Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

To jest najgosze co można zrobić! Jeżeli ktoś ma takie podejście, że najpierw odchudza się a potem wraca dos tarych nawyków żywieniowych to po co w ogóle zaczął się odchudzać? Nie dość że ma efekt jojo to jeszcze sobie niszczy organizm!

Cytat
masia3
To jest najgosze co można zrobić! Jeżeli ktoś ma takie podejście, że najpierw odchudza się a potem wraca dos tarych nawyków żywieniowych to po co w ogóle zaczął się odchudzać? Nie dość że ma efekt jojo to jeszcze sobie niszczy organizm!

A pozniej winia ludzie diety, ze sa zle i maja efek jojo. Ale wypadalony tez zeby byc pod stala opieka, w klinice dietetycznej

niezweryfikowana
Posty: 97
Ostrzeżenia: 1/5

Ja tam w żadne diety nie wierze. Do mnie przemawia zdrowy tryb życia

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 4/5

hehe... moja metoda na odchudzanie była bardzo prosta - foreverslim, rozsądna dieta i w zasadzie to dawało największe korzyści. Pojawiło się również bieganie, dużo ruchu - dzięki temu diametralnie odmieniłam życie i po prostu czuję się dużo lepiej.

wystarczy racjonalne odzywianie, zmniejszenie ilosci weglowodanów, zwiększenie ilości warzyw i pelnoziarnistych produktów, unikanie pieczywa, makaronu etc no i sport :D

Jakie znacie najskuteczniejsze diety ?

01 paź 2014 - 00:01:21

Tak, jak napisało tu kilka osób -dieta ZBILANSOWANA , to jedyna skuteczna na dłuższą mete metoda pozbycia się tkanki tłuszczowej !

Jeżeli potrzebujecie pomocy w odchudzaniu, to chętnie służę radą !

Oferuję pomoc w redukcji nadwagi , cellulitu, budowaniu masy mięśniowej i kształtowaniu sylwetki za pomocą jedynych skutecznych metod jakimi są dieta i ćwiczenia fizyczne!
Rozpisuję plany żywieniowe oraz treningi (jeżeli szanowny klient ma takie życzenie) , dostosowane do indywidualnych potrzeb (silownia, teren ,dom).
Posiadam kompleksową wiedzę na temat żywienia, treningu i podstaw suplementacji , którą z chęcią podziele się z każdą osobą potrzebującą pomocy.

Pod okiem trenera znacznie łatwiej utrzymac motywację i osiągnąć cel , zatem nie zostawiam "samopas" z planami, za to służę poradą w trakcie trwania kuracji / cyklu.
W związku z tym e-usługa może dać tak samo dobry rezultat ,jak wizyty u dietetyka.

Diety ,które tworzę są przde wszystkim zbilansowane, bezpieczne, dostosowane do preferencji klienta oraz ekonomiczne, a czas który należy poświęcić na przygotowania potraw staram się skrócić do minimum, dlatego przekonasz się,że intensywny plan dnia nie musi być przeszkodą nie do przeskoczenia a odchudzanie może być "smaczne"! :)


Zapraszam do kontaktu na priv, chętnie odpowiem na każde pytanie i wyjaśnię wszelkie wątpliwości !

Jakie znacie najskuteczniejsze diety ?

31 paź 2014 - 21:11:20

Bez sensu taka dieta. 2 dni przestrzegania zasad zdrowego odżywiania, żeby w pozostałe wszystko nadrobić. Nie wydaje mi się, żeby to było zdrowe dla organizmu. Najlepiej wprowadzić zasady zdrowej diety i się ich trzymać przez cały tydzień a nie tylko wybrane dni. Później w kolejnych etapach owszem można wprowadzać stopniowo produkty, ale to wszystko musi być robione z głową.

niezweryfikowana
Posty: 69
Ostrzeżenia: 3/5

nie wiem czy słyszałyscie, że jabłka i szparagi to najlepsi przyjaciele kobiety na diecie. Jabłka przyspieszają przemianę materii i dobrze działa na brzuch a szparagi z kolei zmniejszają przyswajalnosć tłuszczu. I dlatego mój suplement czyli ACETOMALE jest taki skuteczny! to jego głowne składniki, a ja już w miesiąc schudłam 6 kg ;)

