Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 62
Ostrzeżenia: 5/5

Oczyszczanie organizmu z toksyn

03 sie 2016 - 18:12:27

Warto oczyścić organizm by czuć się lepiej. Zakwaszony organizm czy też pełen toksyn sprawia, że czujemy się źle. Skutkieem tego jest ciągłe zmęczenie i złe samopoczucie. Jeżeli nie wiesz jak się zabrać za zakwaszony organizm może poszukaj czegoś u nich http://biowitalni.pl/80-zakwaszony-organizm mają różne naturalne specyfiki, które powinny Ci pomóc :)

Oczyszczanie organizmu z toksyn

05 sie 2016 - 10:54:20

Jedzenie też może oczyszczać. jest wiele produktów zawierających przeciwutleniacze, np. z owoców: czarne porzeczki, truskawki, maliny, granat, pomarańcze, ananasy, grejpfruty, jabłka, żurawina; z warzyw: czerwona kapusta, papryka, szpinak, fasola, brokuł, pomidory, groszek czy czerwona fasola. Soki z cytrusów też są zalecane. Spróbuj pobawić się w koktajle, pyszna sprawa, a w dodatku pomożesz organizmowi usunąć toksyny ;)

Oczyszczanie organizmu z toksyn

13 sie 2016 - 12:44:50

Polecam błonnik witalny, najlepiej 3 razy dziennie (zasady stosowania opisane są na etykiecie). Super działa, do tego polecam jeszcze spiruline, ale to już trzeba stosować przez dłuższy czas :)

Oczyszczanie organizmu z toksyn

25 sie 2016 - 14:17:50

Również słyszałam o soku z buraków. Poza tym to bardzo, bardzo zdrowy napój. ;)

Oczyszczanie organizmu z toksyn

15 lis 2016 - 11:22:46

też gdzieś czytałam o magicznej mocy buraków w tym zakresie, zwłaszcza soku z surowego buraka ale jakoś nie spróbowałam dotąd..

Oczyszczanie organizmu z toksyn

12 sty 2017 - 16:45:06

Grejfrut oczyszcza organizm z toksyn, plus Sok z kiszonej kapusty w dużej ilości, nie dość, że pyszny to usuwa pasożyty z organizmu.

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 3/5

Oczyszczanie organizmu z toksyn

18 sty 2017 - 07:58:09

Na oczyszczanie polecam dwa środki:
1. Blonnik witalny jest to zestaw w odpowiednich proporcjach babki plesznik i babka jajowata. Warto jest kupić sobie połączony z siemieniem lnianym. Jest sprzedawany jako Fibra Vitale. Stosuje sie go rano naczczo pijac np z woda (ja pije z woda z cytryna) a sluzy to oczyszczeniu organizmu z toksyn. Zdecydowanie lepsze działanie niż głodówki.
2. Profilaktycznie warto jest szarpnać się na ostropest gdyz duzo o tym dobrych slow na temat regeneracji organizmu a najbardziej watroby. Jest taki suplement Hepa Vitale. Który zawiera w sobie również babkę i czarnuszkę.

Oczyszczanie organizmu z toksyn

19 lut 2017 - 18:50:22

Ja polecam oczyszczająca diete dr Ewy Dąbrowskiej składa się ona z soków najpierw warzywnych a potem owocowo warzywnych. Daje najlepsze efekty i jest zdrowa. Tylko wymaga dużo zaparcia i systematyczności :)

niezweryfikowana
Posty: 26
Ostrzeżenia: 1/5

Oczyszczanie organizmu z toksyn

15 mar 2017 - 13:54:09

Jedyne oczyszczanie organizmu to wizyta w toalecie. Jak w ogóle to ma wyglądać?

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 2/5

Oczyszczanie organizmu z toksyn

12 kwi 2017 - 12:30:58

Przepraszam, ale oczyszczanie organizmu bez konsultacji z dietetykiem tylko na podstawie wyczytanych w Internecie wiadomości niespecjalnie sprawdzi się na dłuższą metę, a może raczej zaszkodzić.

Oczyszczanie organizmu z toksyn

19 kwi 2017 - 16:42:05

Teraz dużo się słyszy o tych detoksach sokowych. Można nawet kupić w internecie gotowe zestawy. Czytałam na jednym blogu, że koleś zrzucił 3kg w 5 dni.

niezweryfikowana
Posty: 97
Ostrzeżenia: 2/5

Oczyszczanie organizmu z toksyn

15 maj 2017 - 14:04:55

Cytat
kasia30004
Na oczyszczanie polecam dwa środki:
1. Blonnik witalny jest to zestaw w odpowiednich proporcjach babki plesznik i babka jajowata. Warto jest kupić sobie połączony z siemieniem lnianym. Jest sprzedawany jako Fibra Vitale. Stosuje sie go rano naczczo pijac np z woda (ja pije z woda z cytryna) a sluzy to oczyszczeniu organizmu z toksyn. Zdecydowanie lepsze działanie niż głodówki.
2. Profilaktycznie warto jest szarpnać się na ostropest gdyz duzo o tym dobrych slow na temat regeneracji organizmu a najbardziej watroby. Jest taki suplement Hepa Vitale. Który zawiera w sobie również babkę i czarnuszkę.
Wczoraj pytałam się o hepa vitale w aptece, ale nie mieli. Orientuje się któraś z dziewczyn czy jest opcja kupna stacjonarnie?



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-18 08:09 przez juliamroczek.

niezweryfikowana
Posty: 88
Ostrzeżenia: 7/5

Oczyszczanie organizmu z toksyn

31 maj 2017 - 06:52:37

Julia sama tego ostatnio szukałam stacjonarnie ale nie widziałam. W koncu zamówiłam przez internet na stronie producenta. Przez jakiś czas mieszkałam w UK to tam jest to bardzo popularne i bez problemu znajdzie się to w sklepach stacjonarnych. Jednak w Polsce jedynie przez internet (tyle dobrze, że można zamówić z Polski...).

niezweryfikowana
Posty: 97
Ostrzeżenia: 2/5

Oczyszczanie organizmu z toksyn

02 cze 2017 - 09:35:56

Oj szkoda. No trudno, trzeba bedzie zamówić z neta.....

niezweryfikowana
Posty: 49
Ostrzeżenia: 7/5

Oczyszczanie organizmu z toksyn

04 lip 2017 - 09:44:30

Czy przypadkiem dieta sokowa ine jest polecana przez wiele osob? Brałam to pod uwagę jednak potem poczytałam sobie o niej informacje i przez wielu dieta jest traktowana jako dieta bardzo obciażająca organizm. Wiele osob odradza sobie własnie takie działania....
Chciałabym włączyć do diety ostropest. Teraz jednak pytanie czy sam czy w formie jakiegoś suplementu? :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak zrobić sok z buraków??