Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

a macie jakiś sposób żeby schudnąć ok 15 - 18 kg bez efektu jojo ?

Ja znam swój avatar zmień na sport

Ja brałam lineę i schudłam 4 kg w dwa tygodnie. Ale jak przestałam ją brać to znowu przytyłam :p

Cytat
kwiatuszek5822
Cytat
siehankowa
Olimp Therme Line II - moja siostra brała i jej pomagało:)

a cwiczyla twoja siostra? bo tez sie nad tymi tabletkami zastanawiam i ile schudla?

ćwiczyć nie ćwiczyła, ale generalnie dużo chodziła - zamiast autobusu, samochodu - nózki:)
ciężko mi stwierdzic ile schudła - ale tak na oko to z większego rozmiaru 38 na 34 :)

chciała bym ostro schudną mam już diete i dużo ćwicze ale żeby przyśpieszyć efekt chce zażwać jakieś tabletki ale nie mam pojęcia które śą najskuteczniejsz mże któraś zwaz zażywała jakieś tabletki i jest z nich zadowolon .

niezweryfikowana
Posty: 512
Ostrzeżenia: 2/5

a czy ktos moze bral bloonnik z ananasem czy po nim rzeczywiscie ie chce sie jesc ??
i czy nie robi on efektu jojo?
odpiszcie cos



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-09-29 09:17 przez marzawal.

niezweryfikowana
Posty: 512
Ostrzeżenia: 2/5

mo chcodzi tylko o to aby mniej jesc wiec pimyslalam ze moze bloonik

Ja stosuje Alli i bardzo pomagają :) Wtydzien schudłam 4 kg bo od tygodnia biore i jestem na diecie niskotłuszczowej.

niezweryfikowana
Posty: 512
Ostrzeżenia: 2/5

opinie ma dosc pozytywne i podobno nie chce sie po nim jesc tylko bioje sie efektu jojo

błonnik z ananasem słabo działa,jeśli już to kup sobie błonnik kakaowy w aptece cena do 20zł i najlepiej sproszkowany nie w tabletkach.
Co do tabletek to ja przerabiałam to i owo i byłam zachwycona efektami,jednak po czasie doszło do tego że zaczęły mi wypadać włosy dosłownie garściami innych skutków ubocznych nie miałam.Tabletki te jednak są już w Polsce zabronione
Możesz w aptece kupić sobie bio cla,pomaga spalać tłuszcz,bio błonnik i bio chrom ja z tymi suplementami schudłam ponad 12kg w niecałe 2 miesiące oczywiście dużo ćwiczyłam na steeperze i stosowałam mż

Nie chce się jeść. I moja kolezanka która używala go dużo wczesniej nie miala efektu jojo. Tylko te tabletki sporo kosztuja;/ Ale u mnie w aptece trafilam na promocje i kupilam je za 99 zl :)

niezweryfikowana
Posty: 512
Ostrzeżenia: 2/5

Cytat
kataszyna110790
Nie chce się jeść. I moja kolezanka która używala go dużo wczesniej nie miala efektu jojo. Tylko te tabletki sporo kosztuja;/ Ale u mnie w aptece trafilam na promocje i kupilam je za 99 zl :)

ale ty piszesz o blonniku teraz czy o alli??

o Alli. Błonnik tyle nie kosztuje hehe :) Normalnie Alli kosztuje okolo 200 zl ;/

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Blog o dietetyce i gotowaniu