Obecnie rozmawiamy o:

Pediatra Kielce

dzisiaj o 9:45

Ginekolog Rzeszów

dzisiaj o 9:42

Budowa domu

dzisiaj o 9:28

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Szybki spadek wagi ?

06 paź 2015 - 18:42:30

W ciągu dwóch miesięcy schudłam ponad 8 kg , nie byłoby w tym nic dziwnego gdybym uprawiała jakieś ćwiczenia czy coś , ale nic z tych rzeczy. Powiedziałabym że jem nawet bardzo dużo ale mam szybką przemianę materii no i zastanawiam się co może być przyczyną takiego spadku wagi ? dodam że ważę 52 kg przy 164 wzroście

Szybki spadek wagi ?

06 paź 2015 - 18:52:22

idz do lekarza zbadaj tarczyce

Szybki spadek wagi ?

06 paź 2015 - 18:59:32

Ktoś jeszcze ?

Szybki spadek wagi ?

06 paź 2015 - 19:03:32

Mnie też przychodzi na myśl tarczyca lub problemy onkologiczne. A może depresja, stres? Najlepiej iść do lekarza, a on już powinien wiedzieć na jakie badania skierować.

Szybki spadek wagi ?

06 paź 2015 - 19:08:52

Udaj się jak najszybciej do lekarza. Zrób badania krwi na TSH, mogą to być problemy z tarczycą lub jakaś inna poważna choroba aczkolwiek ja lekarzem nie jestem. To tylko sugestia. Chyba, że masz poważny stres i nerwy to nic dziwnego, że masz taki spadek wagi.

Szybki spadek wagi ?

06 paź 2015 - 19:12:01

stres i nerwy raczej nie wchodzą w grę , ale dzięki chyba będę musiała odwiedzić jednak lekarza

Szybki spadek wagi ?

06 paź 2015 - 19:34:26

miałam podobnie, tylko że schudłam w krótszym czasie więcej niż Ty jedząc więcej niż wcześniej a zwłaszcza słodkie.
ja miałam jeszcze takie objawy:
drżenie nóg i rąk, kołatanie serca, takie "napady goraca", powiekszyla mi się szyja, bardzo mnie wszystko denerwowalo. no i okazało się że to nadczynność tarczycy, zbadaj to bo teraz większość osób ma problemy tarczycowe nawet nie wiedzac o tym lata.

Szybki spadek wagi ?

07 paź 2015 - 14:31:42

ja przy 161cm wzrostu mam zaledwie 45kg takze nie jest u Ciebie tak źle. Ja bym chciała miec Twoja wage a za nic nie moge przytyc

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dieta kapuściana