Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

Meble

wczoraj o 19:04

Sypialnia tapeta

wczoraj o 16:04

Hiszpania

wczoraj o 14:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

White lion tea

27 cze 2013 - 20:21:46

Hej dziewczyny.

Kurcze mam problem.
We wrzesniu mam ślub i zaplanowałam zrzucic 10 kg... od lutego probuje i nic:( bylam u dietetyczki, silownia, rowerek.. Niestety nic nie przynosilo spadku nawet o 1 kg. Brak jakiegokolwiek postepu powodował iz się poddawałam i tak w kółko.. dzisiaj patrzę na wagę a tam 5 kg więcej!
Załamałam się :(((

Znalazłam w internecie coś takiego jak White Lion Tea.
Podobno pomagają w walce z kilogramami, moze wtedy silownia i dieta by mi wychodzily lepiej jakbym chociaz troche widziała postępów ...

Czy któraś z Was to stosowała?
Pomogło?

Teraz czy któraś z Was na sprawdzonego dostawcę tych tabletek?
Jestem w 99% pewna iż chcę je kupić, teraz tylko nie chciałabym trafić na podróbkę, i kupić oryginał.

Mam nadzieję, że może któraś z Was je brała/bierze i zna sprawdzone źródlo!

White lion tea

27 cze 2013 - 20:24:42

Nie słyszałam o czymś takim, lepiej uważać z tabletkami na odchudzanie. Ostatnio było głośno o dziewczynie, która zmarła po zażyciu tabletek na odchudzanie zakupionymi w internecie.

Może Therm Line Forte? Jest w 100% bezpieczny, dostępny w chyba każdej aptece.

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

White lion tea

27 cze 2013 - 20:25:38

Nigdy nie zaufałabym nikomu kto poleca 100% sprawdzonego sprzedawcę przez internet lub sam siebie opisuje jako takiego sprzedawcę. Pisać można wszystko w końcu.
Chcesz to szukaj, ale wiesz chociaż, że te tabsy zawierają sibutraminę?
Na Twoim miejscu raczej zaczęłabym się interesować hormonami, jeżeli [przynajmniej skoro tak twierdzisz] robiąc wszystko dobrze tyjesz.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-27 20:27 przez matra.

White lion tea

27 cze 2013 - 20:26:32

Nie wierz w żadne głupie specyfiki i chemie, tylko silna wola i dyscyplina. Pomyśl sobie, że gdybyś się za każdym razem nie poddawała tylko codziennie cwiczyla to pewnie już byś dawno osiagneła swoj cel.
Pewnie po tygodniu chcialas juz efektów co ? nie waż się zbyt często, po prostu jedz zdrowo i cwicz, a na wage wejdz np po dwoch miesiącach i zaloze sie ze roznica będzie

White lion tea

27 cze 2013 - 20:26:50

Może zanim jeszcze je kupisz to spróbuj Diety South Beach . Naprawdę warto. spróbuj chociaż 2 tyg ( tyle twa chyba pierwsza faza) . ja na tej diecie schudłam ładnie ,ale oczywiście ćwiczenia muszą być .

White lion tea

27 cze 2013 - 20:26:51

nie stosowałam, ale zamiast super diet warto przenieść się na zdrową dietę typu
śniadanie: ciemne pieczywo z chudą wędliną i chudym nabiałem
II śniadanie: owoc, miska płatków typu bran z jogurtem
obiad: chude mięso na parze/gotowane + warzywa
podwieczorek: tak jak II śniadanie
kolacja: coś lekkiego albo wcale

do tego zero cukru, jak najmniej tłuszczu, rower albo bieganie.
do września dużo czasu ,dasz radę! :)

White lion tea

27 cze 2013 - 20:27:06

może taka Twoja natura? Ja osobiście w te pare dni upałów robiąc zwykłe domowe obowiązki w tym mega słońcu bez żadnego wysiłku dodatkowego pozbyłam się 3/4kg.
Może po prostu jednak źle dobierasz ćwiczenia, dietę?
NA swoją figurę nie narzekam, więc ciężko mi konkretnie doradzić, ale może nie tą drogą idziesz?

