Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dieta Tasiemcowa-Ktoś stosował?

20 kwi 2015 - 07:21:42

Witam:-)

Temat kiedyś był tutaj na forum poruszany, ale własciwie wiele było opini negatywnych.
Wolałabym aby pisały osoby które stosowały ta dietę? lub ewentualnie maja znajomych którzy stosują?
Lub osoby które moga coś wnieść w ten wątek jakiś "świeżych" informacji.
Nie ukrywam iz mnie ta dieta interesuje-ale powtarzam jeżeli chcą pisać osoby które powklejają wątki pościągane z innych portali to lepiej niech nie piszą, bo takie artykuły czy wątki znam na pamięć.
Gdyś się tym interesuję-prosze o sprecyzowanie jakie sa objawy od połknięcia tabletek-jakie dolegliwości później.
czy faktycznie ta dieta odchudza.
Tutaj chodzi o tasiemca nieuzbrojonego.Wiem że w polsce osoby to biorą i oczywiście normalnie funkcjonują.
Prosze o opinie lub o dyskusje.

pozdrawiam

Dieta Tasiemcowa-Ktoś stosował?

20 kwi 2015 - 08:13:20

"czy faktycznie ta dieta odchudza" - oczywiście!
powiedziałabym nawet, że "coś zżera Cię od środka" ściana

Dieta Tasiemcowa-Ktoś stosował?

20 kwi 2015 - 08:28:06

Nie stosowałam i nie znam nikogo kto by stosowal, ponieważ nie zadaję się z nienormalnymi ludźmi. A dlaczego po prostu nie zaczniesz się ruszać i nie przestaniesz żreć?

Dieta Tasiemcowa-Ktoś stosował?

20 kwi 2015 - 08:38:03

Masakra.


Jeśli w porę nie zacznie się leczenia to dieta cud kończy się śmiercią.
Oprócz tego ? awitamizona - tasiemiec wchłania wszystkie witaminy i substancje potrzebne, a zostawia zapas kału w jelicie ,toksyny dostają się do organizmu.
Dodatkowo ? osłabienie, brak sił, ogromna podatność na infekcje, choroby. Chroniczne bólu brzucha.

Bardzo zachęcające. Lepiej ruszyć dupę i ćwiczyć i MŻ !

Dieta Tasiemcowa-Ktoś stosował?

20 kwi 2015 - 08:53:49

Każdy kto stosowal tzw dietę tasiemcową ma iloraz inteligencji zbliżony do temperatury pokojowej...

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Dieta Tasiemcowa-Ktoś stosował?

20 kwi 2015 - 09:01:44

nie mam tak leniwych i głupich znajomych. Moje koleżanki wykupują karnety na siłownię albo chodzą pobiegać. Sama też sobie cudownie poradziłam bez robala w brzuchu. Jak by to ująć - robal w brzuchu i pstro w głowie - jak na mnie to idzie w komplecie.

Dieta Tasiemcowa-Ktoś stosował?

20 kwi 2015 - 09:07:11

Brak słow ....

Dieta Tasiemcowa-Ktoś stosował?

20 kwi 2015 - 09:07:36

Najlepszym wyjściem będzie po prostu zwykła dieta i ruch, nie ingeruj w swoje zdrowie i życie świństwami które krążą po internecie, ludzie będą zachęcać to tego typu eksperymentów ale nie zdają sobie sprawy jakie szkody może wywołać tasiemiec, najgorszym przypadkiem będzie kiedy "kupisz" i połkniesz TASIEMCA UZBROJONEGO I NAWET O TYM NIE BĘDZIESZ WIEDZIAŁA. A TU JUŻ ŻARTÓW NIE MA. Daj sobie spokój, a jeżeli interesuje Cie tematyka diet, które pomogą przy odchudzaniu, najzwyczajniej skonsultuj się z dietetykiem ;) pozdrawiam

Dieta Tasiemcowa-Ktoś stosował?

20 kwi 2015 - 09:16:08

Tak, stosowałam.
Tasiemiec dotarł do mózgu i obecnie już nie żyję.

Dieta Tasiemcowa-Ktoś stosował?

20 kwi 2015 - 09:43:52

Ale jaja wielkość dupy ważniejsza od zycia

zweryfikowana
Posty: 590
Ostrzeżenia: 1/5

Dieta Tasiemcowa-Ktoś stosował?

20 kwi 2015 - 10:03:56

Temat diety tasiemcowej to symbol naszych chorych czasów - wszystko dla urody, efekty bez wysiłku. Niestety autorko postu - jeśli chcesz być szczuplejsza, rusz tyłek sprzed komputera i idź na siłownię, zamiast szukać tasiemców w necie. Zjesz to dziadostwo ale nie będziesz mogła tego kontrolować.
Temat jest mi poniekąd bliski, bo akurat miałam w rodzinie osobę która po wycieczce do egzotycznych krajów przywiozła ze sobą pasożyta, który spowodował utratę wagi 40 kg w ciągu ponad pół roku. Członek mojej rodziny był wrakiem człowieka, nikt nie wiedział co mu jest, dopiero pomogli mu w klinice chorób tropikalnych. To dziadostwo było czymś w rodzaju tasiemca. Przedostało się przez... członka, w trakcie kąpieli w morzu (Tajlandia). Oczywiście mój krewny kąpał się w spodenkach, nie na waleta, ale mimo wszystko to nie powstrzymało tego czegoś przed zagnieżdżeniem się w jego organizmie. Do tej pory ma problemy ze zdrowiem (a minęło 5 lat).

Dieta Tasiemcowa-Ktoś stosował?

20 kwi 2015 - 11:07:25

Autorko polecam odwiedzić psychiatrę, nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie zastanawiał się jak zrujnować sobie zdrowie!!!

Dieta Tasiemcowa-Ktoś stosował?

20 kwi 2015 - 11:12:41

O Boże, widzisz i nie grzmisz!

Dieta Tasiemcowa-Ktoś stosował?

20 kwi 2015 - 11:15:26

Nie wierzę w to co czytam :( Dziewczyno puknij się w łeb.

Dieta Tasiemcowa-Ktoś stosował?

20 kwi 2015 - 11:16:55

W tv był kiedyś program gdzie lekarz mówił właśnie o tym.I jak koleżanki piszą powyżej jest to niebezpieczne .Gdy połkniesz tabletki ,zrobi się tasiemiec ale niekoniecznie w jelicie ,może się zagnieździć w mózgu w oku gdziekolwiek .Grozi to smiercią lub uszkodzeniem mózgu itd.Owszem schudniesz bardzo szybko ale gdy pozbędziesz sie tasiemca zaczniesz ponownie tyć.Pozbycie się tasiemca tez nie jest takie fajne ,wychodzi albo z kałem albo buzia .Tabletki są bardzo drogie opakowanie czytałam gdzies ok dwóch tysięcy .Zastanów się dobrze zanim to zrobisz poczytaj najpierw o zagrożeniach .

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Asystor slim