Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
kaateerinaa
Ciężka praca popłaca dlatego uważam ,że lepiej ćwiczyć , ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć. Uważam , że taki efekt ciężkiej pracy nad sobą i wylanych siódmych potów cieszy najbardziej, a nie jakieś wspomagacze , które tak na prawdę nie wiadomo jakie działanie i skutej mają. :))


owszem, też jestem tego zdania, regularnie chodzę na siłownie, stosuję dietę, ale mimo wszystko chciałabym sobie jakoś ułatwic to zadanie i zrzucic własnie poprzez coś takiego 1,5-2 kg. Więcej mi do szczęscia nie potrzeba:))

Hej. Chce kupic sobie jakies tabletki na odchudzanie ale slyszalam ze po nich sa efekty jojo. Moze ktos bral jakies proszki ktore pomogly i nie bylo zadnych efektow jojo. Jak tak to jakie? I przez jaki czas brac zeby scudnac. Bo niestety do cwiczen nie moge sie przekonac albo zaraz sie poddaje.

zweryfikowana
Posty: 1.195
Ostrzeżenia: 1/5

ćwicz z Ewą Chodakowską - WCIĄGA !!!! :) były już podobne wątki jeśli chodzi o wsparcie, także jeśli chcesz, możemy się codziennie wymieniać informacjami na temat tego co udało nam się zrobić :)
pozdrawiam :)

Żeby ładnie wyglądać trzeba się pomęczyć a ty chcesz iść "na łatwiznę" . Ale tylko pozornie bo proszki nie wpłyną dobrze na Twoje zdrowie (każde tabsy=chemia, obciążają żołądek) i pewnie samymi magicznymi tabletkami na odchudzanie niewiele zdziałasz.
Chcesz być chuda? Ogranicz jedzenie i ćwicz.

Term-line forte sa super :ziołowe

Nie wiem czy zaraz nie odpuszcze a chcialabym scudnać na wakacje juz szczegolnie z brzucha.

Lepiej zacząć się zdrowo odżywiać i trochę ruszać zamiast faszerować się chemią.

Bralam "linea detox", schudlam 10 kg ale nie wierze w ich dzialanie :-) raczej byla to zasluga zdrowej diety :-) ale kupilam i bralam, bardziej sie motywowalam :-) aaa i efektu jojo nie bylo i nie ma :-)

nie ma czegoś takiego jak tabletki ODCHUDZAJĄCE, mogą być jedynie tabletki wspomagające odchudzanie, czyli dokładniej wspomagające proces odchudzania, tj. dietę i ćwiczenia

Po co truć się jakąś chemią? WSZYSTKO ZACZYNA SIĘ W GŁOWIE! Zacznij jeść regularnie. Małe porcje,ale częściej. Wprowadź do swojej diety więcej warzyw i owoców. Zamiast smażyć - gotuj i piecz. Pij dużo wody i ćwicz. Nie musisz ćwiczyć kilka godzin dziennie. Na początek wystarczy po 15, 30 minut. Od razu lepiej się poczujesz i nie będziesz musiała wydawać pieniędzy na dziwne tabletki.

same tabletki Cie nie odchudzą

To nie schudniesz, nie istnieją tabletki cud.

ja brałam Alli i w miesiąc schudłam o 4 kg więcej niż miesiąc wcześniej beż Alli, oczywiście byłam na diecie, nie ćwiczyłam ;)

Cytat
corkachaosu
To nie schudniesz, nie istnieją tabletki cud.
Co ty gadasz nie chce się jesć- i się chudnie=proste!!

Jakie cwiczenia byscie poradzily mi ktore pomagaja

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Blog o dietetyce i gotowaniu