Obecnie rozmawiamy o:

szkoła nauki jazdy

gorący temat

hurtownia elektryczna

dzisiaj o 22:38

Angielski

dzisiaj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

dzisiaj o 18:57

transport i spedycja

dzisiaj o 15:01

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 83 84 85 86 87 ... 89 90 -->

Zadnego nie polecam.strata pieniedzy.

Byłam u dietetyka to niestety nie ma czegoś takiego jak tabletki na odchudzanie. Tylko odpowiednia dieta i ruch dają efekty, oczywiście można brać coś na szybszą przemianę materii ale skoro są naturalne produkty to po co kupować jakieś tabletki?

niezweryfikowana
Posty: 1.802
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
KasiaKE
Zadnego nie polecam.strata pieniedzy.

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 9/5

A według mnie tabletki odchudzające są skuteczne ale w połaczeniu z odpowiednia dietą i ruchem. Nie można tylko postawić na to, że będziemy łykać jakieś tabletki i przez to w magiczny sposób schudniemy. Nic samo się nie zrobi.

niezweryfikowana
Posty: 1.573
Ostrzeżenia: 1/5

Jeżeli ćwiczysz i masz dietę to żadne tabletki nie będą Ci potrzebne. One często potrafią wywołać również efekt odwrotny, więc uważaj.

ja wolałam ruszyć cztery litery z kanapy....

Po therm linie było mi strasznie gorąco, więc nie polecam go stosować latem, bo można się nieźle spocić. waga spadała chyba bardziej z utraty tej wody ;) później stosowałam http://slimette.pl/ - obyło się bez skutków ubocznych. Ma fajny skład, taki jak zielona herbata (którą wcześniej sobie popijałam), paprykę cayenne (też używałam do przyprawiania) czy guaranę, która działa na mnie lepiej niż kofeina. Efekty są większe jeśli dołoży się ćwiczenia i dietę, ale i bez tego też są efekty - zależy na ilu kilogramach komu zależy :)

niezweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 6/5

co do tabletek to moge sie wypowiedzieć bo troche ich w swoim życiu zjadłam niestety :) żadne nie zadziałały, dlatego nie wierze już w cudowne spal;naie kg przez tabletki. Wierze natomiast w fajne suplementy jak np goi http://www.gojiberry500.pl/ te jagódki czy to w wersji tabletkowej czy świeżej po prostu są świetne :) wiadomo nie zadziałają po kilku użyciach, ale jedząc je częściej fajnie pomagają utrzymać wagę :)

zweryfikowana
Posty: 33
Ostrzeżenia: 1/5

Testowałem zieloną herbatę i inne specyfiki min. z Czech i nic to nie dało. Jest to wielki pic na wodę, ale sami wiecie że reklama czyni cuda hehe :)

zweryfikowana
Posty: 276
Ostrzeżenia: 1/5

Lepiej przeznaczyc kase na dobrego dietetyka.

Na pewno nie polecam Ultra Slim ani Acai Berry 900 strata pieniedzy i zero jakich kolwiek rezultatów, nawet w polączeniu z ćwiczeniami....
Ostatnio słyszlam cos o Thermo Core, ze jakies efekty po nich widac..hmm... brała ktoras z Was moze?

thermoline czy inne tak zwane spalacze powinno używać się w trakcie ćwiczeń, a nie w ciągu dnia. Polecam spalacz z olimpu 30 min przed ćwiczeniami dwie kapsułki. Rozgrzewają ciało przez co więcej wody i tłuszczu człowiek traci i waga spada, idealne na cellulit wodny.

Autorko wątku, nie polecam żadnych. Jeżeli masz zamiar chodzić na siłownią i mieć odpowiednia dietę, to Ci wystarczy.

Po pierwsze odpowiednia dieta w produkty, które pomagają przyśpieszyć metabolizm jest o wiele lepszy niż chemia w tabletkach "odchudzających"

Po drugie takie tabletki uszkadzają wątrobę, więc po co się truć, jak można w zdrowy i racjonalny sposób schudnąć.

ja i moi kumple bierzemy spalacze na czas redukcji i nikomu nic się nie dzieje, a w miesiąc można stracic 3kg tłuszczu, więc nie widzę wad. Tabletki muszę być sprawdzone, np te z olimpu są na naturalnych składnikach - papryce, pomarańczy i pieprzu

Swoja droga to kazdy organizm jest inny..ja np. cwicze i przestrzegam diety a mimo wszytsko waga stoi w miejscu :( Mam siedzacy tryp pracy to jest minus ale mimo wszytsko choc 1kg moglby zleciec przez miesiac cwiczen i wyrzeczen A Tu nic.. zero! Stad z miła checia bym tez przygarnela jakies tabletki WSPOMAGAJACE splanie tkanki tluszczowej?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dieta gacy co wy na to ?