Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
1 2 ... 8 9 10 -->
niezweryfikowana
Posty: 328
Ostrzeżenia: 2/5

Jak wam idzie odchudzanie ?

01 mar 2014 - 07:53:39

Witam. Pytanie oczywiscie dotyczy dziewczyn które odchudzaja sie ;). Ile kg badz cm na - ? Jakies sa wasze sukcesy ?

Jak wam idzie odchudzanie ?

01 mar 2014 - 08:01:04

No ja odchudzam się od 7 stycznia:
7 stycznia - 61,6 kg
dziś - 57,2 kg
cm mierzę dopiero 10 marca bo 10 lutego zmierzyłam się po raz pierwszy :)
A do końca dietki 7,2 kg pozostało :)

Jak wam idzie odchudzanie ?

01 mar 2014 - 08:01:15

Mój sukces po ciąży. Przytyłam 25 kg i po urodzeniu córeczki ważyłam 65 kg przy wzroście 161 było to równo rok temu. Nie mogłam na siebie patrzeć, zaczęłam zdrowo jeść (ale bez przesady) kupiłam rower stacjonarny, skakankę i pas wibrujący. Co jakiś czas ćwiczenia z Ewką i melB. W chwili obecnej ważę 50 kg i ta waga utrzymuje mi się:) POWODZENIA DZIEWCZYNY!

niezweryfikowana
Posty: 928
Ostrzeżenia: 1/5

Jak wam idzie odchudzanie ?

01 mar 2014 - 08:07:38

Cytat
JegoBaba
No ja odchudzam się od 7 stycznia:
7 stycznia - 61,6 kg
dziś - 57,2 kg
cm mierzę dopiero 10 marca bo 10 lutego zmierzyłam się po raz pierwszy :)
A do końca dietki 7,2 kg pozostało :)
konca diedy nie wyznacza sie jaka data . dieta jest na cale zycie , to zmiana nawykow zywieniowych a nie ich ograniczenie na pewny okres czasu

niezweryfikowana
Posty: 328
Ostrzeżenia: 2/5

Jak wam idzie odchudzanie ?

01 mar 2014 - 08:11:05

Cytat
aspi_2008
Mój sukces po ciąży. Przytyłam 25 kg i po urodzeniu córeczki ważyłam 65 kg przy wzroście 161 było to równo rok temu. Nie mogłam na siebie patrzeć, zaczęłam zdrowo jeść (ale bez przesady) kupiłam rower stacjonarny, skakankę i pas wibrujący. Co jakiś czas ćwiczenia z Ewką i melB. W chwili obecnej ważę 50 kg i ta waga utrzymuje mi się:) POWODZENIA DZIEWCZYNY!

ja jestem własnie 6 tygodni po porodzie. W ciazy przytyłam 20kg (do porodu 94kg), po porodzie zeszło 8 kg a 12 zostało czyli obecnie waze 86 kg) normalnie masakraaa... waga z przed ciazy 74kg ale to tez za duzo. zrzucic musze jakies 20-23 kg ;) Mysle ze mi sie uda, jestem dobrej mysli, mam zapał i chęc. Zdrowo sie odzywiam, pije wode mineralna(gdzie nigdy nie piłam), troszke cwicze gdy mam czas choc przy dwojce dzieci jest co robic caly czas.
Cytat
teklunia
Cytat
JegoBaba
No ja odchudzam się od 7 stycznia:
7 stycznia - 61,6 kg
dziś - 57,2 kg
cm mierzę dopiero 10 marca bo 10 lutego zmierzyłam się po raz pierwszy :)
A do końca dietki 7,2 kg pozostało :)
konca diedy nie wyznacza sie jaka data . dieta jest na cale zycie , to zmiana nawykow zywieniowych a nie ich ograniczenie na pewny okres czasu

zgadzam sie, nawyki zywieniowe zmienia sie na całe zycie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-01 08:11 przez dodziaa000.

Jak wam idzie odchudzanie ?

01 mar 2014 - 08:11:34

zmieniam nawyki żywieniowe, ale nawet przy zmienionych nawykach gdybym jadła 2000kcal dziennie nie schudła bym bo to za dużo. Więc, TAK, dla mnie jest taka data, po której będę zwiększać ilość kcal stopniowo i zacznę spożywać taką ilość, która jest moją CPM. Nawyki żywieniowe mam zamiar utrzymać całe życie.

