Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

dieta grejpfrutowa

16.02 o 15:46

1000 kalorii odchudzanie

przedwczoraj o 19:46

dieta grejpfrutowa

16.02 o 15:46

Aktywne użytkowniczki

Oczyszczanie organizmu z toksyn

13 cze 2014 - 14:28:34

Chciałabym zafundować swojemu organizmowi oczyszczenie przed dietą. Wiem, że aby oczyścić organizm z zalegających toksyn należy pić dużo wody. Macie jeszcze jakiś sposób? Stosowałyście jakieś diety oczyszczające organizm z toksyn?

17 cze 2014 - 19:31:30

świeży sok z buraków oczyszcza krew.

06 lip 2014 - 12:03:54

gdzies czytalam ze swietne efekty daje dwutygodniowe picie zmiksowanych naci selera,podobno dolegliwosci alergologiczne ustapily i cera zdecydowanie sie poprawila,ja natomiast polecam picie chlodnikow z ogorka zielonego-ktory swietnie odkwasza organizm,jak kto lubi mozna zmiksowac z burakiem,bo burak oprucz wlasciwosci oczyszczajacych posiada duzo zelaza wiec osoby ktorym sie latwo robia siniaki powinny wlaczyc go na stale do swojej diety w roznych postaciach a tak to pewnie glodowka trzy dniowa, tylko dla kogos kto gotuje dla rodziny raczej nierealne:)

18 sie 2014 - 18:57:40

nie kupować żadnych suplementów diet czy tabletek. Jedyny naturalny sposób to ostropest plamisty. Najlepiej kupić w aptece zmielony, jeść na czczo 3 łyżeczki popijając wodą.

03 wrz 2014 - 14:05:26

jedna z diet oczyszczających to tydzien jedzenia samych warzyw, nastepny tydzien - dodanie jogurtu, mleka , treci tydzien - nabial i jajka, nastepnie ryby. Codziennie rano picie wody z cytryną ( przed sniadaniem). Takich diet znajdziesz sporo ;)

18 paź 2014 - 17:24:33

konsultowałam to w kwietniu z lekarzem (kiedy okazalo się, że mam pasożyty) i polecił mi, że najlepiej jest przyjmować sporo błonnika (tylko naturalny!) i ziemi okrzemkowej. najpierw kupowałam to osobno, ale bylo to niewygodne i znalazlam produkt bodyclean.pl. warte polecenia, stosuję już prawie 3 miesiące i widac pozytywne efekty. jak kogos to interesuje to tu mozna poczytac: http://bodyclean.pl/poznaj-bodyclean/

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 2/5

05 gru 2014 - 10:31:21

Ja na oczyszczanie organizmu, prócz odpowiedniej diety, kupuję herbatkę zieloną na stronce 1000 Smakow swiata. Smak jest rewalacyjny, a także pomaga

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-17 13:00 przez nataliapstryk1313.

27 gru 2014 - 14:36:28

Woda z sokiem z cytryny i łyżeczką miodu. Młody jęczmień zielony, pokrzywa.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 2/5

07 sty 2015 - 10:40:40

Na oczyszczanie podobno najlepiej pomaga [moderacja - niepłacona reklama]...no ale wiadomo więcej błonnika w diecie też by mogło pomóc

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-03-27 10:22 przez moderator.

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 3/5

21 sty 2015 - 22:25:27

jabłka bardzo w tym pomagaja, dlatego znalazlam sobie suplement kotry zwiera ekstrakt z jablek. i nie dosc ze w miesiac bez ciwczen zgubilam 5 kg ;o to metabolizm przyspieszyl, tabletki nazywają sie acetomale.

03 lut 2015 - 10:08:55

podobno grejpfruty mają też działanie oczyszczające :)
chociaż podobno oczyszczenie przez głodówkę jest najlepsze ale szczerze mówiąc ja bym chyba nie wytrzymała :P

26 lut 2015 - 18:32:03

Polecam lewatywe z kawy - rewelacja !!!

niezweryfikowana
Ostrzeżenia: 1/5

11 mar 2015 - 00:35:11

Ja w tym roku postawiłam na oczyszczanie aloesem. Kupiłam ekologiczny sok [Moderacja - nieopłacona reklama], który zawiera 99,92% soku aloesowego z organicznej plantacji. Pije go przed każdym posiłkiem. Poza oczyszczaniem uzyskałam dodatkowy efekt zmniejszenia apetytu, schudłam nie planując odchudzania 2 kg w miesiąc.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-07 13:15 przez moderator.

13 mar 2015 - 13:17:42

Ja również słyszałam o soku z aloesu. Rzeczywiście ma ponoc takie dobre oczyszczające działanie.Wprawdzie sama nigdy go nie piłam ale jest na jego temat bardzo wiele dobrych opinii.
Jestem na diecie oczyszczającej już od kilku miesięcy. Czuję się lepiej moje trawienie jest również polepszone. Warto jest przestać robić zakupy w dużych supermarketach, kupować te wszystkie niezdrowe półprodukty a skłonić się w stronę zdrowego jedzenia na bazarach warzywnych. Ewentualnie można zajrzeć do sklepów , są nawet internetowe [Moderacja - nieopłacona reklama].

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-07 13:16 przez moderator.

27 kwi 2015 - 20:07:39

glinka zielona / kapusta / cytryna

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

DIETA DUKANA!