Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 2/5

Jedzenie chleba w trakcie diety

11 kwi 2017 - 12:47:18

Dlatego, że często pojawiają się zdania o tym żeby nie jeść chleba, mam dla was artykuł dietetyka http://www.szukamdietetyka.pl/artykuly/porady-ekspertow/16-o-rany-chleb-na-diecie.html który twierdzi, że chleb nie taki zły jak go opisują

Jedzenie chleba w trakcie diety

11 kwi 2017 - 13:13:41

chleb pełnoziarnisty jest bardzo zdrowy pod warunkiem ze nie ma sie uczulenia na gluten a niestety coraz czesciej ludzie maja na niego uczulenie.

Jedzenie chleba w trakcie diety

11 kwi 2017 - 14:24:16

Podczas diety powinno się jeść chleb pełnioziarnisty lub żytni. Zawierają mniej cukru, dzięki nim czujemy się na dużej najedzone. Wiem to od dietetyka. Sprawdziłam na sobie.

Jedzenie chleba w trakcie diety

11 kwi 2017 - 14:50:48

a mi nie pasuje żaden chleb.
Jem chałkę i naprawdę nie tyję.

Jedzenie chleba w trakcie diety

11 kwi 2017 - 15:36:33

To jest mit, że jedzenie chleba tuczy. Oczywiście zależy od rodzaju, od tego co się na niego "nakłada" i oczywiście od ilości. Dziewczyny, chleb i zmieniaki nie są zakazane. Trzeba podejść z rozsądkiem. Wiem coś o tym. Diet.

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 2/5

Jedzenie chleba w trakcie diety

11 kwi 2017 - 17:57:31

ja też zawsze jem chleb będąc na diecie, dlatego też nie koniecznie wierze w mity, które mówią, ze nie wolno go jeść

Jedzenie chleba w trakcie diety

11 kwi 2017 - 18:44:36

Szczerze mogę zrezygnować z wielu rzeczy, ale odstawić świeży, chrupiący chlebek z masłem oj niee, niee, niee :)

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 2/5

Jedzenie chleba w trakcie diety

12 kwi 2017 - 12:27:30

Pytanie czy to jest faktycznie uczulenie, czy moda - bo strasznie dużo osób po prostu przerzuca się na dietę bezglutenową jako kolejną modną nowinkę.

Jedzenie chleba w trakcie diety

12 kwi 2017 - 18:37:14

agata74 i Brabella Alergia pokarmowa i nietolerancja pokarmowa to zupełnie co innego, nie wrzucajcie tego do jednego wora.

niezweryfikowana
Posty: 229
Ostrzeżenia: 2/5

Jedzenie chleba w trakcie diety

30 maj 2017 - 09:48:12

Ja nie widzę powodu, żeby wyrzucać chleb z diety. Tylko kupuję żytni na zakwasie, który jest pełnowartościowy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

frytki - jak zdrowo przygotować