Obecnie rozmawiamy o:

dieta i trening

gorący temat

dieta przy cukrzycy

godzinę temu

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat:

04 sie 2011 - 11:09:26

ja waze 65 kilo i mam 164... jestem po ciazy... skora jest obwisla troszke... jesli ktoras chce sie ze mna odchudzac prosze na prv...

kup masazer z kolcami i walkuj zalezy gdzie ci zwisa mi np na udach boschudlam

Cytat
marakujax
Cytat
ewa_mimi
na poczatku diety wazyłam 65 kilo, teraz waże 51 i dążę do 49 kilo. Mam 160. Nic dziewczyny nie zrobicie jak macie tak słaba wolę. To jest takie "no chcialabym ale nie moge sie opanowac,ale ciezko i wogole efektow nie widac". A od czego ma być widac, od siedzenia?Schudłam dzięki zdrowej diecie która trzymam cały czas.Nie jem słodyczy prawie wcale, raz na tydzien góra jakiś fast food, zielona herbata, ciemny chleb,brak cukru,soli i dobry suplement diety.Jezdziłam tez na rowerze po 15 km ale teraz juz nie mam chęci.Efekt jojo nie przyszedł, bo nie wrociłam do nawyków.

Jak polecasz suplement?

dymaburn Extreme przeznaczony dla osób otyłych. poczytaj w necie na jego temat. Ale uwaga to nie sa cukierki. Na opakowaniu piszą ze 4 dziennie ale to jest niewykonalne. Przy wadze 60-65 kilo starcza 2 dziennie. Na poczatku moze byc po nich niedobrze, moze bolec glowa ale po paru dniach mija. One bardzo pomagają przy chudnięciu, o wiele zmniejszyl mi się cellulit.mialam wiecej siły ale nie ma co sie czarowac ze tylko tabletki i nic wiecej i spadnie 10 kilo.

zweryfikowana
Posty: 865
Ostrzeżenia: 3/5

Cytat
prosiaczek993
Cytat
Iskra89
ja mam do zrzucenia około 7-8 tez bym sie chetnie do Was dołączyła, zawsze to jakas motywacja ;)

no pewnie :) ja na razie ograniczę jedzenie i postaram się czymś zastąpić SŁODYCZE, ale CZYM ??
no i będę się trochę tym błonnikiem zapychała :) zrezygnuje z ziemniaków :)) i z chlebka, przerzucę się na ciemny :)


może zastąp słodycze owocami? :) mam ten sam problem :\ nie mogę odpuścić sobie słodyczy .. -,-

super to ja sie musze zaopatrzyc w ta herbate- teraz pie zielone ale w torebkach -a a one nie maja az takiego działania
ostatnio w tv mowili, ze ziemniaki nie sa az tak szkodliwe w czasie diety, tylko ze my je jemy zazwyczaj z tlustymi sosami z tluszczykiem co podnosi ich kalorycznosc



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-04 11:25 przez Iskra89.

Cytat
Betina101
Cytat
prosiaczek993
Cytat
Iskra89
ja mam do zrzucenia około 7-8 tez bym sie chetnie do Was dołączyła, zawsze to jakas motywacja ;)

no pewnie :) ja na razie ograniczę jedzenie i postaram się czymś zastąpić SŁODYCZE, ale CZYM ??
no i będę się trochę tym błonnikiem zapychała :) zrezygnuje z ziemniaków :)) i z chlebka, przerzucę się na ciemny :)


może zastąp słodycze owocami? :) mam ten sam problem :\ nie mogę odpuścić sobie słodyczy .. -,-

ale owoce takie jaknp. banan są bardzo kaloryczne, dlatego też za wiele owoców nie powinno się jeść :)

niezweryfikowana
Posty: 118
Ostrzeżenia: 1/5

Dokładnie wiele owoców czasem jest bardziej kalorycznych od niektórych słodyczy, przez to że zawierają bardzo dużą ilość cukrów. Myślę, że dobrym sposobem na odchudzanie może być ta dieta metaboliczna -> http://vimed.pl/dieta/. Cały proces jest pod okiem lekarza. Na początku ustalany jest kod metaboliczny, na podstawie którego dobierane jest jedzenie.

CYTAT:

super to ja sie musze zaopatrzyc w ta herbate- teraz pie zielone ale w torebkach -a a one nie maja az takiego działania
ostatnio w tv mowili, ze ziemniaki nie sa az tak szkodliwe w czasie diety, tylko ze my je jemy zazwyczaj z tlustymi sosami z tluszczykiem co podnosi ich kalorycznosc


ma naprawde mocne dzialanie bo sama wiem po sobie nawet rodzina i znajomi pytaja jak ja schudlam a jak muwie co pilam i wgl to sie dziwia i muwia zeby im polcic;)
nieprubujciejesc duzo bananow jak chcecie scudnaac;p



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-08-04 11:51 przez dziunia0700.

a ja poelcm dietę kopenhaską, co prawda jest drastyczna, ale daje efekty i rzeczywiście poprawia przemianę materii :)

ja jestem na 11 dniu diety.
wczoraj się zważyłam i mogę się pochwalić, że w ciągu 10 dni spadłam 4 kg :)
zastosowałam dietę 1000 kcal dziennie, ale całkowicie odstawiłam chleb (zastąpiłam go waflami Wasa), zrezygnowałam ze słodyczy i przede wszystkim z fast-foodów, nie słodzę, nie solę. jem dużo owoców (zwłaszcza arbuzy), na obiadek tylko zupa, a po godz. 19 nic. Dodatkowo co 2 dzień biegam ok 1-1,5 km. Efekty widać na wadze i czuję po spodniach, że są luźniejsze :)
Trzymajcie dziewczyny kciuki i życzę powodzenia :)

jeden banan bez skórki waży ok 110 gram czyli tylko 100 kcal!!!:)

Witajcie ponownie.) po mojej długiej nieobecności.)
Ja tez bym chciała schudnąć - głównie z brzucha - po dwójce bobasków.

Zacznę od moich wymiarów:P

Mam 173cm wzrostu i ważę ok60kg czasem 59 a czasem 61;P

W maju byłam na diecie 2 tygodnie schudłam z 3kg i wyglądałam już ładnie. Rodzina mi gadała że tak schudłam itd więc ją odłożyłam i wróciłam do 60:P (Była to dieta 1000kcal) Teraz się zastanawiałam, że znów muszę schudnąć we wrześniu mam wesele i w październiku idę na studia i chcę dobrze wyglądać:) Akurat nasunął się wątek (dodatkowa motywacja) więc od jutra(dziś jadłam ciasto:P) przechodzę na dietę 1000kcal!
Czy ktoś się przyłącza do użalania się nad sobą, wypisywania co jadłyśmy, obliczania kalorii, itd??

Matinczy, masz dobra wage nie wiem z czego chcesz chudnac

zweryfikowana
Posty: 1.270
Ostrzeżenia: 1/5

ja po prostu mniej jadłam, schudłam jakieś 11 kg ;) oczywiście nie zrezygnowałam ze słodyczy bo je kocham ;D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jakie znacie najskuteczniejsze diety ?