Obecnie rozmawiamy o:

zakładanie ogrodu

gorący temat

polecany dentysta

34 minut temu

elektryka sklep

40 minut temu

wakacje last minute

55 minut temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 1/5

Oczyszczanie organizmu z toksyn

07 gru 2015 - 23:39:50

Ja polecam herbatkę z czystka i sok ze świeżych buraków

Oczyszczanie organizmu z toksyn

05 lut 2016 - 11:33:09

Ocet jabłkowy też oczyszcza...

Oczyszczanie organizmu z toksyn

16 lut 2016 - 19:31:28

woda z cytryną..

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 1/5

Oczyszczanie organizmu z toksyn

26 lut 2016 - 14:15:05

Cytat
smacznazupa
podobno grejpfruty mają też działanie oczyszczające :)
chociaż podobno oczyszczenie przez głodówkę jest najlepsze ale szczerze mówiąc ja bym chyba nie wytrzymała :P
Głodówka to trudny czas dla każdego z nas. Bardzo ciężko utrzymać silną wolę i ie jeść nic. Jedno- lub dwudniową głodówką nie zrobimy sobie krzywdy. Jeśli zdecydujemy się na ten sposób oczyszczania organizmu to powinniśmy pamiętać o kilku bardzo ważnych zasadach. Należy się do niej odpowiednio przygotować, stopniowo zmniejszając kaloryczność posiłków. Z dnia na dzień posiłki powinny być mniejsze. Posiłki w dni poprzedzające głodówkę nie powinny być obfite. Najpierw warto zrezygnować z mięsa, później owoców i warzyw. Po głodówce też stopniowo trzeba zwiększać kaloryczność posiłków i wprowadzać produkty.

Oczyszczanie organizmu z toksyn

16 mar 2016 - 12:29:44

Zielona herbata, biała i czerwona również.
Rano na czczo polecam starty imbir, sok z cytryny, łyżka miodu + przegotowana woda. :)

Oczyszczanie organizmu z toksyn

29 cze 2016 - 11:40:04

woda z cytryną codziennie - najlepiej na czczo

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 2/5

Oczyszczanie organizmu z toksyn

29 cze 2016 - 23:53:51

Nie dajmy się zwariować, ja naturalnie, rano piję na czczo wodę z cytryną. Do tego trzy razy dziennie herbatkę 4xSuperSlim, która też pomaga oczyścić organizm z toksyn. Ale ogólnie, chcę trochę schudnąć:)

Oczyszczanie organizmu z toksyn

05 lip 2016 - 17:21:55

Ja polecam codziennie rano nie tylko podczas detoksu wodę z miodem i cytryną lub z octem jabłkowym. Poza tym poczytaj o błonniku witalnym, ma właściwości szczotki czyszczącej jelita. Dodatkowo polecam spiruline do codziennej suplementacji

Oczyszczanie organizmu z toksyn

18 lip 2016 - 18:09:20

Proponuje pić napar z pokrzywy i kilka suszonych liści miety . 7/14 dni wieczorem po kolacji . Dziala. usmiech

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 1/5

Oczyszczanie organizmu z toksyn

26 lip 2016 - 11:52:45

Ja żeby oczyścic organizm piję wodę z cytryną i stosuje czystek kreteński z hepatica. I nic więcej :)

niezweryfikowana
Posty: 581
Ostrzeżenia: 9/5

Oczyszczanie organizmu z toksyn

27 lip 2016 - 07:30:52

Ja postanowiłam się zabrać jakiś czas temu za oczyszczenie swojej wątroby i regenerację.... Jeśli bierzecie tabletki antykoncepcyjne i inne również powinnyście bo to wszystko naprawdę obciąża wątrobę !

Aktualnie z rana jem Hepa VItale. Są to ziarenka, które zawierają ostropest plamisty, czarnuszkę oraz babkę. Kilka osob mi wcześniej to poleciło ( w tym moja pani doktor). Możecie sobie same poczytać o działaniu ostropestu w sieci bo jest to prawdziwy zloty środek. W zestawieniu z innymi ziołami daje naprawdę fajny efekt.

Oczyszczanie organizmu z toksyn

27 lip 2016 - 10:41:17

Ja mam diete detox :) stosuje się ja przez 16 dni :) wiecej inf priv

Oczyszczanie organizmu z toksyn

27 lip 2016 - 13:44:21

Witam,na oczyszczenie organizmu z toksyn stosuje herbatkę z czystka

Oczyszczanie organizmu z toksyn

27 lip 2016 - 19:15:14

Ja kiedyś piłam kefir przez dwa dni ale nie zauważyłam po tym jakiegoś szczególnego oczyszczenia :(

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jedzenie marchewki a piękna cera