Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

4 minuty temu

kosmetyki samochodowe

49 minut temu

dresy na ulice

59 minut temu

Studia online

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

kurs stylizacji paznokci Kraków

25 wrz 2010 - 13:46:14

Witam wszystkie szafowiczki :) Zakładam ten wątek, ponieważ nie znalazłam takiego na forum (jeśli jest taki sam to proszę o przeniesienie :))
Chodzi mi o to, czy któraś z was zna, prowadzi, przeszła kurs stylizacji paznokci w Krakowie i może polecić ? Piszcie jakie miejsca dokładnie polecacie, ile płaciłyście i inne ważne szczegóły na temat tych kursów.
P.S. Nie myślcie, że jestem tak głupia, żeby nie poszukać czegoś w google. Szukałam, ale chodzi mi o wasze opinie. Wole iść na coś sprawdzonego, niż zapłacić 1000zł i nie mieć z tego nic.

kurs stylizacji paznokci Kraków

25 wrz 2010 - 13:48:16

podbijam również chętnie się dowiem :)

kurs stylizacji paznokci Kraków

25 wrz 2010 - 14:11:12

nie ma tu nikogo z Krakowa, czy nikt nic nie wie na ten temat ?

kurs stylizacji paznokci Kraków

25 wrz 2010 - 23:11:18

jeszcze raz proszę o pomoc. jesli nawet was to nie interesuje albo nie macie nic do powiedzenia, to prosze o podbijanie :]

kurs stylizacji paznokci Kraków

26 wrz 2010 - 13:05:24

nie mam pojecia xd

kurs stylizacji paznokci Kraków

26 wrz 2010 - 13:06:19

również nie mam pojęcia :)

kurs stylizacji paznokci Kraków

26 wrz 2010 - 13:09:45

Moja koleżanki robiły kursy ale w Tychach o Krakowie nie wiem :-) I fakt lepiej się dowiedzieć bo jedna ładnie się nauczyła a druga gdzieś indziej to niespecjalnie, to ja bez kursu lepiej sobie robię sama :-)

kurs stylizacji paznokci Kraków

26 wrz 2010 - 13:28:54

Najlepsze są kursy, które dziewczyny- instruktorki prowadzą w systemie 1 do 1. Czyli szkolą jedną lub dwie osoby nigdy w gupach :)

Od siebie mogę polecić:

Annę Kasprzak (CenterBeauty), szkolenia prowadzi w Pajęcznie ja do Ani regularnie jeżdze na warsztaty i jestem baaardzo zadowolona, przesypmatyczna osóbka i wiem, że napewno Cię nauczy profesjonalnie przedłużać paznokcie :)

Anię Śledz (Anathis) z Warszawy, byłam na doszkalaniu, dziewczyna świetna, robi przepiękne pazurki i umie bardzo dobrze uczyć :) Z czystym sumieniem mogę polecić :)

Noi na koniec Daria Kieruzel ( All4Nails) z Krakowa, też prowadzi indywidualne kursy, byłam tam na warsztatach ( z których nie dokońca jestem zadowolona pod względem towarzyskim, bo oczywiście technicznym jak najbardziej). Daria to miła osóbka, noi blisko Ciebie :)

Nie polecam grupowych szkolen bo na takim też byłam i niewiele z niego wyniosłam :P Jeśli chodzi o te dziewczyny powpisuj ich nazwiska i nazwy firm i poznajdujesz strony i blogi, pooglądasz ich prace :)

kurs stylizacji paznokci Kraków

29 wrz 2010 - 15:46:49

Dzięki. Wiem, że najlepszy kurs to 1 na 1, ale takie też są najdroższe. Chce znaleźć jakiś dbry kurs, ale w rozsądnej cenie, bo jestem młoda i sama na siebie zarabiam, dlatego chce coś odpowiedniego dla siebie wyszukać :)
może jeszcze któraś z was coś wie na ten temat ? :)

kurs stylizacji paznokci Kraków

29 wrz 2010 - 15:59:59

ja czytałam gdzieś kiedyś sporo pozytywnych opinii o Akademii Sztuki Piękności

kurs stylizacji paznokci Kraków

29 wrz 2010 - 17:36:15

też czytałam dużo o ASP, ale jest dość drogo, więc szukam jeszcze czegoś innego :)

kurs stylizacji paznokci Kraków

29 wrz 2010 - 20:55:03

Nie wiem czy powinnam, ale... prowadzę indywidualne kursy w Krakowie. Więcej na priv bo nie chcę być posądzona o reklamę.

kurs stylizacji paznokci Kraków

18 lis 2010 - 09:36:09

Witajcie,

Niestety nie mogę wam polecić dobrej szkoły paznokci w Krakowie bo nie znam. Odradzam ASP mam koleżankę która u nich była i ma same niepochlebne opinie o nich. Ja ukończyłam kurs stylizacji paznokci w Szkole Stylizacji Paznokci NEW NAILS w Warszawie i jestem bardzo zadowolona. Zapisała nie na kurs stylizacji paznokci 120 godzin (zegarowych !!!) i poznałam bardzo dużo zagadnień a co najważniejsze dużo praktyki i ćwiczeń aż do upadłego. Po takim szkoleniu nie musiałam siedzieć miesiącami i ćwiczyć paznokcie na koleżankach. Nie marnowałam czasu i własnych produktów. Znalazłam szybko prace w dobrym salonie a później zrobiłam w tej szkole Kurs stylizacji paznokci - Instruktorski z techniki żelowej i akrylowej. Cały czas się rozwijam w tym zawodzie ale podstawą było dobry kurs na początku. Uważam ze NEW NAILS w Warszawie to najlepsze kursy stylizacji paznokci w Polsce.

Poniżej zamieszczam ich baner ze strony

Kursy godne polecania. Czasami warto pojechać na kursy stylizacji paznokci do innego miasta bo to jest inwestycja na lata i na pewno się zwróci . Podaję link : kursy stylizacji paznokci i adres NEW NAILS ul. Grzybowska 2/1 , tel. 22 4088861.

kurs stylizacji paznokci Kraków

30 lis 2010 - 20:37:50

Witam :)

A ja mogę polecić Małopolskie Centrum Szkoleniowe znajdujące się właśnie w Krakowie na ul. Lubicz. Szkolenia prowadzi pani Elena. Bardzo miła i sympatyczna osoba, do tego zawsze uśmiechnięta :) Pierwszy swój kurs robiłam u pani Eleny w 2005 roku - stylizacja i przedłużanie paznokci metodą żelową, natomiast w tym roku, dokładnie w październiku zrobiłam przedłużanie paznokci metodę akrylową - na tipsie i formie. A jeszcze w grudniu wybieram się na kurs wizażu :) Na prawdę warto. Kursy prowadzone są w małych grupkach - 2, 3 osoby. Pani Elena każdemu z osobna poświęca czas. Oczywiście na kursie poznajemy teorię i praktykę, a nie tylko praktykę jak na wielu innych szkoleniach. Ćwiczymy, ćwiczymy i ćwiczymy...do upadłego :) To jest strona internetowa http://www.masternail.pl/ - znajdziesz tutaj wiele potrzebnych informacji i na pewno wybierzesz coś dla siebie :)

Pozdrawiam, Marta...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-11-30 20:40 przez malaoam.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sposoby na zarobienie pieniędzy???