Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

11 minut temu

Sklep internetowy

55 minut temu

Biznes

59 minut temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ile to kosztuje i gdzie można kupić?

nie, raczej nie, jadłam normalnie.

Cytat
girlin3d
moja kuzynka piła. Litrami. I podobno właśnie przez to, teraz nie może zajść w ciążę. Nie polecam.
to ona pewnie piła, ale ocet winny albo coś innego....



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-10 21:10 przez annanova.

Treść posta została usunięta automatycznie

byl juz ten temat

No ok. Możliwe, że wszystkie te niepożądane skutki picia/łykania octu jabłkowego to prawda. Ale jest on przecież składnikiem wszystkich innych złożonych środków na odchudzanie (Slim Figura, Linea itp). A słyszałam wypowiedź lekarza, że brane w odpowiedni sposób (jak zresztą każde leki) nie są niebezpieczne, tj. można je brać długo (np. przez okres kilku lat) tylko według zaleceń (lekarza/ ulotki).

no własnie myla pojęcia!!! ale niech im bedzie!! przecież tutaj nikt nikogo nie namawią do używania tylko pytam o wasze przeżycia!!!

Cytat
paolciaa11
Cytat
AnuLkaSL90
Ile to kosztuje i gdzie można kupić?
w aptece widziałam ostatnio za 14 zł :)
A to w butelce? ile tego jest? :P

Cytat
kociaczek1104
agata74-nie mam zamiaru stosować tego pól roku czy nawet 3 mies!!!
chce wypróbować najdłużej orzez mies!! a wciągu takiego krótiego czasu na bank nie nałape sie żadnej choroby co najwyżej wyreguluje przemiane materii i wyrobie prawidłowe nawyki żywieniowe!! ty piszesz o ludziach którzy stosowali ten ocet x czasu a anie z głową!! CO ZA DUŻO TO NIE ZDROWO!!!!!! kazdy to wie!!! a czytałas o pozytywnych skutkach spozywania octu jabłkowego??
wyobraz sobie ze czytalam ale jak slysze watki ocet i odchudzanie to ja wiem ze sie skonczy na tym ze bedziesz chciala za wszelka cene w miesiac zrzucic 10 kg . odchudzanie owszem ale z glowa i z bilansowana dieta a nie ocet za miast posilku lub inne siuwaksy . ocet pomaga w wiazaniu tluszczu jest wspomagaczem odchudzania .

mogę polecic jeszcze tabletki z ananasa do ssania. są bardzo smaczne jak cukierki. ssac po posiłku.

A moja mama miała zaparcia po tym

zweryfikowana
Posty: 732
Ostrzeżenia: 3/5

To naprawdę działa ?? Ile na tym mozna zrzucic ?? Można około 20 kg ??

nawet nie wiedzialam ,ze takie cos istnieje :D super jutro ide do apteki kupic :D

dziewczyny !!! jedzcie ananasa.....

Treść posta została usunięta automatycznie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

DIETETYCZNE JEDZENIE - POMYSŁY