Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 4/5

Nie ma chyba złotego środka na to by wiedziec jak szybko schudnąć. Każda z nas powinna wiedzieć że jest to wysiłek i bardzo cieżka praca. Odpowiednia , skuteczna dieta i aktywnośc fizyczna. Bez tego nie ma szans na schudniecie.

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 5/5

Żeby mieć efekty i to bez efektu jo-jo trzeba odchudzać się mądrze. Sama wcześniej miałam problem z powracającą wagą, ale teraz skorzystałam z pomocy specjalisty online i widzę ogromną różnicę. Poczytajcie same, bo efekty są super http://www.polskatimes.pl/artykul/3693990,jak-szybko-schudnac-i-miec-plaski-brzuch,id,t.html



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-08 14:05 przez Moska90.

niezweryfikowana
Posty: 26
Ostrzeżenia: 1/5

Żadna dieta nie zastąpi zdrowo zbilansowanego posilku.Tak wiec zamiast Radzic jakies najskuteczniejsze diety powiem ze po prostu trzeba się odżywiać z głowa, wszystko jesc w umiarze, nie podjadac nie jesc tuz przed pojsciem spac , ograniczyć słodycze, rzeczy o wysokiej zawartości kalori zastępować innymi zdrowszymi, wymieniac można by tak dlugo jeszcze. Ja się dowiedziałam o Tym wszystkim w poradni COiO wystarczyło ze wprowadziłam to w życie a na efekty nie trzeba było długo czekac. Przez 2 miesiace spadło mi 8 kg wiec nic tylko się cieszyc i brnąć do celu .

niezweryfikowana
Posty: 28
Ostrzeżenia: 3/5

Najlepiej to chyba działa ruch i jedzenie mniejszych ilości. Można do tego dorzucić jakiś suplement i będzie dobrze. Niedawno widziałam w sieci też video o tym


jak działa zielona kawa na odchudzanie Może tym tematem też warto się zainteresować. Ja na szczęście kg do zrzucenia mam już za sobą! :)

zweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Cambridge jest w porządku moim zdaniem, chociaż ma chyba tyle samo przeciwników, co zwolenników ;) Ja na niej sporo schudłam i waga się trzyma nawet po kilku latach, więc jestem zadowolona :)

Treść posta została usunięta automatycznie

niezweryfikowana
Posty: 199
Ostrzeżenia: 6/5

Najskuteczniejsza dieta to ta dostosowana specjalnie pod Was. Tak więc jestem zdania,że warto jest zapisac się do dietetyka aby Wam przepisał najlepszą dietę. Sama próbowałam bardzo wielu diet z internetu ale żadna nie była skuteczna. Pomogła właśnie dopiero wizyta u dietetyka.OBecnie chodzę tutaj - jest to centrum medyczne Lifemedica, które znajduje się na ulic Marii Curie Skłodowskiej. Przyjmuje tam świetny dietetyk, który naprawdę zna sie na rzeczy tak więc polecam.

zweryfikowana
Posty: 38
Ostrzeżenia: 6/5

Cytat
anuchapoducha

dokładnie:)


[modercja - reklama/link]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-13 07:15 przez moderator.

Więcej warzyw, mniej tłustego, smażonego i przede wszystkim ruch.

niezweryfikowana
Posty: 150
Ostrzeżenia: 5/5

Witam serdecznie. Stosowałam kurację African Mango i jestem naprawdę zadowolona. Ten produkt naprawdę działa. Byłam sceptycznie nastawiona do tego typu preparatów. Nie wierzyłam a jednak 5kg w dół. Naprawdę.

Jakie znacie najskuteczniejsze diety ?

16 paź 2015 - 14:16:03

Czytałam niedawno artykuł o najlepszych dietach na świecie i pierwsze zajęły dieta DASH i TLC, a z bardziej znanych była tam też wegetariańska.

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 6/5

Jeść mniej niż się chce! I do tego ćwiczyć. Nie liczyć na cud.

To takie moje zasady :)

Polecam picie soku z połowy cytryny codziennie naczczo

niezweryfikowana
Posty: 86
Ostrzeżenia: 3/5

Dieta musi być przede wszystkim odpowiednio dobrana do naszego zapotrzebowania, stylu życia - moim zdaniem najlepiej poradzić się dobrego dietetyka. Byłam ostatnio u lekarza w luxmedzie i widziałam ciekawą promocję na konsultację dietetyczną plus plan posiłków na 2 tygodnia za 225zł. Kiedyś za samą konsultacje u dietetyka zapłaciłam prawie 200zł, wiec wydaje sie być dobrą ceną za taki pakiet. Ktoś z Was kiedyś może korzystał z czegos takiego??

przede wszytskim regularnośc poislkow to jest klucz do sukcesu i jedzenie zgodnie z grupa krwi

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dieta na Facebooku