Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 13 14 15 16 17 ... 19 20 -->

Deficyt kaloryczny i tyle wbrew pozorom można jeść praktycznie wszystko ;)

Cytat
Asixa19
Najważniejsze w diecie to to by ostatni posiłek był o godzinie 18.Wiadomo jak ssie w żołądku to można sprawić sobie jabłuszko,marchewkę...Wszystko jest w naszej głowie,trzeba to przezwyciężyć!!!. Później żołądek się kurczy i domaga się dużo mniej.I nam jest łatwiej.Ja dołączyłam do tego ćwiczenia skakanka,brzuszki,nożyce,rowerek.Nie chodzi o to by szybko schudnąć lecz schudnąć z głową dobrze będzie 1 kg na tydzień.Dla chcącego nic trudnego tylko działać!!!.Pozdrawiam dziewczyny.

Te i tym podobne metody to doskonały sposób na efekt jojo



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-30 23:33 przez Aguliii.

dieta 3S - sport, sex i stres ;)

najlepsza dieta to dieta w której nie stracisz rozumu tylko kilogramy :) nie sztuką jest się zagłodzić, a jeść regularnie, zdrowo i efektownie wyglądać :) + cwiczenia.
Figura murowana.

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 3/5

właśnie kończę studia - dietetykę na Akademii Med. Chętnie pomogę w odchudzaniu. Porada dietetyka 20zł, dieta 5dniowa- 30zł. polecam !! Chętnych proszę o prywatne wiadomości.

skuteczna jedna jedyna -----mniej żryć-----wszystko ale połowę mniej. u mnie się sprawdza a zamiast ćwiczyć --sprzątać energicznie

nie mniej jeść tylko dużo a zdrowo, dużo wody + ćwiczenia. Do wakacji od dziś będzie idealnie ;)

Czy ktoś zna jakieś opinie, może własne doświadczenia na temat odchudzania w natur house?

tak ,to jest ta dieta, jeśli ktoś chce tą dietę w .pdf to mogę wysłać :)

Cytat
miszja
ja poproszę :)

Nie jedz słodyczy,białego chleba i 2-0.5h przed snem nic nie jedz i ćwicz ! efekty będą świetne.. jedz białko , mało węglowodanów , tylko cukry naturalne !
Nie kilogramy , a cm się liczą .:p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-13 16:59 przez heavenlyangel.

Zdrowe odżywianie i ćwiczenia które proponuje Ewa Chodakowska. Ja się do tego stosuję i widać spore efekty po miesiącu :) Polecam

ostatni posiłek przed 18, to wcale nie jest dobrze :) chodzę na siłownię i trenerka mówiła, że to jest błąd, ostatni posiłek powinno się jeść 2-3 godziny przed snem :)

hej :) dieta śródziemnomorska jest najlepsza i najzdrowsza :)
i nie chodzi tu o owoce morza ani zadne drogie rzeczy..poczytajcie

Ja wypróbowałam wiele diet, ale najlepszą okazała się ta w której liczysz kalorie. Na internecie jest taki kalkulator odchudzania czy coś takiego i tam wpisałam swoje parametry wzrost wiek wagę aktywność fizyczną i ile w tydzień chciałabym schudnąć. Wyliczyło mi ile kcal powinnam dziennie zjadać. I jadłam to co chciałam tylko wszystko na gramy przeliczałam i razem z netem patrzyłam co ile ma. I udało mi się chudnąć nawet 1.5 kg w tydzień. Ważę aktualnie 56 kg a ważyłam 68 ;) No i tak czasem sobie ćwiczyłam ;)

Chodakowska!!!!!!!!!!:-) :-) :-)
I jeszcze z autopsji znam diete warzywna. sluchajcie swietna jest tylko w niej chodzi typowo o oczyszcanie organiznu, jak wiadomo coraz głosniej o tym że żywnosc ktora mamy teraz w sk,epach nie spelnia oczekwian naszego organizmu nawet woda podstawa zycia, a utrata wagi to efekt uboczny. Ja na tej diecie schudlam przez miesiac 10 kl . dieta polega na tym ze jemy tylko warzywa mozna gotowacbzupki itd. Zero pieczywa nabialu tylko warzywa. Wiem ze radykalnie ale organizm tego potrzebuje....



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-26 19:48 przez piastka007.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak szybko i efektywnie schudnąć?