Cytat
dodziaa000
Cytat
aspi_2008
Mój sukces po ciąży. Przytyłam 25 kg i po urodzeniu córeczki ważyłam 65 kg przy wzroście 161 było to równo rok temu. Nie mogłam na siebie patrzeć, zaczęłam zdrowo jeść (ale bez przesady) kupiłam rower stacjonarny, skakankę i pas wibrujący. Co jakiś czas ćwiczenia z Ewką i melB. W chwili obecnej ważę 50 kg i ta waga utrzymuje mi się:) POWODZENIA DZIEWCZYNY!

ja jestem własnie 6 tygodni po porodzie. W ciazy przytyłam 20kg (do porodu 94kg), po porodzie zeszło 8 kg a 12 zostało czyli obecnie waze 86 kg) normalnie masakraaa... waga z przed ciazy 74kg ale to tez za duzo. zrzucic musze jakies 20-23 kg ;) Mysle ze mi sie uda, jestem dobrej mysli, mam zapał i chęc. Zdrowo sie odzywiam, pije wode mineralna(gdzie nigdy nie piłam), troszke cwicze gdy mam czas choc przy dwojce dzieci jest co robic caly czas.
Cytat
teklunia
Cytat
JegoBaba
No ja odchudzam się od 7 stycznia:
7 stycznia - 61,6 kg
dziś - 57,2 kg
cm mierzę dopiero 10 marca bo 10 lutego zmierzyłam się po raz pierwszy :)
A do końca dietki 7,2 kg pozostało :)
konca diedy nie wyznacza sie jaka data . dieta jest na cale zycie , to zmiana nawykow zywieniowych a nie ich ograniczenie na pewny okres czasu

zgadzam sie, nawyki zywieniowe zmienia sie na całe zycie.

Jak ja kocham, gdy ludzie nie mają pojęcia nic o diecie,a gadają głupoty. Czy osoby, które mają dobre nawyki żywieniowe chudną całe życie?? Czy utrzymują wagę na stałym poziomie?? Samymi nawykami (bez zmniejszenia dawki) możemy sobie jedynie samopoczucie poprawić a nie wygląd ciała.
A i jeszcze jedno, ciekawe, która z was wytrzyma chociaż te 2 miesiące na dobrych nawykach żywieniowych tak jak ja na razie. Bo każda mądra, a pewnie za tydzień motywacja spadnie i rzuci dietę.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-01 08:18 przez JegoBaba.

Jak wam idzie odchudzanie ?

01 mar 2014 - 08:20:17

Za mna 10 kg. Ale jeszcze sporo pracy przede mna powodzenia dziewczyny i palimy kilosy:)

Jak wam idzie odchudzanie ?

01 mar 2014 - 21:25:34

nie ma więcej sukcesów? :P

Jak wam idzie odchudzanie ?

01 mar 2014 - 21:35:29

u mnie było 60 jest 58, a zaczęłam 1.5 tygodnia temu ;) idzie dobrze, a dopiero dziś dołaczyłam moją ulubioną aktywnosć odchudzającą czyli bieganie. Do tej pory poprawiałam sobie kondycję m.in. skakanką, poza tym ćwicze brzuch i pupę. Unikam smażonego, obiadki zupy lub dania na parze. Ale to nie jest ścisła dieta ;)

Jak wam idzie odchudzanie ?

01 mar 2014 - 21:36:46

ja mam sukces :))

skaczę na skakance od początku lutego. Dopiero od tygodnia się mierzę, co było błędęm, że nie robiłam tego wcześniej, ale:

W TYDZIEŃ:
-3 cm w biodrach
-2cm w udzie
-2cm w talii
-2cm w ramionach

i dotego schudłam 1kg w tydzień (jak mówiłam, wcześniej się nie mierzyłam i nie ważyłam ;/)

KOPNIJCIE CHODAKOWSKA W TEN UMIĘŚNIONY ZAD I PRZERZUĆCIE SIĘ NA SKAKANKI :d

Jak wam idzie odchudzanie ?

