podstawie opinii koleżanki, która nie była do końca zadowolona z ich szkolenia.

zweryfikowana
Posty: 1.562
Ostrzeżenia: 1/5

kurs stylizacji paznokci Kraków

16 lut 2011 - 10:55:59

Udaj się do urzędu pracu, i tam napewno będą takie kursy i możesz zapłacic z własnej kieszeni albo poprość o darmowy , oni płacą wszystkie kursy do 1300 lub 1400 zł

kurs stylizacji paznokci Kraków

16 lut 2011 - 11:11:56

Ale UP Może dofinansowac kurs jakiejkolwiek firmy prawda? po prostu daje kase ewentualnie i tyle tak?
New nails moze rzeczywiscie są dobrzy ale ceny są duzo wyzsze niz w innych firmach. Slyszalam tez o professionails polska. Ceny nie sa zbytnio wygórowane a opinie maja niezle. no i ten gowork - podobne ceny (niskie) i opinie tez super. Wiec mysle ze nie zawsze marka w tym przypadku znaczy jakosc. Czesto mniejsze firmy bardz mniej znane organizuja kursy na takim samym poziomie a o polowe taniej.

kurs stylizacji paznokci Kraków

17 lut 2011 - 08:52:16

BlackRose2222: ja już rozpoczęłam kurs w New Nails, ewentualnie koleżanki mogą skorzystać.
BiernackaM: ważna rada - nie patrz na cenę, tylko porównuj programy i pogadaj z przedstawicielami firm. Uwierz mi, że w ten sposób można wybrać konkretne szkolenie, a nie zupełnie przypadkowe. Jeśli chcesz się czegoś nauczyć to mniej uwagi przywiązuj kosztom.

kurs stylizacji paznokci Kraków

17 lut 2011 - 11:24:38

angelo: chetnie nie patrzyłabym na cene ale niestety mam ograniczone fundusze i w moim przypadku musze szukać długo aby wybrac jak najlepszy program przy jak najmniejszych kosztach:( Jeżeli mam jedną firmę która ma ciekawy program i kosztuje 900zł i drugą firmę która ma podobny bądź odrobinę lepszy ale kosztuje 1600zł to niestety ale wybiorę firmę nr 1 :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Przedłużanie paznokci