Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Młoda skóra

07 lut 2013 - 23:24:00

Witajcie:*


Szukałam w internecie forum na temat tabletek Hialumax Duo według producenta mają one poprawić jędrność skóry zniwelować kurze łapki polecany osobą korzystającym w solarium przy podwójnej dawce ma korzystnie wpływać na stawy.

Sama teraz zakupiłam pierwsze opakowanie 30 kapsułek cała kuracja ma trwać max 2 miesiące po czym ma nastąpić przerwa.

Czy któraś z Was bierze te tabletki ptosze o opinie:)))



Młoda skóra

07 lut 2013 - 23:27:56

Cudowny chwyt marketingowy. W jaki sposób ma wpływać na stawy? Odbudowywać chrząstkę czy wytwarzać maź? I to i to nie jest możliwe.

Młoda skóra

07 lut 2013 - 23:28:18

Szkoda mi wątroby,bo i tak w oplakanym stanie.ale moze ktos inny pomoze;)

Młoda skóra

07 lut 2013 - 23:30:30

alternatywa dla botoksu? nie wiedziałlam że takie coś jest na rynku, jak skończysz kurację daj znać jakie efekty

Młoda skóra

10 lut 2013 - 23:07:41

jestem bardzo ciekawa cena w sumie przystępna biorę już tydzień cerę mam sucha wiec zobaczę:)))

Młoda skóra

10 lut 2013 - 23:09:53

świetna rzecz-smażyć się na solarium i mieć piękna skórę ;P
to niemożliwe niestety

Młoda skóra

10 lut 2013 - 23:10:57

Ja polecam olej arganowy. Oczywiscie kosmetyczny, nie spozywczy. Myjesz twarz i olej nakladasz jak krem. Jest dobry dla skory problemowej- egzema, luszczyca, ale tez dla mieszanej i tlustej. To eliksir mlodosci prosto z natury. ;)

Młoda skóra

10 lut 2013 - 23:12:15

sama znam osoby korzystające dwa razy w tygodniu z solarium przez kilka lat i maja rewelacyjna cerę:)

Młoda skóra

10 lut 2013 - 23:18:06

Cytat
kaqsia1987
sama znam osoby korzystające dwa razy w tygodniu z solarium przez kilka lat i maja rewelacyjna cerę:)

no oczywiscie wszystko do czasu
poczytaj sobie co robi promieniowanie w takich dawkach jak na solarium,jak dział na głębokie partie skóry,włókna kolagenowe,powoduje zmiany DNA nieodwracalne
przyspiesza niesamowicie proces starzenia skóry
po kilku latach korzystania z solarium skutki widać najbardziej na szyi i dekoldzie
na twarzy wyjda po latach

ale róbta co chceta ;)

Młoda skóra

10 lut 2013 - 23:19:26

Używasz czasem przecinków?

A co do tabletek - nie wierzę w takie cudactwa.

Młoda skóra

10 lut 2013 - 23:30:44

Zamiast wierzyć w bajki lepiej dobrze się odżywiać, uprawiać sport, używać dobrych kosmetyków, kremów z filtrami. Na wszystko są tabletki i to jeszcze bez recepty... Za niedługo zamiast kanapki będzie można wziąć pigułkę i ganiać cały dzień.

niezweryfikowana
Posty: 183
Ostrzeżenia: 1/5

Młoda skóra

24 maj 2013 - 12:52:58

nigdy nie brałam, ale moja mama od jakiegoś czasu dla polepszenia jędrności pije taką herbatę z apteki figura forever i mówi, że widzi różnicę w wyglądzie skóry. a herbata to jednak herbata, a nie tabletki - dla wątroby na pewno spora różnica

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

bezplatne pomiary skladu ciala siedlce