Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

tabernakula sklep

12 minut temu

zakupy internetowe

36 minut temu

Budowa domu

41 minut temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

hej sluchajcie czy któraś miała "do czynienia" ;) z odchudzaniem z pomocą tego specyfiku??
jeli tak jakie są wasze spostrzerzenia?? czy na serio efekty sa zadziwiające??
z góry dzięki za szczere odp
pozzdrawiam.....
aha nie prosze o wypowiedzi tych które mają zamiar wygłaszać mi reprymende na ten temat wogóle go nie próbowały tylko te które na sobie testowały :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-07 02:11 przez moderator.

Ile przy tym można zrzucić >?

Piłam,nawet smaczny ale czy odchudza...nie wiem:).

Ja znam osobiście osobę, która po takim odchudzaniu nabawiła się anemii i cukrzycy.

no własnie dośc dużo bo powstrzymuje apetyt, łaknienie na słodycze i najważniejsze nie powwoduje efektu jojo :)

ja kiedyś brałam ocet jabłkowy w tabletkach i dodatkowo jod , też w tabletkach i w dwa miesiące chudłam prawie o dwa rozmiary. polecam.
polecam też chrom organiczny. też chamuje apetyt na słodycze. i to skutecznie, bo ja bardzo lubię słodycze, a jak biorę chrom to może leżec stos czekoladek , a i tak nie zjem. bo nie mam ochoty....... ;-)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-08-10 21:00 przez annanova.

Cytat
kociaczek1104
no własnie dośc dużo bo powstrzymuje apetyt, łaknienie na słodycze i najważniejsze nie powwoduje efektu jojo :)
poczytaj wiecej w necie na ten temat a potem wypisuj glupoty . ocet jak wiadomo jest szkodliwy i prowadzi do odwapnienia kosci . jak chcesz sie odchudzic to zacznij jesc normalnie , cwiczyc a nie szukasz taniego i szybkiego sposobu i to raczej sposob na wykonczenie swojego organizmu a potem pisza laski wlosy mi wypadaja , mam problemy zdrowotne . zacznijcie dbac o swoje cialo ale z glowa a nie ....

a jod to co daje przy odchudzaniu??
a co do anemi to można jej się nabawić przy piciu zwykłego octu!! ten jabłkowy ma inne właściwości i nie zabija krwinek czerwonych

moja ciocia w młodości tak robiła a teraz ma osteoporozę.
nawet lekarze stwiedzili że to od tego octu.
NIE POLECAM !!

Cytat
annanova
ja kiedyś brałam ocet jabłkowy w tabletkach i dodatkowo jod , też w tabletkach i w dwa miesiące chudłam prawie o dwa rozmiary. polecam.
Ale mialas dodatkowo jakąś dietke?

zweryfikowana
Posty: 795
Ostrzeżenia: 2/5

moja babcia z ciotka sie odchudzaly jedna i druga chora na watrobe

moja kuzynka piła. Litrami. I podobno właśnie przez to, teraz nie może zajść w ciążę. Nie polecam.

jod ma podobne działanie jak ocet jabłkowy, ale brałam dwa dla lepszego efektu. no i oba się w jakiś sposub uzupełniają. a zaszkodzic nie mogą bo to nie jest żadna chemia. a mnie poleciła znajoma lekarka,

agata74-nie mam zamiaru stosować tego pól roku czy nawet 3 mies!!!
chce wypróbować najdłużej orzez mies!! a wciągu takiego krótiego czasu na bank nie nałape sie żadnej choroby co najwyżej wyreguluje przemiane materii i wyrobie prawidłowe nawyki żywieniowe!! ty piszesz o ludziach którzy stosowali ten ocet x czasu a anie z głową!! CO ZA DUŻO TO NIE ZDROWO!!!!!! kazdy to wie!!! a czytałas o pozytywnych skutkach spozywania octu jabłkowego??

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

DIETETYCZNE JEDZENIE - POMYSŁY