Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

radzę Ci, abyś poszukała informacji o Alli w Internecie. kiedyś czytałam o jego fatalnych skutkach ubocznych:/

nie wiem jestem ciekawa, podbijam

kolejne drogie gówno dla naiwnych które chcą schudnąć za wszelką cenę.

A nie wystarczy zdrowa dieta i ruch? Jeśli tak będziesz robić to żadne tabletki nie będą potrzebne :) Moja ciocia używała go przez miesiąc a potem nie mogła zapanować nad wypróżnianiem się i było to mimowolne.

mi znajoma mowila,ze pomaga ale po tym są ze tak powiem''oleiste wiatry'' nawet na ulotce jest to napisane... mam na mysli pierdzenie razem z olejem hehe i ogolnie mozna popuscic... trzeba nosic wkladki,podpaski bo na spodniach niespodziewanie moze pojawic sie ''tlusta plama'' smieszne,ale prawdziwe hehe,ja bym sie nie odwazyla.ja jadlam asystor slim,ale tylko w te dniu,kiedy nie moglam powstrzymac sie od ciaglego jedzenia,tylko po to zeby nad glódem zapanowac:)

W zupełności przereklamowane! Moja przyjaciółka używała, to nieustannie wylewał się z niej tłuszcz, co nie zbyt było przyjemne... Żeby schudnąc trzeba sie więcej ruszać i ograniczyć jedzonko :) Ja jako ograniczenie, gdy jestem głodna jem jogurt z otrębami owsianymi, bo one sprawiają że nie jest sie po nich głodnym i dodatkowo oczyszczają organizm :) :)

podobno dziala ale wyplukuje z ciebie tluszcz tak na maxa ze masz mocz jak rosol..wiec chyba nie jest bezpieczny

zweryfikowana
Posty: 937
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
ecri16
A nie wystarczy zdrowa dieta i ruch? Jeśli tak będziesz robić to żadne tabletki nie będą potrzebne :) Moja ciocia używała go przez miesiąc a potem nie mogła zapanować nad wypróżnianiem się i było to mimowolne.

i tu się przyda czytanie ze zrozumieniem...
ja się nie pytam o porady jak schudnąć tylko pytam o efekty środka o nazwie ALLI
takie to trudne....

ojej ja nie używalam i chyba nigdy nie sprobuje,a tak teraz reklamują i kuszą

tez jestem bardzo ciekawa :) wlasnie szukam info na ten temat w necie :)

Ja odradzam, Miałam je ze 2 lata temu, nic nie schudłam ale pewnie dlatego że stosowałam je bardzo krótko, kilka może kilkanaście tabletek. Skutki uboczne masakryczne, lał mi się z pupy pomarańczowy,śmierdzący( gorzej jak kupa) olej,bez kilku wkładek dziennie nie dało się funkcjonować, bardzo krępujące, a o przyjemnościach z partnerem można zapomnieć. Jak się tylko zorientowałam, że to po tych tabletkach przestałam je brać. Wszystko o skutkach ubocznych pisze w ulotce ( o moich tez ), może na ich stronie też pisze, warto najpierw poczytać i się zastanowić, zamiast wyłożyć kasę i się rozczarować. Teraz 2 dzień pije kropelki z herbapolu, są tanie (15-20zł), w składzie same zioła więc nic nie powinno poszkodzić, w smaku takie o, jak to zioła, ale efekt przeczyszczający jest.Rozpuszcza się je w wodzie jak aquaslim i inne tego typu specyfiki.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-25 15:38 przez Nela1313.

Cytat
Nela1313
Ja odradzam, nic nie schudłam ale pewnie dlatego że stosowałam je bardzo krótko, kilka może kilkanaście tabletek. Skutki uboczne masakryczne, lał mi się z pupy pomarańczowy,śmierdzący( gorzej jak kupa) olej,bez kilku wkładek dziennie nie dało się funkcjonować, bardzo krępujące, a o przyjemnościach z partnerem można zapomnieć. Jak się tylko zorientowałam, że to po tych tabletkach przestałam je brać.


wrrr ;/ to faktycznie nie zbyt ciekawie ;/

ale go..no wymyslili,doslownie:/

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
Nela1313
Ja odradzam, Miałam je ze 2 lata temu, nic nie schudłam ale pewnie dlatego że stosowałam je bardzo krótko, kilka może kilkanaście tabletek. Skutki uboczne masakryczne, lał mi się z pupy pomarańczowy,śmierdzący( gorzej jak kupa) olej,bez kilku wkładek dziennie nie dało się funkcjonować, bardzo krępujące, a o przyjemnościach z partnerem można zapomnieć. Jak się tylko zorientowałam, że to po tych tabletkach przestałam je brać.

No co, miało pomagać spalić tłuszcz, to spalało. A że nie tą stroną co trzeba to już inna bajka :D
A tak na poważnie - słyszałam, że uzależnia i powoduje efekt jojo. Ogólnie dobrego słowa o tym nie słyszałam, a dodając do tego to o czym pisze Nela, to już w ogóle podziękuję o_O

witam czy któraś z was stosowała l-karnityne?? czy zauważyłyście po niej jakieś efekty?? może macie foto przed i po?? jak się dawkuje itp. czekam na odpowiedz:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Blog o dietetyce i gotowaniu