Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

2 minuty temu

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Otwarcie własnego biznesu

wczoraj o 18:57

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wiesz jem tak jak kiedys podczas diety, nie jest to jakas specjalna, jak te bzdurne 1500kcal czy cos, poprostu duzo ruchu, duzo wody, ograniczenie smazonego, zero slodyczy, fast foodow, jem duzo owocow,warzyw, chude mieso, ryby itp. problemem moze byc to, ze biore progesteren w tabletkach, juz sama nie wiem jakies 2 lata temu, wez wiekszego wysilku przez 2 miesiace udalo mi sie schudnac zdrowo 11kg, a teraz szok:(

Cytat
Alicja90z
wiesz jem tak jak kiedys podczas diety, nie jest to jakas specjalna, jak te bzdurne 1500kcal czy cos, poprostu duzo ruchu, duzo wody, ograniczenie smazonego, zero slodyczy, fast foodow, jem duzo owocow,warzyw, chude mieso, ryby itp. problemem moze byc to, ze biore progesteren w tabletkach, juz sama nie wiem jakies 2 lata temu, wez wiekszego wysilku przez 2 miesiace udalo mi sie schudnac zdrowo 11kg, a teraz szok:(

to moze wlasnie przez te hormony,pomysl o wizycie u deitetyka albo nawet lekarza zwyklego

Ja biorę Thermal Pro i moim zdaniem jest bardzo fajny i schudłam ze 4 kg w niecały miesiąc:)

Hej:)
tzn nie wiem czy zdajesz sb sprawę z tego, że po hormonach najgorsze co możesz zr to zabrać się za tabsy...
przede wszystkim idź do lekarza, to jest naprawdę cholernie dziwne, że przy takim wysiłku fizycznym nie schudłaś!!! masz dobre wyniki!? choćby tarczycy?!
na Twoim miejscu nim bym zaczęłabym cokolwiek brać przebadaj się, ponieważ baaardzo wiele tabletek mają skutki uboczne m.in. gdy ktoś pomiesza z sobą leki, ma nadciśnienie, za wysoki cholesterol, problemy z tarczycą ect. ect. ect. więc nie wiem czy jest sens od razu skakać w tak głęboką wodę ...
Poza tym spróbuj balsamy podnoszące tem. ciała (np. Eveline Thermo Fat Burner taki bordowy)... CZERWONĄ herbatę - pomaga, możesz coś spróbować też z tabletkami z ekstraktem z CLA (zieloną herbatą) ... ale to są jednak tab.

Idź do diabetologa, na NFZ termin wyznaczą Ci max do msc czasu... ułożą Ci odpowiednią dietę ...

Próbuj nie jeść po 18tej, odstaw słodycze, smażone rzeczy i pochodne typu chispy.. pij litry wody i MUSI coś zlecieć ...

Polecam świetną stronkę: www.sfd.pl
tam znajdziesz opinie, możesz dobrać sobie odpowiedni suplement , załóż konto i tam Ci na sto procent pomogą ...

Oczywiście są suplementy jak: TSE, THLII, FB, Animall ect. (jest ich multuuuuum!) ale to są stosunkowo silne środki bądź baaardzo silne...

Decyzja należy do Ciebie... ale nim ją podejmiesz pamiętaj, że WSZYSTKO co weźmiesz ma wpływ na Twój organizm, serce, gruczoły potowe, płuca, wątrobę, nawet wzrok! Ja absolutnie nie straszę, nie odradzam ani tez nie doradzam ... wyrażam swoją opinię na temat - decyzję podejmij sama:)

dzieki za dluga wypowiedz, masz racje to pewnie przez hormony! Wyniki mam dobre, wszystko sie wlasnie zaczelo od kiedy wykryto,ze nie mam progesteronu i musze go brac juz 3 miesiac. a wiadomo horomy=zatrzymywanie wody w organizmie itp.
staram sie naprawde, a zero efektow...

nie ma za co:)
kiedyś kiedyś miałam sporą stycznośc z takimi specyfikami, bardzo dużo czytałam na ten temat, widziałam u ludzi jakie są reakcje po tabsach i naprawdę nie ma czego zazdrościć! poza tym uważam że nie warto jest spaść w msc np. 10kg skoro:
1. skóra nie zdąży się zregenerować (i tak jakby z powrotem spiąć) i zwyczaje obwiśnie
2. nie wystąpienie efektu jojo po tabsach jest ciężko otrzymać (nie mówię, że jest nie nie możliwe, al jest cholernie ciężko)
3. takie halo dla organizmu na chudnięcie jest najgorszym czym może być ...

