Obecnie rozmawiamy o:

Meble na wymiar Warszawa

gorący temat

Sypialnia tapeta

godzinę temu

Hiszpania

dzisiaj o 14:40

Wakacje w Hiszpanii.

dzisiaj o 14:37

w czym śpicie?

dzisiaj o 13:16

Roleta okienna

dzisiaj o 13:13

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Lepiej kasę zainwestować w karnet na siłownię/basen, a nie na cudowne tabletki, bo... cudów nie ma.

niezweryfikowana
Posty: 19
Ostrzeżenia: 2/5

Temat jest już dość długi i wiele osób podaje różne strony ze specyfikami do odchudzania i naprawdę ciężko jest wybrać. Jak ktoś napisał ja też siedzący tryb życia, większość dnia w pracy spędzam na siedząco i postanowiłam zakupić jakieś tabletki na odchudzanie, myślałam że to będzie proste ale im więcej ofert przeglądam tym bardziej nie mogę się zdecydować, mi np koleżanka poleciła thermacuts czy jakoś tak http://medicot.pl/produkt/tabletki-na-odchudzanie-skuteczne-thermacuts/ ale czym się różni ten od tych acetomal, adipex i innych specyfików (tzn nie chodzi mi o skład) a o skuteczność



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-21 16:46 przez Sabinka2.

niezweryfikowana
Posty: 69
Ostrzeżenia: 11/5

Mignęły mi jakieś suplementy diety na allinside.pl czy któraś z Was stosowała je? Korzystałam z tego sklepu nie raz (ciuchy/kosmetyki), ale nie kupowałam jeszcze takich rzeczy. Ceny kuszą...

niezweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 7/5

Mnie tabletki na odchudzanie nie przekonują. Kiedyś brałam i nie widziałam po nich żadnych efektów. Wydaje mi się, że najlepszym sposobem jest dieta i ćwiczenia np z wirtualnym trenerem personalnym. Ja do tej pory ćwiczyłam sama i kilogramy ładnie spadały ale teraz chcę zacząć budować mięśnie a nie redukować więc pomoc trenera jest nieunikniona.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-10 14:47 przez isiulkaa.

stosowałam wiele środków z różnym rezultatem. Skupiałam się tylko na tych które mają naturalny skład. Nie chciałam się truć żadną chemią.
Testowanie różnych środków trwało parę miesięcy. Większość z nich konsultowałam z lekarzem znajomym aby przypadkiem nie stosować czegoś co może zaszkodzić.
Jak już wspomniałam jedne były skuteczne inne nie, były zatem plusy i minusy.
Ogólnie najlepszym rozwiązaniem według mnie są tabletki Slimcea ponieważ:
odczuwamy uczucie sytości już po kilku dniach stosowania. Nie jest jednak tak że się głodzimy. Zwyczajnie głód odczuwamy w momencie kiedy organizm tego potrzebuje. Slimcea zatem HAMUJE POPĘD DO JEDZENIA SŁODYCZY oraz PODJADANIA.
Już sama ta kwestia była dla mnie bardzo zadowalająca.
Przy zastosowaniu Slimcea przy mojej indywidualnie opracowanej diecie miałam znacznie większy spadek wagi niż bez suplementacji. Mogłąbym pisać dalej o Slimcea ale to starczy aby polecić ten produkt.

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 5/5

Treść posta została usunięta automatycznie

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 1/5

Tabletki na odchudzanie nie dają Ci takiego efektu jaki możesz oczekiwać wydaje mi się że dobrym rozwiązaniem była by kriolipoliza <moderacja> . Słyszałaś kiedyś o tych zabiegach na odchudzanie?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-18 15:40 przez moderator.

Też jestem zdania, że suplementy to dobry dodatek przy ćwiczeniach i diecie. Warto je stosować by uzupełnić witaminy i minerały zwłaszcza przy sporej aktywności. Wiele słyszałam o dobroczynnym zielonym jęczmieniu i postanowiłam przetestować na sobie. Z rynku wybrałam Green Barley Slim o największym stężeniu młodego jęczmienia. Na efekty długo nie musiałam czekać. Po paru dniach uregulował mi się metabolizm, po tygodniu schudłam 1,5kg, a po 3 tygodniach poprawiła mi się też kondycja włosów.

A ja polecam ocet jabłkowy do picia :)
5 kg w 7 tyg :)

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 1/5

Na temat tabletek jakiś czas temu był dość długi reportaż w TV i naprawdę dziwie się, że jest jeszcze ktoś kto o takie coś pyta, ale jak ktoś chce umrzeć w wieku kilkudziesięciu lat to cóż, wolny wybór. Wiem, że czasami jest trudno, ale to już bym prędzej zdecydowała się na zabieg odsysanie tłuszczu aniżeli na branie jakiś prochów. Koleżanka niedawno była własnie na liposukcji chyba tutaj - http://centrumliposukcji.pl/ bo mi przesłała ich stronę. I ogólnie faktycznie z boków jej usuneli tłuszcz, a tylko tam się nie mogła pozbyć w czasie diety i ćwiczeń, ale tabletki - nigdy.

Możesz też coś wziąć z serii, którą proponuje AmerPharma - mają wiele gotowych suplementów diety, w tym także dla osób odchudzających się. Ja się też nad nimi zastanawiam, bo chciałabym nawet coś wydać pod własną marką (dają także możliwość), co będzie najlepsze dla mojego organizmu.

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 4/5

Nie ma chyba złotego środka na to by wiedziec jak szybko schudnąć. Każda z nas powinna wiedzieć że jest to wysiłek i bardzo cieżka praca. Odpowiednia , skuteczna dieta i aktywnośc fizyczna. Bez tego nie ma szans na schudniecie.

Treść posta została usunięta automatycznie

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 5/5

Zamiast stosować zbędne suplementy, lepiej zacząć odchudzać się z głową. Są różne sposoby na to, jak szybko schudnąć, jednak trzeba trochę czas w to zaangażować. Dobra wiadomość jest taka, że można to zrobić łatwo i przyjemnie :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dieta gacy co wy na to ?