Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

wybór przedszkola

godzinę temu

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Bielizna komplety damskie

dzisiaj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dieta MŻ - mniej żreć :<

A tak serio - proste zasady:
dużo warzyw i owoców (mają dużo cukru, są kaloryczniejsze, niż warzywa, więc bez przesady)
tylko drób i ryby, żadnego czerwonego mięsa
dużo białka, mało tłuszczu
wybieraj normalne produkty, te light mają więcej cukru i są pełne syfu
ruch

Cytat
chocolat23
Tak jak dziewczyny wyżej - mniej jeść ( Co nie znaczy wcale nie jeść.) Zrezygnować z tłustych rzeczy, słodyczy, napoi gazowanych.
I zmienić nawyki żywieniowe - m.in ostatni posiłek jeść przed 18:00. Uprawiać jakieś sporty, a jesli sie za tym nie przepada, to chodzić na długie spacery. Efekt gwarantowany ! :))

To już dawno obalono :) można jeść później, byle na 3 godziny przed snem (chodzisz spać o północy, możesz zjeść kolacje o 21). Organizm indywidualnie ustawia sobie kiedy idzie spać :) a na kolację polecam:


Cytat
zakompleksiona95
ja nie wiem jak sie nazywa ta dieta ale czytałam w jakiejś gazecie że jest taka że jednego dnia nic nie jesz a drugiego jesz "normalnie". poczytaj w necie na pewno coś znajdziesz na ten temat;) ja szczerze mogę to polecić ;)

Bzdura, taka dieta rozwala cały metabolizm :/

Jakie znacie najskuteczniejsze diety ?

02 paź 2013 - 20:05:56

ja nigdy nie miałam nadwagi, ale w wakacje zmieniłam swój tryb odżywiania + ćwiczenia, czyli: 5 posiłków dziennie, zero słodyczy (jeśli na takowe miałam ochotę, jadłam owoce lub ciastka zbożowe), zero fastfoodów, zero tłustych rzeczy (jeśli coś smażyłam to na niewielkiej ilości oliwy z oliwek), zdrowe jedzonko, warzywa, owoce, chude mięso, a do tego codzienne ćwiczenia po 40 minut. Po 1,5 miesiąca straciłam łącznie 18cm z ciałka.

Nie zaśmiecaj swojego organizmu jakimiś specyfikami, suplementami diety itp, to w niczym nie pomoże. Podejdź do tego ze spokojem i najważniejsze - uzbrój się w cierpliwość :)

ps. odnosząc się do wypowiedzi powyżej - ostatni posiłek co najmniej 2-3 godziny przed snem. Kiedyś trzymałam się zasady "po 18 nie ma jedzenia" i gdy kładłam się o 22 do łóżka skręcało mnie z głodu. Nie polecam.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-02 20:08 przez mrsbad.

Jakie znacie najskuteczniejsze diety ?

10 paź 2013 - 17:22:38

Najskuteczniejsza i najzdrowsza to 5 małych posiłków dziennie. Zielona herbata, warzywa, owoce (byle nie na noc), dużo wody. Pozwalaj sobie na wszystko, ale w małych porcjach. Sukces gwarantowany :) Ja w przeciągu miesiąca bez ćwiczeń schudłam 8kg.

Życzę powodzenia :)

Jakie znacie najskuteczniejsze diety ?

10 paź 2013 - 18:59:36

dieta kopenhaska, polecam :) trzeba tylko trzymać się kurczowo jadłospisu, żadnego podjadania ;p

Jakie znacie najskuteczniejsze diety ?

20 paź 2013 - 00:37:49

a może tak 5 posiłków dziennie o stałych porach ?
nie duże porcję .
eliminacja napoi gazowanych , fast-foodów , słodyczy ,
jasnego pieczywa , chleba tostowego .
w zamian dużo wody niegazowanej 2/3l dziennie
owoców , warzyw .
jeśli chodzi o cellulit ćwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia . wszystko stopniowo zniknie , diety" na chwilę" są niezdrowe dla organizmu i mogą prowadzić do chorób .

Jakie znacie najskuteczniejsze diety ?

23 paź 2013 - 10:54:39

Cytat
martu20
mz i cwiczenia
zgadzam się. Dzięku temu schudłam już jakieś 6 kg i leci w dół dalej.

niezweryfikowana
Posty: 928
Ostrzeżenia: 1/5

Jakie znacie najskuteczniejsze diety ?

30 paź 2013 - 08:17:50

ZP -CUDOWNA DIETA - czyli zryj polowe >:)
naprawde skuteczna

Ćwiczenia, zero używek i błonnik firmy GAL. Dla mnie dieta cud :)

zweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 6/5

nie żreć i ćwiczyć

Polecam prgramy dietetyczne firmy herbalife

Najważniejsze w diecie to to by ostatni posiłek był o godzinie 18.Wiadomo jak ssie w żołądku to można sprawić sobie jabłuszko,marchewkę...Wszystko jest w naszej głowie,trzeba to przezwyciężyć!!!. Później żołądek się kurczy i domaga się dużo mniej.I nam jest łatwiej.Ja dołączyłam do tego ćwiczenia skakanka,brzuszki,nożyce,rowerek.Nie chodzi o to by szybko schudnąć lecz schudnąć z głową dobrze będzie 1 kg na tydzień.Dla chcącego nic trudnego tylko działać!!!.Pozdrawiam dziewczyny.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Porady dotyczące treningu