Obecnie rozmawiamy o:

szkoła nauki jazdy

gorący temat

Prostowanie włosów

godzinę temu

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

transport i spedycja

wczoraj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Rewolucyjna dieta czy tani kicz???

23 wrz 2013 - 19:28:16

Dziewczyny właśnie przeczytalam o nowej rewolucyjnej diecie OXY! ktora podobno jest o wiele lepsza od diety dukana(kiedys duzo na niej schudlam niestety z podwojnym efektem yoyo) Naleze do osob ktorym nie wystarczy "ograniczyc troszke jedzenie ,odrobinke sie poruszac a waga leci jak ta lala. Potrzebuje konkretnej dietki!! wiecie cos na temat tej OXY? Moze ktoras z Was ja kupowala?? Bede wdzieczna za rady albo chociaz za podbijanie.

Rewolucyjna dieta czy tani kicz???

23 wrz 2013 - 19:32:15

nie lepiej iść indywidualnie do dietetyka ? :)
o diecie nie słyszałam , ale podbijam :)

Rewolucyjna dieta czy tani kicz???

23 wrz 2013 - 19:36:55

moge podesłąc linka na prv jak ktos jest zainteresowany poczytaniem.Jesli chodzi o dietetyka to probowalam dla mnie odpada:/ tylko na dukanie udalo mi sie schudnac 15kg i bylam mega szczesliwa.chce to powtorzyc:D

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

Rewolucyjna dieta czy tani kicz???

23 wrz 2013 - 19:40:36

Cytat
nadia2504
moge podesłąc linka na prv jak ktos jest zainteresowany poczytaniem.Jesli chodzi o dietetyka to probowalam dla mnie odpada:/ tylko na dukanie udalo mi sie schudnac 15kg i bylam mega szczesliwa.chce to powtorzyc:D

No ale szczęście zakłócił efekt yoyo, trzeba się cały czas zdrowo odżywiać i ruszać, a nie takie krótkie chwile szczęścia sobie serwować i nadwyrężać organizm.

Rewolucyjna dieta czy tani kicz???

23 wrz 2013 - 19:43:04

ja rowniez chetnie sie dowiem

Rewolucyjna dieta czy tani kicz???

23 wrz 2013 - 19:43:24

też nie słyszałam, jestem ciekawa :)

Rewolucyjna dieta czy tani kicz???

23 wrz 2013 - 19:46:24

Jestem dietetykiem i nie wierzę, w żadne diety dukana czy inne. Najważniejsze, żeby zbilansować dietę, ułożyć pod konkretną osobę i opracować racjonalny sposób żywienia. Po dukanie przytyłaś bo pewnie go odstawiłaś? a ta dieta z założenia powinna być stosowana do końca życia. Nie stosuj jej więcej bo niszczy wątrobę i inne narządy, m.in. nerki

Rewolucyjna dieta czy tani kicz???

23 wrz 2013 - 19:50:24

tak ale ja caly czas sie ruszam:D nie usiedze na miejscu poza tym duzo cwicze poza tym studiuje i nie mam mowy o plaszczeniu tylka.Problem w tym ze kiedys tanczylam taniec towarzyski i treningi to byla masakra a teraz taki zwykly trening to dla mojego organizmu juz za malo dlatego mam ciagly problem z waga.Racjonalne odzywianie i ruch w moim przypadku powoduje brak tycia i statyczna wage a ja chce schudnac!

Rewolucyjna dieta czy tani kicz???

25 wrz 2013 - 12:37:22

kolejny jakiś wymysł, trzeba jeść mało,regularnie,ale zdrowo i dużo ćwiczyć, ten sposób chroni przed jojo i jest zdrwy, jak chcesz to możesz brać jakiś spalacz tłuszczu np. figura extraslim,ale trzeba ćwiczyć. nie da się oszukać

Rewolucyjna dieta czy tani kicz???

02 paź 2013 - 10:09:28

Cytat
nadia2504
a teraz taki zwykły trening to dla mojego organizmu juz za malo
np. jaki ten trening?

Cytat
nadia2504
(...) i treningi to byla masakra a teraz taki zwykly trening to dla mojego organizmu juz za malo (...)
to może rób jakieś inne "niezwykłe" dla Twojego organizmu treningi:)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-02 10:12 przez pauli05.

Rewolucyjna dieta czy tani kicz???

22 paź 2013 - 12:46:15

A mi się akurat udało schudnąć na Oxy ok. 10 kg i jakieś 1,5 kg od czasu zaprzestania. Pierwsza faza jest bardziej mocna jeśli chodzi o lecenie kilogramów, kolejne dwie fazy mają za zadanie "ustabilizować efekty i zapobiec efektowi yoyo" i chyba jest ok. Fakt faktem ja korzystam ze zdrowych wskazówek i mimo znormalizowania diety to pije sobie tego szejka nadal i staram się jeść zdrowo no i zobaczymy. Ja po dukanie miałam mega yoyo i tu się pilnuje, mam nadzieję, że będzie ok.

Rewolucyjna dieta czy tani kicz???

16 gru 2013 - 12:06:41

Cytat
Parta
Ja po dukanie miałam mega yoyo i tu się pilnuje, mam nadzieję, że będzie ok.

Ja po Dukance się źle czułam :/ A o tej dietce dziewczyny w pracy często rozmawiają. Jedna z nich też ładnie na niej poleciała. Partuś, nie miałaś problemu żeby po zakończeniu tej diety nie przybrać? Bo piszesz, że po dukanie yoyo było a po Oxy jeszcze udało się troszkę zrzucić? Ja bym chętnie spróbowała bo zazwyczaj wracam do starej wagi...

Rewolucyjna dieta czy tani kicz???

20 gru 2013 - 21:10:04

Cytat
Gradziula
Partuś, nie miałaś problemu żeby po zakończeniu tej diety nie przybrać?

jej ale mi się podoba takie zdrobnienie :D Nie miałam żadnych problemów i jeszcze zjechałam (ale trochę się boje świąt:P). Po wyjściu z dietki się pilnowałam to fakt, ale tam masz fazę stabilizacji i oddzielną fazę wyjścia z diety. Z tych diet, które znam tylko ta ma takie podejście. Więc spoko, poza tym na Oxy się nauczyłam pić tego szejka i jak nachodzi mnie ochota na "małe conieco" to włączam blender :P

niezweryfikowana
Posty: 419
Ostrzeżenia: 5/5

Rewolucyjna dieta czy tani kicz???

27 gru 2013 - 11:18:34

Każda cudowna dieta tematyczna kończy się tak samo - niczym. Dobra dieta to przede wszystkim zmiana stylu życia, wprowadzenie środków na odchudzanie, rozsądne jedzenie, aktywność fizyczna. U mnie to kuracja oparta na foreverslim faktycznie dała zmiany - wszelkie głodówki moim zdaniem mają bardziej negatywny, niż pozytywny wpływ. Jak sądzicie?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co się dzieje ?