Obecnie rozmawiamy o:

dieta i trening

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

claudyn nie zgadzam się z Tobą - sama używałam kilku suplementów żeby wzmocnić działanie ruchu - chodząc na siłownie i ćwicząc dwa razy na dzień w domu

adipex. w miesiac 10 kg polecialo. rok temu 2 wrocily.

Cytat
pipino
adipex. w miesiac 10 kg polecialo. rok temu 2 wrocily.

niestety adipex nie jest dostepny u nas ;/

Cytat
Lolik25
no ja słyszałam że zielona kawa działa cuda!!! nawet sam doktor OZ znany z programów o zdrowym leczeniu je poleca!!!!!! tanio je kupiłaś...daj na priw namiar gdzie tak tanio...

allegro: tanie-leki
Cytat
wdowua
Cytat
Lolik25
no ja słyszałam że zielona kawa działa cuda!!! nawet sam doktor OZ znany z programów o zdrowym leczeniu je poleca!!!!!! tanio je kupiłaś...daj na priw namiar gdzie tak tanio...

allegro: tanie-leki



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-17 13:24 przez wdowua.

niezweryfikowana
Posty: 572
Ostrzeżenia: 6/5

Ja na pewno moge tutaj wspomniec równiez o suplemencie Double Detox Noble Health. Daje rewelacyjne efekty jesli chodzi właśnie o oczyszczenie organizmu ze wszystkich toksyn.

Może wy mi pomożecie :....
może któraś z was jadła tabletki na odchudzanie bio c.l.a. lub linea ???
ja jeszcze żadnych nie miałam bo nie były mi potrzebne z kolei teraz muszę po nie sięgnąć a nie wiem jakie kupić..jedne od drugich są dużo droższe... (bio c.l.a. 58zł, linea 24,25zł)
które są lepsze ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-07 12:10 przez martunia18.

Ja wcinałam bio c l a i linea.I nic nie schudłam zeroooo...Teraz jem adipex...

Od samych tabletek nie schudniesz ;p jakby tak było każdy byłby szczupły...

Cytat
martunia18
Może wy mi pomożecie :....
może któraś z was jadła tabletki na odchudzanie bio c.l.a. lub linea ???
ja jeszcze żadnych nie miałam bo nie były mi potrzebne z kolei teraz muszę po nie sięgnąć a nie wiem jakie kupić..jedne od drugich są dużo droższe... (bio c.l.a. 58zł, linea 24,25zł)
które są lepsze ?

przy jednych i drugich musi być dieta i ćwiczenia inaczej możesz sobie je wcinać i nic nie zgubisz

ćwiczyć to ja ćwiczę regularnie codziennie...poprostu nie którzy tak zachwalają te tabletki że uznałam iż mogą troche działać i pomóc spalić kilka kg

nie wazne jakie wazne zebys cos przy nich robila, cwiczyla, diete trzymala, wez tansze nie zawsze drozsze bywa lepsze a widac duza roznice cenowa

Bio cla są do niczego nie polecam!

Ja mam linea nic nie zauważyłam po 2 listkach , bo jestem leniwa .
Teraz będą biegi , ograniczenia i linea - tym razem już systematycznie ^^

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Blog o dietetyce i gotowaniu