01 mar 2014 - 21:39:46

Cytat
WioluF_666
ja mam sukces :))

skaczę na skakance od początku lutego. Dopiero od tygodnia się mierzę, co było błędęm, że nie robiłam tego wcześniej, ale:

W TYDZIEŃ:
-3 cm w biodrach
-2cm w udzie
-2cm w talii
-2cm w ramionach

i dotego schudłam 1kg w tydzień (jak mówiłam, wcześniej się nie mierzyłam i nie ważyłam ;/)

KOPNIJCIE CHODAKOWSKA W TEN UMIĘŚNIONY ZAD I PRZERZUĆCIE SIĘ NA SKAKANKI :d

Nie każdy może sobie pozwolić na skakankę ;) niestety, obciążają stawy, bieganie też - ale daje lepsze efekty.

Jak wam idzie odchudzanie ?

01 mar 2014 - 21:40:54

Cytat
WioluF_666
ja mam sukces :))

skaczę na skakance od początku lutego. Dopiero od tygodnia się mierzę, co było błędęm, że nie robiłam tego wcześniej, ale:

W TYDZIEŃ:
-3 cm w biodrach
-2cm w udzie
-2cm w talii
-2cm w ramionach

i dotego schudłam 1kg w tydzień (jak mówiłam, wcześniej się nie mierzyłam i nie ważyłam ;/)

KOPNIJCIE CHODAKOWSKA W TEN UMIĘŚNIONY ZAD I PRZERZUĆCIE SIĘ NA SKAKANKI :d


o ła, ja w miesiąc przy diecie mam -2 cm w udzie a Ty po tygodniu :) Nieźle :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-01 21:41 przez JegoBaba.

Jak wam idzie odchudzanie ?

01 mar 2014 - 21:42:35

Cytat
claudyn
Cytat
WioluF_666
ja mam sukces :))

skaczę na skakance od początku lutego. Dopiero od tygodnia się mierzę, co było błędęm, że nie robiłam tego wcześniej, ale:

W TYDZIEŃ:
-3 cm w biodrach
-2cm w udzie
-2cm w talii
-2cm w ramionach

i dotego schudłam 1kg w tydzień (jak mówiłam, wcześniej się nie mierzyłam i nie ważyłam ;/)

KOPNIJCIE CHODAKOWSKA W TEN UMIĘŚNIONY ZAD I PRZERZUĆCIE SIĘ NA SKAKANKI :d

Nie każdy może sobie pozwolić na skakankę ;) niestety, obciążają stawy, bieganie też - ale daje lepsze efekty.

niestety, ale muszę Ci przyznać rację. Sama już odczuwam ból stawów. Ale nie jestem w stanie zrezygnować ze skakanki - uzależniłam się. Efekty są zbyt spektakularne, żeby przestać :D
Cytat
JegoBaba
Cytat
WioluF_666
ja mam sukces :))

skaczę na skakance od początku lutego. Dopiero od tygodnia się mierzę, co było błędęm, że nie robiłam tego wcześniej, ale:

W TYDZIEŃ:
-3 cm w biodrach
-2cm w udzie
-2cm w talii
-2cm w ramionach

i dotego schudłam 1kg w tydzień (jak mówiłam, wcześniej się nie mierzyłam i nie ważyłam ;/)

KOPNIJCIE CHODAKOWSKA W TEN UMIĘŚNIONY ZAD I PRZERZUĆCIE SIĘ NA SKAKANKI :d


o ła, ja w miesiąc przy diecie mam -2 cm w udzie a Ty po tygodniu :) Nieźle :)

właśnie, w wakacje ćwiczyłam z Chodakowską i notowałam swoje "osiągnięcia". Wystartowałam z podobnego wyniku jak teraz... i z Ewką tyle straciłam cm w miesiąc, a tu po tygodniu...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-01 21:44 przez WioluF_666.

Jak wam idzie odchudzanie ?

01 mar 2014 - 21:46:56

a ile skaczesz? Jak często? Jaka dieta?

Jak wam idzie odchudzanie ?

01 mar 2014 - 21:54:41

po miesiącu ćwiczeń z mel b BEZ ŻADNEJ DIETY:
-2 cm w talii
-2 cm w brzuchu na wysokości pępka
-4 cm w biodrach

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czy jestem bardzo chuda?