Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

godzinę temu

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Efekt jojo

26 paź 2016 - 19:57:26

Ja w domu gotuję normalny obiad,narzeczonemu jak przyjeżdża też,a sama jem dietę :) Nawet czasem mi mama próbuje i się innym zachciewa. Bo ja lubię eksperymentować,przyprawiać.. :) Więc da się,ale trzeba chcieć. Pokombinuj..bo czasem zdrowe jedzenie pachnie i jest takie pyszne,że może nawet skusisz tym męża i dziecko.. chcę to!:D

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 1/5

Efekt jojo

04 lis 2016 - 12:05:40

Najlepiej przekonać domowników do zdrowego życia. Wejdź mężowi na ambicje, powiedz mu że schudniesz więcej niż on :)

zweryfikowana
Posty: 125
Ostrzeżenia: 7/5

Efekt jojo

28 sty 2017 - 13:16:10

Zapraszam do stosowania SLIM EXTREME wspomagającego odchudzanie. Więcej na moim blogu. Link bloga w moim profilu. Ostatni najnowszy wpis na blogu.
Ja stosując ten suplement od 20 stycznia schudłam już 2,5 kg. Nie było super wyrzeczeń.
2 tabletki 3 razy dziennie na 1,5 godziny przed posiłkiem koniecznie trzeba popić 2 szklankami wody. 1 tabletka musująca rozpuszczona w szklance wody przed snem.
Do tego dieta garstkowa, bardzo prosta jesz tyle ile zmieścisz w garści. Odstawiłam wszelkie słodycze, nie słodzę herbaty. Kawę niestety słodzę 1 łyżeczką cukru.
We wszystkim pomaga mi aplikacja na Androidzie w załączeniu do suplementu kod autoryzacyjny. Aplikacja podpowiada kiedy wziąć tabletki i co zjeść i jak ćwiczyć. Widzisz od razu postępy.
Kiedyś widziałam ćwiczące mamy z małymi dziećmi. To może być świetną zabawą.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Od czego zacząć odchudzanie?