Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ja dwa razy w tygodniu chodzę na siłownię,jem mało ale częściej,piję wodę i łykam Therm Line Fast.Schudłam pięć kilo po miesiącu.

niezweryfikowana
Posty: 77
Ostrzeżenia: 5/5

Moim zdaniem tabletki na odchudzanie są zbędne, najważniejsze, żeby zdrowo się odżywiać i regularnie ćwiczyć. Z suplementów toleruję tylko witaminę C bez dodatków - http://marketbio.pl/category/witamina-c-lewoskretna-kwas-l-askorbinowy - warto zażywać, tym bardziej, że dieta warzywna nie dostarcza nam wystarczającej dawki składników odżywczych.

tabletki? Strata kasy i wątroby. Najlepiej zdrowe odżywianie (4,5 małych posiłków dziennie), zero śmieciowego jedzenia jak i napojów, dużo aktywności fizycznej i sylwetka odrazu nabiera pięknych kształtów. Zagłęb się w ten temat a nie pytasz jakie tabletki ;)

niezweryfikowana
Posty: 37
Ostrzeżenia: 7/5

A stosowała może któraś z Was African Mango, chodzi mi dokładnie o te <moderacja> W internecie same dobre opinie, znajoma też zachwalała, jednak zanim się zdecyduję chciałabym posłuchać różnych opinii, żeby mieć pewność, że jest to naprawdę dobre i działa ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-18 15:30 przez moderator.

Clenbuterol bez recety najlepiej kupic w aptece: www.doktordoping.pl A sibutramine w aptece: www.doktorodchudzanie.com

Te tabletki żeby brać to trzeba być zdrowym na 100% w innym razie są bardzo niebezpieczne.

ja polecam l-karnitynę najlepiej firmy olamp, wprawdzie nie są to typowe tabletki na odchudzanie, ale pomagają i to bardzo, ja brałam przez 2 miesiące, nie ćwiczyłam, ale za to ruszałam się w pracy, ograniczyłam słodycze i troszkę mniejsze porcje posiłków i 6 kg mniej



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-28 15:22 przez ptysie.

niezweryfikowana
Posty: 65
Ostrzeżenia: 8/5

Teraz na wszystko proponuje się tabletkę :) Ja schudłam korzystając z zabiegów wykorzystujących pole magnetyczne. Redustim jest przyjemnym i dającym super efekty zabiegiem. Wykupiłam pakiet 12 za rewelacyjną cenę 2 tys.zł w salonie Vici Clinic w Krakowie. Taka seria zabiegów pozwoliła mi osiągnąć rewelacyjny efekt, schudłam 2 rozmiary. Wiem, trudno w to uwierzyć, polecam :)

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 4/5

Za odchudzanie wzięłam się pół roku temu. Zaczęłam od diety, chciałam w swoje życie wprowadzić zdrowy tryb życia. Potem powoli zaczęłam ćwiczyć, biegać, a także zaczęłam chodzić na basen. To tego też dołączyłam produkt, a konkretnie <moderacja> bo oczyszcza organizm z toksyn no i pomaga schudnąć.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-18 15:36 przez moderator.

różne witaminy inaczej działają na różne organizmy, bez względu na to, czy jest się starszym czy młodszym.
generalnie podstawą chudnięcia jest połączenie ruchu z odpowiednim odżywianiem, ale czasem są takie dni, że trzeba wspomóc metabolizm albo po prostu trawienie albo zwyczajnie wzmocnić organizm od środka. wtedy zaleca się sięganie po różnego rodzaju suplementy, ale które są najlepsze dla nas?
musimy sami o tym zdecydować, najlepiej poprzez porównanie ich składów, bowiem kompleksy witamin i suplementy nie są takie podobne, jak mogłoby się wydawać. dobrze jest też skorzystać ze sprawdzonych źródeł, dokonując zakupu, czyli z aptek. dobrym przykładem jest Melissa, która ma bogatą ofertę suplementów: <moderacja>
ja już wielokrotnie z niej korzystałam, bo mam najbliżej i nigdy mnie nie zawiedli ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-18 15:37 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 7/5

Polecam zabieg Redustim, można go zrobić np. w Vici Clinic w Krakowie. To kombinezon wyszczuplający, wyszczupleniu poddane zostaje całe ciało od stóp do piersi. Zabieg jest bardzo przyjemny. Najlepiej zrobić serię dwunastu takich zabiegów, kosztuje to tylko 2000 zł, a ubytek po nich to aż do kilkunastu centymetrów.

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 2/5

Próbowałam już różne, przeróżne tabletki ale dopiero po zastosowaniu diety Sandruni udało mi się schudnąć i myślę że nie mało, bo 7 kg w miesiąc :D więcej na temat tej diety znajdziecie w google, powodzenia :)

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 5/5

Czemu wszyscy mają ciśnienie żeby szybko schudnąć. Im szybciej chudniemy, tym bardziej prawdopodobny jest efekt jojo!
Ktoś stosował ultra slim [moderacja - link] Są efekty? Czy to wyrzucanie pieniędzy w błoto?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-11 09:35 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 6/5

Fajne, profesjonalne kosmetyki naturalne produkuje Tiens. Na stronie <moderacja> jest jeden ze sklepów z ich asortymentem właśnie. Tutaj jest szybka wysyłka, bo wiem z doświadczenia że w innych sklepach online, które się właśnie specjalizują w marce Tiens, z tą wysyłką bywają problemy.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-18 15:38 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 6/5

Żeby się porządnie odchudzić trzeba przede wszystkim uwierzyć, że się uda. Trzeba mieć motywację i ćwiczyć. Tabletki to nie wszystko i taka jest prawda. Ja ćwiczę 4 razy w tygodniu i biorę też tabletki odchudzająco oczyszczające z młodym jęczmieniem, a dokładniej <moderacja> Widzę pierwsze efekty, ponieważ mam luzik w spodniach i brzuszek mniejszy :) no zobaczymy jak będzie dalej :) póki co jestem zadowolona.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-18 15:39 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 218
Ostrzeżenia: 6/5

Ja z tabletkami odchudzającymi bym uważała bo czasem mogą nam zaszkodzić. Ja słyszałam, że mogą nawet powodować jakieś dolegliwośći watrobowe. Szukałam w sieci <moderacja> jednak znalazłam tylko to co już wiem. Może wy coś więcej wiecie na temat chorób wątroby?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-18 15:39 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jakie pizze i w jakich pizzeriach?