White lion tea

27 cze 2013 - 20:28:53

przyjdzie miesiac,dwa przed slubem schudniesz z nerwow zobaczysz! moja kolezanka wychodzila nie dawno za mąż i takiego stresa miala, wgl przygotowaniami zaganiana i schudla bardzo :)

White lion tea

27 cze 2013 - 20:29:37

najwazniejsze 5 posiłków dziennie na małym talezyku, ostatni posiłek 18-19, sniadanie zaraz po przebudzeniu, zero cukru, smazonego, fast foodów. Nikt nie schudnie jak bedzie jechał na rowerku z paczkiem w ręku ( nie mowie ze tak robisz, to tylko taka wizualizacja) .
Spróbuj sobie postawic jakies zadania np : 3dni brzuszki, co dzien o 10 wiecej, albo nozyce, przysiady. Dodaj do tego teningi z mel B 10 minut i masz efekt murowany.
Nie mozliwe jestto zebys podczas siłki, rowrku i diety przybrała 5 kg, nie wierze w to.

White lion tea

27 cze 2013 - 20:30:11

Cytat
BlueOrchid
Nie wierz w żadne głupie specyfiki i chemie, tylko silna wola i dyscyplina. Pomyśl sobie, że gdybyś się za każdym razem nie poddawała tylko codziennie cwiczyla to pewnie już byś dawno osiagneła swoj cel.
Pewnie po tygodniu chcialas juz efektów co ? nie waż się zbyt często, po prostu jedz zdrowo i cwicz, a na wage wejdz np po dwoch miesiącach i zaloze sie ze roznica będzie

Nie chciałam efektów po miesiącu.
Na początku lutego poszłam do dietetyczki i zaczęłam dietę pod jej okiem, do tego 5 dni ćwiczeń( codziennie 30-40 minut) .. przez miesiąc nie spadłam ani grama... więc... załamałam się.

Potem drugie podejście.. znów to samo.

Potem doszła siłownia, cały czerwiec..

Dzisiaj wchodzę na wagę a tam tak niefajnie. Zresztą nawet mama mi powiedziała, że coś jest nie tak.
Cytat
chomi
nie stosowałam, ale zamiast super diet warto przenieść się na zdrową dietę typu
śniadanie: ciemne pieczywo z chudą wędliną i chudym nabiałem
II śniadanie: owoc, miska płatków typu bran z jogurtem
obiad: chude mięso na parze/gotowane + warzywa
podwieczorek: tak jak II śniadanie
kolacja: coś lekkiego albo wcale

do tego zero cukru, jak najmniej tłuszczu, rower albo bieganie.
do września dużo czasu ,dasz radę! :)


Nie jestem z tych osób które chcą efektów po tygodniu, ale jesli przez kilka miesięcy coś jest nie tak, to już nie wiem:(
dziękuję za wskazówke, ale dietę miałam dobieraną przez dietetyczkę, zdrową, prawidłową, pod mój organizm- niestety, nie udało się:(


mam nadzieję, że jednak może jakimś cudem się uda..
Cytat
lena1904
najwazniejsze 5 posiłków dziennie na małym talezyku, ostatni posiłek 18-19, sniadanie zaraz po przebudzeniu, zero cukru, smazonego, fast foodów. Nikt nie schudnie jak bedzie jechał na rowerku z paczkiem w ręku ( nie mowie ze tak robisz, to tylko taka wizualizacja) .
Spróbuj sobie postawic jakies zadania np : 3dni brzuszki, co dzien o 10 wiecej, albo nozyce, przysiady. Dodaj do tego teningi z mel B 10 minut i masz efekt murowany.
Nie mozliwe jestto zebys podczas siłki, rowrku i diety przybrała 5 kg, nie wierze w to.

Miałam dobraną dietę przez dietetyczkę.
Stosowałam ją co do grama, tak jak mi wszystko mówiła.
5 dni w tygodniu jeździłam na rowerku, bądź robiłam coś podobnego.. około 30-40 minut, w zależności jak sił mi starczało.

