Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czyli taki kupny jabłkowy z marketu bardziej szkodzi niż pomaga?
Chętnie dowiem się więcej

nie pij tego, ja mam przez to anemie, wypłukuje wszystkie witaminy z organizmu:(

ja rownież dowiedzialabym się czegoś więcej ;) pijesz go raz dziennie?

a dla mnie to trucie, zdrowo chudnąć to znaczy przez ćwiczenia a nie na wszystkie inne sposoby

zweryfikowana
Posty: 484
Ostrzeżenia: 2/5

ja pilam i guzik

jak byłam młodsza(i mniej mądra, naiwna), naczytałam się i piłam to świństwo , dopóki mama nie zauważyła, że coś takiego robię, nie warto . słyszałam, że nie wypłukuje witamin jak zwykły , ale można sobie zepsuć żołądek. po każdym takim wypiciu umirrałam z bólu brzucha...

apetytu faktycznie nie było - czułam jakbym miała balon w brzuchu albo coś pożerało go od środka, plus 'mdłości' lub coś w tym rodzaju - równie nieprzyjemne..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-05-30 21:07 przez carmirose.

ja pilam i teraz mam niedobor zelaza i witamin i problemy z tarczyca a do tego wrazliwy żołądek. NIE POLECAM!!!!!

Słyszałam o nim też dobre rzeczy. Ale ocet kojarzy mi się z zakwaszeniem żołądka, więc nie do końca jestem pewna, co do działania.
Może na odchudzanie dobry, ale liczy się też zdrowie.

A jak pisałem ostatnio, że odradzam zostałem wyśmiany....

hm a ile go pijesz? i rano przed jedzeniem??

ja pije 3 razy dziennie i nie zamierzam tego pic przez dluzszy czas moze jeszcze jakies 2 tygodnie zeby osiagnac taka wage jaka chce a potem cwiczenia i wicej ruchu i przyznam ze dopiero tutaj czytam o skutkach ubocznych bo wszedzie gdzie czytalam forum i wypowiedzi lekarzy nie wskazywali skutkow ubocznych typu wyplukania witamin to nie chodzi o zwykly ocet tylko jablkowy moze wam sie myli z tym co zawiera spirytus

zweryfikowana
Posty: 4.469
Ostrzeżenia: 1/5

ja piłam i guzik nic nie pomogło a za dużo to nie polecam bo odbije ci się na zdrowiu

Jeśli już chcesz go zażywać,to kup w aptece ocet jabłkowy
w kapsułkach,jest o wiele mniej szkodliwy.

Cytat
Arsene
A jak pisałem ostatnio, że odradzam zostałem wyśmiany....
Takie baby;D
Przyzwyczajaj sie:P

Cytat
candygirl159
ja pije 3 razy dziennie i nie zamierzam tego pic przez dluzszy czas moze jeszcze jakies 2 tygodnie zeby osiagnac taka wage jaka chce a potem cwiczenia i wicej ruchu i przyznam ze dopiero tutaj czytam o skutkach ubocznych bo wszedzie gdzie czytalam forum i wypowiedzi lekarzy nie wskazywali skutkow ubocznych typu wyplukania witamin to nie chodzi o zwykly ocet tylko jablkowy moze wam sie myli z tym co zawiera spirytus

jak dla mnie ocet to ocet . nie warto eksperymentować - lepiej ruszyć tyłek na świeże powietrze i trochę pohasać - pogoda idealna, opaleniznę łatwo złapać - jak dla mnie same plusy !

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jakie znacie najskuteczniejsze diety ?