Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Bio Silica na trądzik!!

03 maj 2014 - 13:30:15

Hej dziewczyny! Zwykle nie udzielam się na żadnych forach ale jestem teraz tak zadowolona, że chiałam sie z wami podzielić moim nowym odkryciem.
Niekaczący się trądzik mam bez przerwy od kiedy miałam z 13 lat...dokładnie nie pamiętam. Odkryte bluzki, sukienki, dekoldy...raczej się nie mogłam tym nigdy cieszyć. No i oczywiście twarz:( Najgorsze ze wszystkiego. Żadem make up na to nie pomoże. Nic nie jest lepsze od naturalnie ładnej cery:(
Jedyny raz kiedy mi coś pomogło to tabletki anty... No ale nie bede ich brała całe zycie przecież:/
Kupiłam sobie ostatnio, przy okazji, nie jakoś intencjonalnie, bo juz wielu rzeczy próbowałam i na wszystkim sie zawiodłam, tabletki Bio Silica 40+ na włosy, paznokcie itd... (bo skład bardziej mi sie podobał i bierze sie 1 tabletke nie 2 dziennie jak te normalne).
I juz po 2 tygodniach trądzik prawie zniknął. Nie widzę innego wytłumaczenia jak te tabletki bo zawsze odżywiam sie bardzo zdrowo, prawie same warzywa i owoce, ziarna, więc diety już za bardzo nie mogę poprawić;)
Mam nadzieję, że ten efekt sie utrzyma:):):) Czy na włosy pomaga to nie moge powiedzieć puki co, a mam baaardzo cienkie i delikatne więc mógłby trochę;) No ale na to nie mam wiekszych nadzieji. Juz dawno sie pogodziłam że mi to peruka co najwyzjej pomoże.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak to jest z tymi kaloriami ?