Obecnie rozmawiamy o:

copywriting seo

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Hej, postanowiłam zrobić coś ze swoim życiem i zapisałam się na dietetykę do wszuie w Poznaniu - szczerze to była to zupełnie spontaniczna decyzja :) Chciałabym w związku z tym zapytać czy któraś z was chodziła na takie studia, a może konkretnie na wszuie? Będę wdzięczna za każdą opinię :)

niezweryfikowana
Posty: 168
Ostrzeżenia: 1/5

Jak chcesz dowiedzieć się czegoś o uczelni, na którą się wybierasz to wejdź na opinieouczelniach.pl ;)

Na opiniachouczelniach jest głównie pytanie kto idzie na uczelnie. Naprawdę nikt nic tutaj na wszuie? Ani nie idzie, ani nie był? Szkoda… miałam nadzieję, że się czegoś dowiem… No, nic - mam nadzieję, że jakoś sobie poradzę ;)

Mam znajomą, która chodziła na wszuie i była zadowolona ze swojej uczelni - więcej Ci nie powiem w tej chwili, ale mogę ją podpytać.

Byłabym wdzięczna :D

Przez dłuższy czas studiowałam na wszuie - co prawda nie skończyłam z szeregu różnych powodów, o których tu nie napiszę, ale w sumie to bym chciała, tylko nie mam pojęcia czy jeszcze mogę. też studiowałam dietetykę i bardzo miło wspominam te studia, szczególnie dziewczyny ze swojej grupy, bo to naprawdę wspaniałe osoby i z dużą częścią z nich utrzymujemy wciąż kontakt. jak tak z nimi gadałem to ogólnie były zadowolone z tych studiów i skończyły bez żadnych problemów. na nic nie narzekały, część nawet teraz pracuje w zawodzie, jedna próbuje teraz założyć własną klinikę dietetyczną, trochę się to porozwijało. no i trochę się zdążyły pozmieniać od tamtej pory, bo jednak czas mijał ;)

No tak to jest niestety - ja tez tęsknie za częścią ludzi ze swoich poprzednich studiów. Próbowałam nawet namówić koleżankę na to, by poszła ze mną, ale ona jest już w opcji mąż i dziecko i najchętniej by siedziała w domu - ludzie się zmieniają i czasy się zmieniają i nic z tym nie zrobisz ;) To, czego się boję trochę to to, że będę najstarsza na tych studiach ;) Decyzję o prawie jazdy też późno podjęłam, ale nie byłam, o dziwo ;)

Nie ma się czego bać - nawet jak będziesz najstarsza to wokół ludzi poczuejsz się młodziej pociesza Poza tym studia to takim moment, w którym naprawde już nikt nie zwraca zupełnie uwagi na wiek tańczy

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Wszy-jak się pozbyć?