Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zależy jakie tabletki. te ogólnodostępne wspomagacze nic nie dają

Ja brałam tabletki na receptę. Schudłam 18 kilo w 3 miesiące...

Witam
Ja brałam tabletki działaja na zasadzie 1 tabletka to jeden kg mniej ale sa bardzo bardzo drogie.

Cytat
wandetta
oczywiscie ze daja ale tylko te na recepte,brałam w 8dni 3kg

Cytat
juwka23
Ja brałam tabletki na receptę. Schudłam 18 kilo w 3 miesiące...

Cytat
dorotakuchnio
Witam
Ja brałam tabletki działaja na zasadzie 1 tabletka to jeden kg mniej ale sa bardzo bardzo drogie.

Podajcie nazwy tych leków na priv jeśli to nie problem - chcę o nich poczytać.

Ja czytałam dużo O NOWOSLIMIE

Cytat
Neestle
Ja czytałam dużo O NOWOSLIMIE
coś ciekawego?
Ja będąc za granicą brałam odpowiednik PL Meridii (droga, na receptę chyba w PL, a może już i wycofana) i w 54dni 8kg schudłam, ale kolejny raz gdy się na nie skusiłam już nie działały wcale (za 1 razem miałam wstręt do słodyczy i nie czułam głodu, za 2gim było normalnie więc więcej nie brałam i się nie trułam)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-22 15:55 przez Wilandra.

zweryfikowana
Posty: 1.051
Ostrzeżenia: 2/5

a nie lepiej przejść na dietę i trochę poćwiczyć? Na pewno jest to zdrowsze rozwiązanie

Cytat
CiociaPrzykrywka
a nie lepiej przejść na dietę i trochę poćwiczyć? Na pewno jest to zdrowsze rozwiązanie
Popieram :) Ostatnie 2 miechy na białkach z warzywkami i 7kg mniej bez ćwiczeń :D

Cytat
Neestle
Ja czytałam dużo O NOWOSLIMIE

Ja właśnie na nie czekam, ale one tylko ponoć działają przy odpowiedniej diecie i ćwiczeniach

Cytat
wandetta
Cytat
kroywena
NIGDY ŻADNYCH TABLETEK!!!
TO NIC NIE DAJE, SERIO.
ĆWICZENIA, ĆWICZENIA, ĆWICZENIA. OT CAŁA MAGIA.
nie ma co się truć, bo to zależy też od organizmu człowieka... najlepiej iść do dietetyka on poradzi dietkę - bo każda jest dostosowana indywidualnie i to wcale się nie żyje na sucharkach i wodzie ale normalne jedzenie tyle że mniej jakiś tam składników + ćwiczenia,


oczywiscie ze daja ale tylko te na recepte,brałam w 8dni 3kg

Dają dają. Wiem, że były na receptę Zelixa i Meridia i ludzie po nich bardzo chudli, jednak sa wycofane ze sprzedaży z powodu szkodliwego działania na organizm.

Cytat
ewelinka1804
Cytat
Neestle
Ja czytałam dużo O NOWOSLIMIE

Ja właśnie na nie czekam, ale one tylko ponoć działają przy odpowiedniej diecie i ćwiczeniach

Tez tak własniie wyczytałam
ktoś jeszcze?
Cytat
juwka23
Ja brałam tabletki na receptę. Schudłam 18 kilo w 3 miesiące...

Jakie to tabletki?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-22 19:16 przez Neestle.

Meridia 15 niestety u nas już jej nie dostaniesz, wycofano ją.
Ja nie miałam żadnych skutków ubocznych, dobrze się po niej czułam.
W Czechach na receptę można ją kupić.

Witam, czy któraś z Was stosowała możę tabletki XL-S MEDICAL ?? a moze cos slyszałyscie na ich temat???
Podobno niedawno pojawiły sie te tabletki na odchudzanie, niby sa znane w innych krajach i sa bardzo dobre( wiadomo przy cwiczeniach i odpowiedniej diecie), ale jestem ciekawa waszych opinii????

nie słyszałam i nie wierze w moc cudownych tabletek na odchudzanie... jak się człowiek nie ruszy chociaż na spacer to nie schudnie :| niestety

Stosowałam różne tabletki na odchudzanie (tych akurat nie) i zwątpiłam w ich cudowne działanie. Kiedy zaczęłam się więcej ruszać i zdrowiej odżywiać moje 25 kilogramów spadło bez suplementów. Lepiej więc zainwestuj w zdrowe odżywianie i ruch zamiast ładować w siebie leki, które nie są w niczym pomocne. Ale to jest tylko moje zdanie:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-07-18 23:04 przez candid.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Blog o dietetyce i gotowaniu