Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cyrkonie.

25 wrz 2010 - 11:55:13

dziewczyny mam pytanie: czy cyrkonie lepiej wtopić w żel czy tylko nakleić na odtłuszczoną płytkę i nabłyszczyc???
i jeśli możecie to powiedzcie jak zrobić wzorek farbką żeby się nie rozmazywał? bo ja robie tak: piłuje pazurka (to juz na koniec), odtłuszczam i robie wzorek i nablyszczam.. ale ten wzorek robi się taki rozlany.:/ doradzicie cos??? proszę!..:(

Cyrkonie.

25 wrz 2010 - 11:56:16

w zel wtopic

zweryfikowana
Posty: 2.278
Ostrzeżenia: 1/5

Cyrkonie.

25 wrz 2010 - 12:01:15

oczywiście, że wtopic :)

Cyrkonie.

25 wrz 2010 - 12:02:12

wtopic w zel tak jak dziewczyny mowia

Cyrkonie.

25 wrz 2010 - 17:49:18

bo słyszałam że niektóre dziewczyny po prostu naklejają na ozdobionego już pazurka i tylko nabłyszczaja.. więc nie wiem..:/

Cyrkonie.

26 wrz 2010 - 17:41:49

cyrkoni się nie zalewa żelem gdyż stracą urok,będą wyglądać jak hologram wtopiony.Najlepszym sposobem jest opracowanie pazurka i naklejenie cyrkoni klejem.A co do wzorka to musisz poczekać aż wzorek zupełnie wyschnie czy malowany lakierem czy farbką akrylową musi dokładnie wyschnąć,dopiero potem pokrywasz żelem nabłyszczającym lub top coatem.

Cyrkonie.

28 wrz 2010 - 10:41:32

poprzedniczka ma racje, nie wtapiac ;)
opracowac paznokiec, musnac pazurka nablyszczaczek tam, gdzie chcesz przykleic cyrkonie, wziac wykalaczke, musnac jej koncem w zelu, zeby cyrkonia sie do patyczka przykleila, nastpenie naniesc na paznokciec, utwardzic ok 1 minute w lampie uv, a nastepnie nablyszczyc caly paznokiec. Zawsze tak robie i ten sposob jest niezawodny.

Cyrkonie.

29 wrz 2010 - 00:55:02

ja zawsze mialam wtapiane

Cyrkonie.

29 wrz 2010 - 00:59:20

nie wtapiać!!! cyrkonia wtedy straci swój urok i nie będzie już się błyszczała i wyglądała jak cyrkonia...

Cyrkonie.

29 wrz 2010 - 01:00:42

ja tez mialam wtapiane i wyglądały ślicznie, nic nie było matowe tylko świecące, zwłaszcza jeśli na koniec żel był pomalowany lakierem z uv. a naklejane to dla mnie nieporozumienie bo ktoś kto dużo robi np. przy dzieciach, zmywa itd...to aby strata kasy bo nie dosyć że szybko odlecą to jeszcze się chaczą!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kurs stylizacji paznokci Kraków