Obecnie rozmawiamy o:

hala magazynowa

gorący temat

Zapalenie pęcherza

18 minut temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Zgadzam się w 100% - wizyta u dietetyka, odpowiednia dieta 1000-1200 kcal i będzie super. Dietetyk ustali odpowiednią dietę, dostosowaną do potrzeb i trybu dnia. (wiem z doświadczenia ;-)) Jeszcze się zastanawiam nad wyjazdami odchudzającymi - 2 tyg z dietetykiem i pod okiem trenera, do tego masaze i cwiczenia. Mysle, ze to moze pomoc. Ja akurat wybralam Primaverę w Jastrzębiej, bo chciałam koniecznie nad morzem, ale pewnie gdzieś są takie spa z kuracjami odchudzającymi.

zweryfikowana
Posty: 68
Ostrzeżenia: 1/5

kolacja bez węglowodanów, słodycze w najłagodniejszych postaciach rzadko, jakiś sport, który musisz lubić, błonnik, czyli warzywa i owoce, 1,5 l wody, wysypianie się, przebywanie na świeżym powietrzu przynajmniej 1 h :) zajęcię, aby nie myśleć o jedzeniu.
Śniadanko pożywne do 2 h po obudzeniu
Posiłki co 3-4 h
zdrowe potrawy najlepiej przyrządzone ze świeżych i wiadomego pochodzenia produktów
jeśli masz straszną ochotę na słodkie napij się kawy z 1 łyżeczką cukru lub zjedz słodki jogurt/ budyń itp.

Od 3 tygodni nie jem chleba, makaronu, ziemniaków, słodyczy, cukru.
Wcinam mięso i wagon surówek, a jak mi się chce coś słodkiego to robię sobie wafle bezcukrowe z miodem albo jogurt z miodem.
Zjechało 1,5 kg. Do Świąt jak nic 5 kg, bo o to mi chodzi.

ja się odchudzam w centrum odchudzania konrada gacy w lublinie i jestem bardzo zadowolona dieta bardzo fajna plus cwicznia na siłowni 3 razy w tygodniu w niecałe dwa miesiące schudłam ponad 7 kg więc efekty są. Dieta bezpieczna szybka :)

niezweryfikowana
Posty: 279
Ostrzeżenia: 2/5

Jakie znacie najskuteczniejsze diety ?

11 paź 2011 - 15:27:04

Też uważam, że jeżeli chcesz połączyć te trzy aspekty to powinnaś zgłosić się do dietetyka. W taki sposób na pewno uda Ci się schudnąć i skutecznie i bezpiecznie. Na przykład w Centrum Medycznym Vimed można przejść dietę opartą o indywidualny kod metaboliczny. Wszystko odbywa się pod okiem specjalisty. Dzięki temu ma się na pewno większą motywację do zrzucania zbędnych kilogramów.

niezweryfikowana
Posty: 443
Ostrzeżenia: 2/5

Lancia - faktycznie takie wczasy to może być spoko pomysł. Przynajmniej przez pierwszy okres diety (w sumie najcięższy, potem się człowiek przyzwyczaja), jest ktoś kogo mozna zapytac o radę itd, kto w razie czeego popilnuje ;-), a poza tym wydaje mi się, ze jest zwyczajnie rażniej z innymi dziewczynami, które tez przyjechały się odchudzić.

zweryfikowana
Posty: 268
Ostrzeżenia: 1/5

Jest dieta NŻT. Polecam!

Dziewczyny, proszę o wypowiedzi osoby, które mają na temat odchudzania coś do powiedzenia, bez super "złotych rad" na przykład o diecie "MŻ"- bo to nie odkrycie ;)


A więc - kiedyś próbowałam z dietą Dukana, jednak mój chłopak studiujący dietetykę stanowczo mi odradzał ze względów zdrowotnych :) Sama z czasem też już miałam jej dość.

Dieta Turbo (Odchudzanie na zawołanie) - całkiem fajna, kilka kilogramów udało mi się kiedyś zrzucić, ale ciężko mi było się na niej na dłużej utrzymać :)


Teraz próbuję po raz kolejny, nie szukam diet cud,chciałabym zrzucić wagę na stałe. Ważę 66 kg przy wzroście 172cm, najbardziej denerwują mnie moje nogi.. Myślę nad dietą śródziemnomorską lub South Beach. Na siłownię nie mam zbyt wiele czasu , bo studiuję dziennie i pracuję, ale staram się więcej chodzić i myślę nad wieczornymi ćwiczeniami (jakieś propozycje może?:)).


Czy któraś z Was ma jakieś doświadczenia z tymi dietami? Jakieś rady? Może fajne pomysły na nieskomplikowane,a smaczne dania? :-)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-12 22:21 przez joannaas.

a na tej diecie Turbo to jak było?
na czym ona polegała u CIebie?

Taki chłopak to skarb :)
Tez studiuję dietetykę i wiem, że te diety o różnych nazwach wcale nie sa najlepsze.
Najlepszym sposobem jest ułożyć własną dietę do swoich indywidualnych potrzeb i upodobań :)

Cytat
02bezkitu11
a na tej diecie Turbo to jak było?
na czym ona polegała u CIebie?


W diecie Turbo są 4 grupy posiłków , pierwsza praktycznie same owoce, druga nabiał, trzecia warzywa, a 4 jest mieszanką wcześniejszych grup :) i masz plan jedzenia na 10 dni, jesz 6 posiłków dziennie, dokładnie rozpisane, w kwestii z której grupy produkt możesz zjeść (produkt rzecz jasna wybierasz dowolnie) :) no i chyba oczywistość - duuużo wody trzeba pić :)
Cytat
kath9
Taki chłopak to skarb :)
Tez studiuję dietetykę i wiem, że te diety o różnych nazwach wcale nie sa najlepsze.
Najlepszym sposobem jest ułożyć własną dietę do swoich indywidualnych potrzeb i upodobań :)


szkoda, że nie widziałaś miny mojego chłopaka , jak sie ucieszył, jak mu przeczytałam Twoją wypowiedź :D hehe :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-12 22:38 przez joannaas.



wlasnie na takiej diecie jestem teraz :D i to ona jest dobra ( odstawilam tylko slodycze :P )

a przepraszam nie chcialas takich odpowiedzi :P niedoczytanie ;D

ja kiedys chudlam 12 kg, bylam na diecie 1000 kcal, albo wlasnie na diecie bez smazonyh rzeczy, jechalam tylko na warzywach, owocach, ryżu, ciemnym chlepie i gotowanym mięsie ;)

poskutkowalo ;)



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-01-12 22:41 przez kara2606.

Kara 2606 po zmniejszeniu porcji jedzenia ile czasu potrzeba, żeby zauważyć efekty?:) czy dopiero zaczynasz?:)

Cytat
joannaas
Cytat
kath9
Taki chłopak to skarb :)
Tez studiuję dietetykę i wiem, że te diety o różnych nazwach wcale nie sa najlepsze.
Najlepszym sposobem jest ułożyć własną dietę do swoich indywidualnych potrzeb i upodobań :)


szkoda, że nie widziałaś miny mojego chłopaka , jak sie ucieszył, jak mu przeczytałam Twoją wypowiedź :D hehe :)

Bo dla dziewczyny to naprawdę super, jak chłopak zna się na żywieniu :)

Najlepsza jest dieta CUD. Jesc, jesc, jesc, a jak sie schudnie to bedzie CUD ;d

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

1000 kalorii odchudzanie