Obecnie rozmawiamy o:

Klimatyzacja w bloku

godzinę temu

Jakie ogrzewanie domu

dzisiaj o 10:28

zawyzona cena za ogrzewanie

dzisiaj o 10:26

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ocet jabłkowy nie jest szkodliwy bo jest uzyskany z naturalnej fermentacji jabłek. Powoduje, przynajmniej powinien szybszą przemianę materii. Można pić jedną łyżeczkę na szklankę wody przed posiłkiem z rana. Jednak samo picie rano nie wystarczy żeby schudnąć, trzeba zrezygnować z węglowodanów i słodyczy a spożywać więcej białka , trochę więcej spacerów i będą efekty. Chleb też nie jest wskazany,a jeśli już to tylko ciemny i 2 kromki dziennie. Pierwsze efekty mogą już być po tygodniu ale nie można się złamać:)

Cytat
1990
Cytat
ewa_mimi
próbowalam i to był chyba najgłupszy pomysł (zaraz po połozeniu sie na solarium odwrotnie) na jaki wpadłam w swoim zyciu
1. jest obrzydliwy nawet rozcienczony, jak pleśn
2. powoduje wzdęcia
3. nic nie dał a piłam zawziecie 1,5 miesiąca

tylko dieta i ruch plus jakis wspomagacz odchudzania. daj sobie spokój z octem

ahahah padłam z tym solarium :)

ja tez, dosłownie. W nocy juz karetka do mnie jechała, dostałam ostrej reakcji alergicznej, spuchła mi twarz i szyja tak ze sie dusiłam...ech głupota...

zweryfikowana
Posty: 857
Ostrzeżenia: 1/5

stosowal ktos ocet winny jabłkowy? lub kapsulki z octem winnym? sa jakies efekty po tym? podobno do picia jest okropny.ale slyszalam ze tez jest w kapsułkach.

Ja słyszałam, że efekty daje, ale ocet w płynie - nie jest zbyt zdrowy ponoć. Co do kapsułek, nie wypowiadam się, ale wydaje mi się, że są lepsze sposoby na schudnięcie ;/

zweryfikowana
Posty: 857
Ostrzeżenia: 1/5

wlasnie ciekawe co z tymi kapsulkami.wie ktos?

chetnie dowiem sie jakie działąnie ma ten ocet

zweryfikowana
Posty: 857
Ostrzeżenia: 1/5

no niby pomaga spalac tkanke tluszczowa. i po tym sie chudnie. ale czy to prawda? to nie wiem.dlatego zalozylam watek tutaj bo moze ktoras Szafiarka stosowala to:)

nie radze pić octu jabłkowego. Moja koleżanka miałą z nim doswiadczenie i woszem schudłą ale wylądowała po nim w szpitalu i wygladała okropne,całe życie z niej "uszło". Zabardzo chciała i chyba przesadziła z tym piciem

Ja piłam ocet a dokładnie jeden łyczek i już nie mogłam... ale tabletki może są lepsze ?

zweryfikowana
Posty: 857
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
hawajka10
nie radze pić octu jabłkowego. Moja koleżanka miałą z nim doswiadczenie i woszem schudłą ale wylądowała po nim w szpitalu i wygladała okropne,całe życie z niej "uszło". Zabardzo chciała i chyba przesadziła z tym piciem


no bo to chyba trzeba pic z "rozumem". tak jak i branie kapsulek. przeciez calego opakowania zjesc na raz nie mozna. tak jak i z octem jablkowym w plynie tez sadze ze trzeba go pic zgodnie z zaleceniem z ulotki. a nie na widzi mi sie.
Cytat
Anetka1322
Ja piłam ocet a dokładnie jeden łyczek i już nie mogłam... ale tabletki może są lepsze ?

chyba powinny byc lepsze bo nie maja smaku;p tylko sie je lyka ;p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-21 17:43 przez ona0312.

Jabłkowy ponoć jest dla zdrowia nieszkodliwy, o ile rzeczywiście jest to ocet jabłkowy, a nie spirytusowy, bo spirytusowy zabija czerwone krwinki i w ten sposób można się nabawić anemii i innych paskudztw. Nie lepiej zapytać po prostu farmaceutę? Albo lekarza? Może lekarz stwierdzi, że wcale nie potrzebujesz odchudzania

ocet jablkowy sie pije z woda, na szklaneke wody 2 do 3 lyzeczek octu:) polecam stroneke http://www.l epszezdrowie.info/ocet.htm

A może rozpuszczalnik albo denaturat?

Ja używałam kiedyś w tabletkach ale krótko jakieś 2 miesiące,gdyż szybko się zniechęciłam brakiem efektu i tym że strasznie śmierdziały :)

zweryfikowana
Posty: 447
Ostrzeżenia: 1/5

Jeżeli chodzi o ocet jabłkowy to jest bardzo szkodliwy. Co z tego, że Ci pomoże schudnąć? Nie wyobrażasz sobie jak Ci zniszczy wątrobę i żołądek. Radzę Ci odpuścić sobie. A poza tym jeśli schudniesz po nim to musisz przez cały czas utrzymywać dietę, bo da efekt jojo...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jakie znacie najskuteczniejsze diety ?