Niestety do maja nie spadłam ani grama.. ANI GRAMA!
w międzyczasie od lutego do maja, może miałam dwa załamania, i po prostu zjadłam/wypiłam coś nieodpowiedniego, ale to dlatego ze nie bylo rezultatów:( ani nawet minimalnych..
W czerwcu doszła siłownia.. cały miesiąc chodziłam- 3 razy w tygodniu, 4-5 posiułków, nic tłustego, nie jadam po 18. I dzisiaj patrzę a mam 5 kg więcej. Zreszta nawet mama powiedziała, że chyba przytyułam..
Niestety, ale takie są fakty..

Nie wiem co z tym zrobić, i jestem naprawdę załamana.
Byłam nawet z tym u lekarza, niestety nie potrafił mi pomóc :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-27 20:37 przez izuuucha.

White lion tea

27 cze 2013 - 20:36:47

Cytat
izuuucha
Cytat
BlueOrchid
Nie wierz w żadne głupie specyfiki i chemie, tylko silna wola i dyscyplina. Pomyśl sobie, że gdybyś się za każdym razem nie poddawała tylko codziennie cwiczyla to pewnie już byś dawno osiagneła swoj cel.
Pewnie po tygodniu chcialas juz efektów co ? nie waż się zbyt często, po prostu jedz zdrowo i cwicz, a na wage wejdz np po dwoch miesiącach i zaloze sie ze roznica będzie

Nie chciałam efektów po miesiącu.
Na początku lutego poszłam do dietetyczki i zaczęłam dietę pod jej okiem, do tego 5 dni ćwiczeń( codziennie 30-40 minut) .. przez miesiąc nie spadłam ani grama... więc... załamałam się.

Potem drugie podejście.. znów to samo.

Potem doszła siłownia, cały czerwiec..

Dzisiaj wchodzę na wagę a tam tak niefajnie. Zresztą nawet mama mi powiedziała, że coś jest nie tak.
Cytat
chomi
nie stosowałam, ale zamiast super diet warto przenieść się na zdrową dietę typu
śniadanie: ciemne pieczywo z chudą wędliną i chudym nabiałem
II śniadanie: owoc, miska płatków typu bran z jogurtem
obiad: chude mięso na parze/gotowane + warzywa
podwieczorek: tak jak II śniadanie
kolacja: coś lekkiego albo wcale

do tego zero cukru, jak najmniej tłuszczu, rower albo bieganie.
do września dużo czasu ,dasz radę! :)


Nie jestem z tych osób które chcą efektów po tygodniu, ale jesli przez kilka miesięcy coś jest nie tak, to już nie wiem:(
dziękuję za wskazówke, ale dietę miałam dobieraną przez dietetyczkę, zdrową, prawidłową, pod mój organizm- niestety, nie udało się:(


mam nadzieję, że jednak może jakimś cudem się uda..

Dlatego wyrzucamy wagę w kąt i zaczynamy się mierzyć!:)
Ja też przytyłam 4kg od marca, kiedy zaczęłam ćwiczyć. Ale waga nie stanowi dla mnie wyznacznika, tylko CENTYMETRY!!
Spadło mi -4cm w talii, -3 w udach i -2 w biodrach, w lustrze wyglądam dużo lepiej, lepiej się też czuję. A to, że waga pokazuje więcej oznacza, że przybrałaś mięśni :)

Ja zaczęłam z wagą 52kg przy wzroście 164 (wiem, tragedii nie było, aczkowiek brzuszek troszeczkę otłuszczony), a teraz ważę 56kg i wyglądam lepiej.

Nie patrz tylko na cyferki na wadze, ale w lustro. Nie widzisz wizualnej poprawy?

White lion tea

27 cze 2013 - 20:40:17

a moze po prostu miejsce tluszczyku zajely miesnie? w lustrze tez nie widzialas zadnej roznicy? centymetr tez nie pokazywal roznicy? jezeli nie no to rzeczywiscie dziwne jeżeli nie schudlas ani grama po miesiacu codzinnych okolo godzinnych cwiczen + diecie od profesjonalnego dietetyka.
Może masz jakies problemy zdrowotne, ja bym się wybrała z tym do lekarza.