Jak najłatwiej spr czy masz namiar H2O w organizmie?! banalnie!!! wciśnij baaaaaaardzo mocno palec w miejsca gdzie masz mocniejsze mięśnie (nie koniecznie brzuch ale np. łydka, ręce, żebra ect) i zob czy zostaje Ci takie maleńkie wgłębienie:) oczywiście to badanie jest bardzo nisko miarodajne ale takie najbardziej proste:)

nie wiem cy wiesz, ale organizm aby spalał tłusz musi mieć min. 40 min wysiłku stałego / interwałów ... wtedy dop podnosi się jego tem. i zaczyna spać tłuszcz:) poza tym u ludzi, którzy np. przez ostatnie min. 12msc nie uprawiali sportu dochodzi do mocnego odłogu i tworzenia się poziomów tłuszczu więc nim bd widać efekty trzeba naprawdę poczekać:)



jeszcze raz - POLECAM stronę www.sfd.pl
zaloguj się, załóż post w odpowiednim dziale, powiedz jakie masz problemy i z czym - tam Ci doradzą ludzie którzy zajmują się kulturystyką kilkanaście lat, podpowiedzą dietę, ćwiczenia, odeślą do odpowiednich linków, są tam również specjaliści np. wykwalifikowani trenerzy, dietetycy ect.:) nie bój się zamieścić również zdjęcia - wtedy pomoc bd bardziej doraźna!:) przecież nie musisz pokazywać twarzy - nie?!:)]
buźka:) życzę powodzenia!:)
P.S. i pamiętaj - KAŻDY zaczyna od JAKIEŚ WAGI!!! ;) moja koleżanka po hormonach walczyła przez 2,5 roku, chudła z głową powoli i miarodajnie, po tym czasie zeszło jej 32kg i teraz ma 6cio paka na brzuchu ;) ALE widzisz CZAS, WYRZECZENIA, WALKA sama z SOBĄ i chudnięcie z głową - tylko to da Ci prawdziwe efekty na długi czas :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-01 10:10 przez longstale.

ja stosowalam ultraslim. znalazlam je w jakims rankingu tabletek odchudzajacych i przyznam szczerze byłam zadowolona. oczywiscie nie liczylam na cud wiec zaczelam cwiczyc i hamowac niektore zachcianki kulinarne, ale z po tabletkach czulam sie dobrze i mialam mnostwo energii na cwiczenia. aqua slim tez probowalam, ale dla mnie lipa. smak mi nie odpowiadal i waga stala w miejscu.

niezweryfikowana
Posty: 443
Ostrzeżenia: 2/5

Robiłaś ostatnio jakieś szczegółowe badania? Wiem, że przy zaburzeniach pracy tarczycy pojawia się niekontrolowane tycie, którego bez odpowiedniej kuracji przygotowanej przez endokrynologa, nie da się zrzucić. Zrób sobie wszystkie badania typu TSH, itd.

nie-znajoma czy możesz powiedzieć co to był za ranking? właśnie pisałam w innym wątku, że zastanawiam się nad zakupem ultra slim.

czarownica23 niestety nie pamiętam co to był za ranking, ale otrzymałam kod rabatowy wielokrotnego użytku BT6DW. znalazłam zapisany w kalendarzu :) jak bedziesz zamawiała napisz im, że juz kiedyś zamawiałaś i otrzymałaś ten kod :) dostaniesz rabacik, pewnie niewiele, ale dobre i cokolwiek :D

Cytat
czarownica23
nie-znajoma czy możesz powiedzieć co to był za ranking? właśnie pisałam w innym wątku, że zastanawiam się nad zakupem ultra slim.

czeski adipex jest świetny, sprzedają go na necie

dziewczyny czy któraś może polecić jakieś tabletki lub suplementy które stosowałyście na schudnięcie i faktycznie pomagały

niezweryfikowana
Posty: 232
Ostrzeżenia: 1/5

nie polecam , potem tylko sobie problemy z zoladkiem zrobisz , wlasciwa dieta i cwiczenia do tego i juz . Nie faszeruj sie:)

tak, niech Cię chłopak zacznie wnerwiać, dla mnie najlepszy suplement...

zamiast truć się tabletkami, herbatkami niewiadomego pochodzenia i suplementami, które nie są lekami i nie są badane medycznie - ćwiczyć i mniej jeść
stosując tę metodę regularnie z pewnością schudniesz, o ile Twoja nadwaga nie wynika np. z problemów hormonalnych

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Blog o dietetyce i gotowaniu