Popieram osobę wyżej. Każdy organizm jest inny i warto by było dopasować coś pod siebie. Ja zawsze miałam problem z przemianą materii. Po ciąży postanowiłam przejść na dietę lekkostrawną by zrzucić parę kilo, które zostało i wszelkie potrawy jakie robiłam to swoje własne wymyślone z produktów lekkostrawnych. Do tego piłam 3x dziennie zieloną herbatę używając brązowego cukru. Jakie efekty? - 5kgw 2 tyg. Pamiętam, że przy tej diecie jadłam dużo bobu mrożonego aczkolwiek nie polecam osobom, które mają wzdęcia. Ja ich nie mam a jedna paczka takiego bobu to 168 kalorii, więc bardzo niewiele. Byłam po nim tak najedzona, że w sumie mój jadłospis wyglądał mniej więcej tak:
*śniadanie - ciemna bułka z ogórkiem zielonym o 9.00
*drugie śniadanie - bób o godz 12.00
*obiad - z produktów lekkostrawnych o godz 15.00
*kolacja - bób godz 18.00
Nie polecam osobom, które nie ćwiczą. Osobiście po diecie zapadła mi się twarz pomimo iż ważyłam 62kg przy wzroście 159cm. Teraz wróciłam do diety lekkostrawnej ale już bez bobu bo nie mogę już na niego patrzeć i zaczęłam ćwiczyć z Chodakowską.

niezweryfikowana
Posty: 67
Ostrzeżenia: 7/5

Regularne odżywianie, zbilansowane posiłki i aktywność fizyczna to podstawa. Żadne tabletki i tego typu wymysły, bo to na dłuższa metę porażka i osłabienie organizmu, który i tak później "nadrobi". Ostatnio czytałam o stosowanej przez celebrytki diecie sokowej, tez podobno skuteczna w połączeniu z tym, co napisałam wyżej. Tylko trzeba kupić odpowiednia wyciskarkę do warzyw i owoców (np. taką http://sklep.puregreen.pl/wyciskarki-do-sokow/wyciskarki-dwuslimakowe . Są to produkty bardzo dobrej jakości (cena od 1000zł w górę), niektórzy mylą je z klasycznymi sokowirówkami, wyciskarki do soków charakteryzują się tym, że wyciskają sok z owoców, warzyw czy ziół w bardzo wolnych obrotach niecałe 100 na minutę, podczas gdy tradycyjne SOKOWIRÓWKI mielą owoce przy prędkości kilku tysięcy obrotów, noże wytwarzają ciepło, które pozbawiają soku wartościowych enzymów i witamin. Dlatego warto zainwestować, prawda?

niezweryfikowana
Posty: 24
Ostrzeżenia: 5/5

dieta paleo :)

Tylko i wyłącznie dobrze zbilansowana dieta. W żadnym razie żadna eliminująca jakikolwiek ze składników, to właśnie powoduje efekt jojo. Nasz organizm potrzebuje zarówno węglowodanów, tłuszczy, jak i białek. Wszelkie diety, w jakich usuwa się któryś z tych elementów, po pierwsze zubożają zestaw niezbędnych organizmowi składników, a po drugie, kiedy odstawimy kurację i wprowadzimy do jadłospisu ten element organizm sprytnie zacznie go magazynować z obawy przed kolejnym niedoborem, a gdzie będzie robić zapas? Pomyślcie.. No oczywiście stałe dostarczanie witamin i mikroelementów oraz błonnika z naturalnych produktów. Pamiętajcie,że dla pełnego wykorzystania tego , co zjadamy na energię, a nie tkankę tłuszczową wymaga występowania wszystkich składników w diecie, jest bowiem tak ,że to one wzajemnie powodują swoje wchłanianie, a także spalanie.Tłuszcze np. potrzebują węglowodanów, aby się w pełni utlenić itd, itp.Zmiana nawyków żywieniowych, świadome dokonywanie wyborów podczas zakupów, co trafia do naszego koszyka i wprowadzenie tych zmian małymi krokami. Nie sposób od razu zmienić wszystkiego, co utrwalane było przez lata. Ponadto nie schodzimy nigdy poniżej naszego podstawowego zapotrzebowania ( tzw.PPM ), pijemy odpowiednią ilość płynów, jesteśmy aktywni fizycznie i efekt murowany, a do tego trwały. :D

Ja jestem na Montignacu, od 14 stycznia 2014 roku. Schudłam ok. 16 kg, zdrowo, bez głodówek. Nie uprawiałam też żadnego sportu.
Kiedyś próbowałam u dietetyczki, ale ona zwyczajnie zrobiła mi rozpiskę menu na mniej kalorii i chodziłam głodna... Potem efekt jojo...
Od tamtej pory powiedziałam sobie, że żadnych diet.
Montignaca poradziła mi koleżanka, która lata temu stosowała i stosuje do dziś. Przeczytałam książkę i stwierdziłam, że facet pisze z sensem.

Polecam, ale to dla cierpliwych, bo w miesiąc 10kg się nie zrzuci. To bardziej sposób żywienia, niż dieta.

Najlepsza dieta to mniej jeść i dużo się ruszać ;)

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 2/5

Jak dla mnie głodówka!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dietetyczne/fit blogi