White lion tea

27 cze 2013 - 20:40:59

Cytat
anndzia
Cytat
izuuucha
Cytat
BlueOrchid
Nie wierz w żadne głupie specyfiki i chemie, tylko silna wola i dyscyplina. Pomyśl sobie, że gdybyś się za każdym razem nie poddawała tylko codziennie cwiczyla to pewnie już byś dawno osiagneła swoj cel.
Pewnie po tygodniu chcialas juz efektów co ? nie waż się zbyt często, po prostu jedz zdrowo i cwicz, a na wage wejdz np po dwoch miesiącach i zaloze sie ze roznica będzie

Nie chciałam efektów po miesiącu.
Na początku lutego poszłam do dietetyczki i zaczęłam dietę pod jej okiem, do tego 5 dni ćwiczeń( codziennie 30-40 minut) .. przez miesiąc nie spadłam ani grama... więc... załamałam się.

Potem drugie podejście.. znów to samo.

Potem doszła siłownia, cały czerwiec..

Dzisiaj wchodzę na wagę a tam tak niefajnie. Zresztą nawet mama mi powiedziała, że coś jest nie tak.
Cytat
chomi
nie stosowałam, ale zamiast super diet warto przenieść się na zdrową dietę typu
śniadanie: ciemne pieczywo z chudą wędliną i chudym nabiałem
II śniadanie: owoc, miska płatków typu bran z jogurtem
obiad: chude mięso na parze/gotowane + warzywa
podwieczorek: tak jak II śniadanie
kolacja: coś lekkiego albo wcale

do tego zero cukru, jak najmniej tłuszczu, rower albo bieganie.
do września dużo czasu ,dasz radę! :)


Nie jestem z tych osób które chcą efektów po tygodniu, ale jesli przez kilka miesięcy coś jest nie tak, to już nie wiem:(
dziękuję za wskazówke, ale dietę miałam dobieraną przez dietetyczkę, zdrową, prawidłową, pod mój organizm- niestety, nie udało się:(


mam nadzieję, że jednak może jakimś cudem się uda..

Dlatego wyrzucamy wagę w kąt i zaczynamy się mierzyć!:)
Ja też przytyłam 4kg od marca, kiedy zaczęłam ćwiczyć. Ale waga nie stanowi dla mnie wyznacznika, tylko CENTYMETRY!!
Spadło mi -4cm w talii, -3 w udach i -2 w biodrach, w lustrze wyglądam dużo lepiej, lepiej się też czuję. A to, że waga pokazuje więcej oznacza, że przybrałaś mięśni :)

Ja zaczęłam z wagą 52kg przy wzroście 164 (wiem, tragedii nie było, aczkowiek brzuszek troszeczkę otłuszczony), a teraz ważę 56kg i wyglądam lepiej.

Nie patrz tylko na cyferki na wadze, ale w lustro. Nie widzisz wizualnej poprawy?

Tak tak, wiem..dla mnie też cyferki na wadze nie mają znaczenia, po prostu chodzilo mio o to, że przytyłam. Niestety i jest to dość zauważalne. Jest mi się ciężko dopiąć w moje spodnie, i niesttey dostałam boczki, ramiona zrobiły mi się nieciekawe..i naprawdę jestem tym przerażona :(
Jakiś czas temu odstawiłam tabletki antykoncepcyjne, obawiam się że to jest powod... :((( i boję się, że będzie gortzej :(

White lion tea

27 cze 2013 - 20:41:16

Ja brałam dietę od swojej mamy, której doradzała dietetyczka i jakoś zleciało ze mnie parę kilo.
Generalnie zalecam ruch, bieganie na początku jest ciężkie, ale jak zaciśniesz zęby, to dasz radę, masz motywację, ja miałam ślub 1 czerwca, a biegałam od marca i zleciało mi 10 kilo...
Najważniejsze to nie powoływać się z motyką na słońce - wpisz google "plan marszobiegów" i wejdź w pierwszy wynik, znajdziesz tam 10 tygodniowy plan treningowy.

A z tym stresem przed ślubem, to ja na przykład nie miałam go wcale, no może ociupinkę, ale nie wpłynęło to na mój sposób odżywiania ;) także na to nie patrzyłabym w kwestii przedślubnego zrzucania kilogramów

White lion tea

27 cze 2013 - 20:46:04

Ja już w nic nie wierze.jem jeden posiłek dziennie obiad.i ani grama nie chudne.w moim przypadku to niestety hormony.właśnie czekam na przyjecie do szpitala i mam ndzieje ze oni cos pomoga

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

stevia