Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Biustonosz samonośny - wasza opinia

25 sty 2013 - 16:43:28

Czy któraś z Was nosiła biustonosz samonośny silikonowy albo z innego materiału lub nalepki podnoszące piersi na imprezie lub studniówce i mogłaby wyrazić swoją opinie? Są skuteczne i odpowiednio przytrzymywaly biust podczas tańca czy czułyście dyskomfort? Czy dla miseczki C byłby on odpowiedni czy jest on za duzy na biustonosz samonośny?

Biustonosz samonośny - wasza opinia

25 sty 2013 - 16:46:01

nie miałam nigdy, ale ponoć są skuteczne

Biustonosz samonośny - wasza opinia

25 sty 2013 - 16:57:44

Używam często latem, do bluzek/ sukienek z odkrytymi plecami i jak dla mnie są dobre. Może przez pierwszych pare minut czuje się dyskomfort, bo nie trzyma biustu tak ja standardowy stanik, ale później się przyzwyczajasz.

Biustonosz samonośny - wasza opinia

25 sty 2013 - 16:59:09

niedlugo założe na studniowkę, ciekawe czy się sprawdzi ;)

Biustonosz samonośny - wasza opinia

25 sty 2013 - 17:07:20

korzystałam z miseczek sylikonowych i powiem tak : trzymać się trzymały, biust niby delikatnie podnosiły ale można zapomnieć o swobodzie, ciagle czułam dyskomfort że wypadną itp. w dodatku są tak lekkie że nie czujesz czy są czy już może gdzieś leża ;) do zalet mogę zaliczyć to, że wyglądają napewno lepiej niż biustonosz w sukience z odkrytymi plecami, dodatkowo ich cielisty kolor sprawił, że całkowicie nie były widoczne oraz można stosować je kilka razy po odpowienim oczyszczeniu i szczelnym zapakowaniu. Polecam ale w ostateczności, i napewno nie na wyjście podczas którego chcesz sie dobrze bawić...

roz. C/D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-25 17:10 przez anusiaaa555a.

Biustonosz samonośny - wasza opinia

25 sty 2013 - 17:08:12

Sama jestem ciekawa jak taki biystonosz się sprawdza więc chętnie poczytam opinie dziewczyn :-) Napiszcie czy sprawdza się przy dość dużym biuście ( C-D)

zweryfikowana
Posty: 3.293
Ostrzeżenia: 1/5

Biustonosz samonośny - wasza opinia

25 sty 2013 - 17:08:23

miałam sylikonowy samonośny i uważam że nie nadaje się na imprezę. Odklejał mi się co chwile...;/ masakra, nie polecam !

Biustonosz samonośny - wasza opinia

25 sty 2013 - 17:12:21

Ja miałam na studniówce, sylwestrze, prawie wszystkich innych imprezach i często ubieram taki latem. czuję się w nich dobrze, nie odklejają się i w ogóle nic się z nimi nie dzieje. Takze polecam.
Mam dwa, taki cielisty (Un-Bra bodajże) i czarny z koronką. Czarny lepszy.


Biustonosz samonośny - wasza opinia

25 sty 2013 - 17:13:13

Moja siostra miała,ale wyrzuciła to dziadostwo-jej słowa.
U niej się jakoś nie sprawdził.

Biustonosz samonośny - wasza opinia

25 sty 2013 - 17:17:19

Miałam Un bra - cos takiego i sprawdził się całkowicie - Miseczka B :)

Biustonosz samonośny - wasza opinia

25 sty 2013 - 17:18:33

Miałam w tym roku na weselu i studniówce - na weselu sie sprawdził, a na studniówce już nie bo przy intensywniejszych tancach delikatnie zaczął się odklejać ;)

Biustonosz samonośny - wasza opinia

25 sty 2013 - 17:20:30

Nie kupuj tego badziewia,chyba,że masz maleńki biust.
Ja kupiłam kilka lat temu na studniówkę i nawet nie zdążyłam wyjść z domu,bo się odkleiło.. Nie mówiąc o tym,że to w ogóle nie podtrzymuje biustu.
Według mnie zupełnie nie sprawdzi się przy większym piersiach.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-25 17:21 przez Amelia_25.

Biustonosz samonośny - wasza opinia

25 sty 2013 - 17:23:42

Cytat
kiciakk91
miałam sylikonowy samonośny i uważam że nie nadaje się na imprezę. Odklejał mi się co chwile...;/ masakra, nie polecam !

również nie polecam !

Biustonosz samonośny - wasza opinia

25 sty 2013 - 17:33:43

Ja miałam stanik silikonowy na studniówce, a miałam sukienkę z odkrytymi plecami. Mam miseczkę D albo E(zalezy od firmy) i trzymał się naprawde dobze ;) Noszę go tez do gorsetów takich niebieliźnianych.




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-01-25 17:38 przez miss_teen.

Biustonosz samonośny - wasza opinia

25 sty 2013 - 17:37:37

Cytat
Pampalina
Ja miałam na studniówce, sylwestrze, prawie wszystkich innych imprezach i często ubieram taki latem. czuję się w nich dobrze, nie odklejają się i w ogóle nic się z nimi nie dzieje. Takze polecam.
Mam dwa, taki cielisty (Un-Bra bodajże) i czarny z koronką. Czarny lepszy.


a jaką masz miseczke?

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dieta bez efektu jojo ? ;)