Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 36
Ostrzeżenia: 1/5

Moja znajoma korzystała z tej metody odchudzania - to jakiś efekt daje, ale najczęściej trzeba do tego dorzucić zmianę stylu jedzenia - samo picie octu jabłkowego nie wystarczy, niestety :)

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 5/5

Świetnym sposobem na odchudzanie jest stosowanie naturalnych suplementów. Jednym z najlepszych, jakie stosowałam, jest Forskolin. Niesamowicie przyspiesza on przemianę materii. Warto poczytać o tym więcej, bo może bardzo dużo zmienić w Waszej diecie <moderacja, spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-25 14:28 przez moderator.

Moja mama przez długi czas piła ocet jabłkowy, kiedy była na diecie. Regularnie rano, przed pierwszym posiłkiem. Bardzo wtedy schudła, chyba ok 16 kilogramów. Nie wiem, ale chyba to właśnie zasługa owego octu;)

Ja piłam ocet jabłkowy 2 tygodnie. Odstawiałam bo zaczął mnie boleć żołądek, więc uwaga, to nie dla każdego.

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 2/5

Piłam ocet jabłkowy ale spadku wagi nie zauważyłam. Udało mi się schudnąć ale dopiero dzięki diecie Sandruni 8 kg w 4 tygodnie :)

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 2/5

Odchudzanie najlepiej rozpocząć od porady specjalisty. Bez tego lepiej się za to nie bierz, bo możesz sobie zrobić krzywdę, rozregulować jelita, a efekt i tak cofnie się po kilku miesiącach. Na stronie VIVIO możesz spokojnie napisać do specjalisty, który Ci poradzi co i jak. Ja bym uważała z tym octem jabłkowym.

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 1/5

Stosowałam ale u mnie także waga stała w miejscu :( schudłam dopiero jak przeszłam na dietę Karolci, schudłam już 7 kg i dalej chudnę :D

niezweryfikowana
Posty: 65
Ostrzeżenia: 8/5

To chyba jednak nie jest zdrowe dla organizmu. Ja wybrałam mniej drastyczną metodę :)- kriolipolizę. Już po 3 zabiegach widoczny jest efekt. Chodzę do Vici Clinic w Krakowie. To bardzo przyjemny salon a poza tym mają często promocje, z których warto korzystać. Sam zabieg jest nieinwazyjny, bezbolesny a tłuszczyku można się pozbyć raz na zawsze.

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

Polecam zakwas z buraków (można też zrobić barszcz i surówki z tych kiszonych buraków), kapustę kiszoną (na surówki itp), ocet jabłkowy (do sosów sałatkowych) i zakwas żytni (na chleb lub do żurku) a kombuche przy okazji jako dodatkowa opcja.

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 1/5

ja nie jestem, fanką octu jabłkowego, bleee, natomiast kolezankom pomagal czasem. ja sobie znalazłam smaczniejsza alternatywe, przy czym zaznaczam, ze ćwicze 4 razy w tygodniu (siłowe, cardio) pije 3 razy dziennie ziołowe napary od Malwa tea, przynajmniej mi smakują i tez mają taki sklad (l-karnityka, Pu-erh, liśc mięty albo kminek, zalezy od konkretnje herbatki) który ma wplyw na przxemiane materii :)

niezweryfikowana
Posty: 73
Ostrzeżenia: 2/5

Poważne odchudzanie to nie jest stosowanie róznych diet tak jak popadnie, kombinowanie z róznymi nieznanymi nieznanymi specyfikami. Trzeba isc do dietetyka, który po dokładnym wywiadzie, czasami nawet po zrobieniu badan dobierze i ułoży odpowiednia diete. Inaczej jak dla mnie odchudzanie nie ma sensu

niezweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 2/5

Ocet jabłkowy zwiększa nieco kwasowość soków żołądkowych, co jest wskazane dla osób mających problemy z niestrawnościami. Bardzo często jak ktoś ma odbijania i zgagę, to zamiast brać jakieś ranigasty itp. lepiej właśnie oset jabłkowy lub winny. Bo ranigasty blokują wydzielanie soków trawiennych i problem się tylko pogłębia, a ocet je wzmaga. Co do odchudzania nie wypowiadam się bo nie wiem.

niezweryfikowana
Posty: 83
Ostrzeżenia: 7/5

Dieta dietą ale ważny jest także ruch. Ja od kilku miesięcy regularnie ćwiczę. orbitrek, drążek do podciągania, hantle. Jeśli się ćwiczy systematycznie rezultaty przychodzą szybko.

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 8/5

@ola211 ma rację tak naprawde sama dieta nie da duzych efektów i to takich na stałe... Warto tez troche sie poruszac, zeby poruszyc metabolizm. Ja dodatkowo robie sobie co jakis czas setoks.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-10 09:38 przez moderator.

Ja słyszałam, że na kwasowość organizmu odrobina jest dobra , gdzie przemiana materii się poprawia. A przy większej ilości bym nie stosowała za duże ryzyko.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Activia - warto pić?