Obecnie rozmawiamy o:

sprawdzony stomatolog

gorący temat

Zapalenie pęcherza

34 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

SpiLine

02 mar 2014 - 16:32:29

Cześć Dziewczyny:)Nie wiem czy był już taki temat(jeśli tak to z góry przepraszam) Chciałabym się dowiedzieć czy któraś z Was stosowała tabletki z alg SpiLine???Niedawno przeczytałam o ich rewelacyjnym działaniu i zastanawiam się czy faktycznie dają takie rezultaty???Co wy na to?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-08 16:04 przez dziubus2.

SpiLine

02 mar 2014 - 16:35:05

Nic nie wiem na ich temat, ale chętnie też się dowiem :)

SpiLine

02 mar 2014 - 16:38:43

Nic nie wiem

SpiLine

02 mar 2014 - 16:41:03

Może przeczytajcie?zastanawiam sie czy ich nie kupić ...http://swiatkobiety.info/

SpiLine

02 mar 2014 - 16:50:09

nabijanie kasy tym co to promują, tabletki działają TYLKO I WYŁĄCZNIE jak się je zażywa, potem jest mega efekt jojo i zamiast 5 kg mniej mamy 12 kg więcej, tabletki uzależniają i odstawienie jest trudne, a kg powracają od razu po odstawieniu, nie czytajcie tych bzdur o cudownych tabletkach, bo takich nie ma, to nasza psychika jest nastawiona na sukces, a brak tabletek=powrót tłuszczu
tabletki odchudzające mogą doprowadzić do depresji, ale o tym nikt nie napisze, skutkami ubocznymi są również nerwowość, niepokój, bezsenność, wysokie ciśnienie, zmęczenie i nadpobudliwość, zaburzenia rytmu serca, zawał serca, bóle głowy, wymioty i biegunka, nadmierne pocenie się, zaburzenia w menstruacji, wypadanie włosów, gorączka... dlaczego tego nikt nie powie, tylko, że działają więc można je brać...

Piszę ku przestrodze dla tych co się wahają, aby nie brać tabletek, które działają na krótko, a należy zacząć stosować zbilansowaną dietę i ćwiczenia min 15 min dziennie

SpiLine

02 mar 2014 - 16:53:34

Cytat
anbata
nabijanie kasy tym co to promują, tabletki działają TYLKO I WYŁĄCZNIE jak się je zażywa, potem jest mega efekt jojo i zamiast 5 kg mniej mamy 12 kg więcej, tabletki uzależniają i odstawienie jest trudne, a kg powracają od razu po odstawieniu, nie czytajcie tych bzdur o cudownych tabletkach, bo takich nie ma, to nasza psychika jest nastawiona na sukces, a brak tabletek=powrót tłuszczu
tabletki odchudzające mogą doprowadzić do depresji, ale o tym nikt nie napisze, skutkami ubocznymi są również nerwowość, niepokój, bezsenność, wysokie ciśnienie, zmęczenie i nadpobudliwość, zaburzenia rytmu serca, zawał serca, bóle głowy, wymioty i biegunka, nadmierne pocenie się, zaburzenia w menstruacji, wypadanie włosów, gorączka... dlaczego tego nikt nie powie, tylko, że działają więc można je brać...

Piszę ku przestrodze dla tych co się wahają, aby nie brać tabletek, które działają na krótko, a należy zacząć stosować zbilansowaną dietę i ćwiczenia min 15 min dziennie
Skąd tyle wiesz na ten temat stosowałaś je?
Może ktoś jeszcze sie wypowie....



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-02 16:57 przez dziubus2.

zweryfikowana
Posty: 49
Ostrzeżenia: 1/5

SpiLine

02 mar 2014 - 16:56:52

Wybaczcie zmianę tematu, ale jakoś muszę zacząć działać.

Hej dziewczyny :)

Zaczęłam prowadzić bloga, bo jestem zawziętą włosomaniaczką. Będę wrzucała posty o tym jak przerobić spodnie na spodenki ombre z ćwiekami itd.
Planuję wiele konkursów z ciekawymi nagrodami :) także zapraszam serdecznie ! Pomóżcie trochę go wypromować

http://mischievous-miss.blogspot.com/

SpiLine

02 mar 2014 - 16:59:49

Fakt nie na temat:)ale na bloga wpadnę:)

SpiLine

02 mar 2014 - 16:59:51

Cytat
dziubus2
Cytat
anbata
nabijanie kasy tym co to promują, tabletki działają TYLKO I WYŁĄCZNIE jak się je zażywa, potem jest mega efekt jojo i zamiast 5 kg mniej mamy 12 kg więcej, tabletki uzależniają i odstawienie jest trudne, a kg powracają od razu po odstawieniu, nie czytajcie tych bzdur o cudownych tabletkach, bo takich nie ma, to nasza psychika jest nastawiona na sukces, a brak tabletek=powrót tłuszczu
tabletki odchudzające mogą doprowadzić do depresji, ale o tym nikt nie napisze, skutkami ubocznymi są również nerwowość, niepokój, bezsenność, wysokie ciśnienie, zmęczenie i nadpobudliwość, zaburzenia rytmu serca, zawał serca, bóle głowy, wymioty i biegunka, nadmierne pocenie się, zaburzenia w menstruacji, wypadanie włosów, gorączka... dlaczego tego nikt nie powie, tylko, że działają więc można je brać...

Piszę ku przestrodze dla tych co się wahają, aby nie brać tabletek, które działają na krótko, a należy zacząć stosować zbilansowaną dietę i ćwiczenia min 15 min dziennie
Skąd tyle wiesz na ten temat stosowałaś je?


moja koleżanka umarła na zawał brała te tabletki, nikt jej nie powiedział, że mając problemy z sercem nie wolno ich zażywać, po rozmowie z jej siostrą doszłyśmy do wniosku, ze to przez tabletki,
poszłam do dietetyka, lekarza rodzinnego popytałam i stąd moja wiedza, nie tyczy się tylko tych tabletek, ale i innych podobnych, aby zażywać tabletki na odchudzania najlepiej je dostać na receptę

SpiLine

02 mar 2014 - 17:04:26

ale te są w 100% z alg i nie ma żadnej chemii w nich..

SpiLine

02 mar 2014 - 17:12:04

Cytat
dziubus2
ale te są w 100% z alg i nie ma żadnej chemii w nich..

Popytaj lekarzy, ale nie jednego musisz mieć porównanie,

SpiLine

02 mar 2014 - 17:43:29

dziewczyny, ja biorę spirulinę w kapsułkach firmy gal. nie mam spektakularnych efektów odchudzających, ale fakt, że bardzo dobrze się po nich czuję. mam dużo energii, skóra wygląda lepiej, lepsza jest przemiana materii. jeżeli są to algi w 100% naturalne, bez żadnych podejrzanych dodatków to warto. ale nie oczekuj że leżąc i łykając pastylki będziesz szczupła i zdrowa. to suplement diety, który może pomóc ale nie zrobi wszystkiego za ciebie.

SpiLine

01 kwi 2014 - 20:38:14

Ja brałam i po raz kolejny dałam sie zrobić w konia!!!
Kończę pierwsze opakowanie, czyli prawie miesiąc i nie schudłam nic! W dodatku codziennie biegam i jeżdżę na rowerze, dużo piję wody i efektów nie ma.
mam rzeczywiście więcej energii ale to chyba raczej od uprawiania sportu!
Chciałam umieścić swoją opinię na stronie "Świata kobiety", której dziennikarka reklamuje te tabletki, ale nie chce się wysłać post- blokuje się strona, czyli posty umieszczone- pochlebne- sa sztuczne!!!!!!
ODRADZAM!!!!!!!!

SpiLine

09 cze 2014 - 09:05:06

Cytat
dziubus2
Cześć Dziewczyny:)Nie wiem czy był już taki temat(jeśli tak to z góry przepraszam) Chciałabym się dowiedzieć czy któraś z Was stosowała tabletki z alg SpiLine???Niedawno przeczytałam o ich rewelacyjnym działaniu i zastanawiam się czy faktycznie dają takie rezultaty???Co wy na to?
spiline biore juz 2 tygodnie i nic czyli to wielkie oszustwo,czy dostane zwrot pieniedzy?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-09 09:06 przez elzbietkak.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

SŁODYCZE