Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 1/5

Zainteresowałam się tą ksiązką :
http://bonito.pl/k-1642294-dieta-ujemnych-kalorii
Trochę poczytałam w necie co to są ujemne kalorie i myślę ,że
ma to sens. Brzmi pięknie jeść i chudnąć... a jak do tego dołożę trochę ruchu to efekty powinny przyjść.

Co jeść? Jak schudnąć? Często nurtują nas te pytania. W odchudzaniu i zadbaniu o swoją sylwetkę, bardzo pomaga opracowanie kompleksowego planu. Wyrywkowe działania oraz krótkotrwałe diety nie przynoszą spodziewanych efektów. Dodatkowo narażamy się na efekt jojo i możemy pozbawić organizm niezbędnych składników. Dlatego warto przygotować przemyślaną strategię, która pozwoli zrzucić kilogramy, a jednocześnie zrobić to w zdrowy sposób. Nieocenionym wsparciem są badania genetyczne. To w naszym DNA jest zapisane, m.in. czy mamy wrodzoną skłonność do otyłości oraz jakie geny odpowiadają za nasz apetyt. Wyniki badań pokażą, m.in. jak skomponować właściwą dietę, ile powinieneś jeść białek, tłuszczów i węglowodanów, z jakich produktów zrezygnować, a które są dla Ciebie wskazane, jaki rodzaj aktywności fizycznej ułatwi Ci zrzucenie kilogramów. Wszystkim, którzy chcą uzyskać odpowiedzi na podobne pytania, zalecam skorzystanie z badania „Otyłość” laboratorium Vitagenum. Z kolei osoby, które chcą zadbać o swoje samopoczucie i zdrowie, zachęcam do przeprowadzenia badania „Fit On” lub „Fit Ona”. Dzięki nim dowiesz się jak maksymalnie wykorzystać tkwiący w organizmie potencjał oraz jakie czynniki w największym stopniu wpływają na zachowanie prawidłowej masy ciała, jaki rodzaj diety i aktywności fizycznej jest wskazany właśnie dla Ciebie: czy lepiej sprawdzasz się w sportach siłowych czy wytrzymałościowych, w jakich dyscyplinach masz największe szanse odnieść sukces, które produkty są najlepszym źródłem witamin, czy też jak skutecznie łagodzić problemy związane z cerą i zdrowym wyglądem skóry. Przeprowadzenie badań jest bardzo proste. Zestawy zamawia się przez internet do domu, pobiera próbkę materiału genetycznego, a następnie odsyła się do laboratorium, gdzie analizują je specjaliści. Wyniki otrzymuje się drogą elektroniczną.Dietetyk VITAGENUM.

Ja schudłam 5 kg, tyle chciałam i jedynie co zrobiłam to zmieniłam nawyki żywieniowe i zaczęłam się ruszać.

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 3/5

Cytat
beatkap
Ja schudłam 5 kg, tyle chciałam i jedynie co zrobiłam to zmieniłam nawyki żywieniowe i zaczęłam się ruszać.

Oj gdyby było to takie łatwe.Niestety nie jest. U mnie pomogły ćwiczenia i odpowiednia dieta. Wspomagałam się jednak błonnikiem Fibra Vitale.

ostatni posiłek 18-19.. mi to pomogło , szybko schudłam.
Nie jadłam słodyczy przez miesiąc czasu i zniknął mi cellulit...
Jeśli chodzi o ruch to polecam chodzenie i bieganie :) Kiedyś kręciłam hula hop codziennie po 30 min i brzuch miałam płaski.

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

Cześć dziewczyny :)

Tutaj znalazłam idealną dietę dla siebie http://daa.pl/4pi . A co najważniejsze pomogła mi schudnąć 8 kg w ciągu pierwszego miesiącu, w końcu będę miała idealną figurę na wakacje :). A co najważniejsze to wszystkie diety są tam za darmo, opisane przez najlepszych dietetyków. Każda znajdzie coś dopasowanego do siebie.

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 5/5

Ja sama sobie napisałam dietę, bo moim zdaniem trzeba do tego podejść indywidualnie każdy organizm ma inne zapotrzebowanie na wartości odżywcze dlatego warto sobie to obliczyć. Dodatkowo dużo aktywności fizycznej ja akurat postawiłam na siłownie, ale to kwestia gustu. Do tego dodaję sobie od czasu do czasu suplementy diety lub spalacze, jeśli jest ktoś zainteresowany to ja akurat zamawiam z tej stronki https://centrumodzywek.net/132_activlab

Mnie udało się w ciągu 2 miesięcy schudnąć 5 kg bo robiłam tak że wieczorem kiedy najbardziej podjadam, zamiast różnych rzeczy stawiałam przy sobie butelkę z wodą (mineralną lekko gazowaną) i piłam za każdym razem kiedy chciałam coś zjeść. Działa to ale strasznie jest męczące i kiedy skończyłam "tą dietę" wróciłam do starej wagi co znaczy według mnie że najważniejsze jest ile jemy, jeśli to ograniczymy na stałe = sukces :-)

zweryfikowana
Posty: 125
Ostrzeżenia: 7/5

Jest nowy suplement diety wspomagający odchudzanie SLIM EXTREME. Absolutna nowość, dostępna tylko u autoryzowanych dystrybutorów.
SLIM EXTREME
wspomaga odchudzanie, zmniejszenie łaknienia
zawiera glukomannan o wysokiej skuteczności redukcji masy ciała
schudnij i zachowaj piękną skórę
Dla osób potrzebujących wsparcia w racjonalnym odchudzaniu, pragnących uzyskać wymarzoną sylwetkę bez ciągłego uczucia głodu.

Działa bo od siebie zaczęłam. Stosuję od 20 stycznia, dzisiaj jest mnie o 2,5 kg mniej. Mąż mi nawet mówi, że za szybko, ale taki jest ten pierwszy efekt i nagła zmiana diety i bez cukru, słodyczy zero.
Nie słodzę herbaty, kawę niestety jeszcze słodzę bo bez cukru nie do wypicia. Zapraszam na swego bloga link bloga w profilu na szafa.pl

ja 3 lata temu schudlam 14 kilo i do tej pory trzymam wagę :) w profilu mam zdjecia po odchudzaniu i opisywalam i diete i cwiczenia pod nimi, jak co zapraszam na prv :)

Cytat
annafm
Jest nowy suplement diety wspomagający odchudzanie SLIM EXTREME. Absolutna nowość, dostępna tylko u autoryzowanych dystrybutorów.
SLIM EXTREME
wspomaga odchudzanie, zmniejszenie łaknienia
zawiera glukomannan o wysokiej skuteczności redukcji masy ciała
schudnij i zachowaj piękną skórę
Dla osób potrzebujących wsparcia w racjonalnym odchudzaniu, pragnących uzyskać wymarzoną sylwetkę bez ciągłego uczucia głodu.

Działa bo od siebie zaczęłam. Stosuję od 20 stycznia, dzisiaj jest mnie o 2,5 kg mniej. Mąż mi nawet mówi, że za szybko, ale taki jest ten pierwszy efekt i nagła zmiana diety i bez cukru, słodyczy zero.
Nie słodzę herbaty, kawę niestety jeszcze słodzę bo bez cukru nie do wypicia. Zapraszam na swego bloga link bloga w profilu na szafa.pl
he he he znów ty z innym zdjęciem .Widac dziewczyny za mało ci nagadały do rozumu.
Twoje teorie odchudzania to porażka. Nie kompromituj nas tutajzły
:

niezweryfikowana
Posty: 73
Ostrzeżenia: 2/5

E tam , ja w takie różne supementacje to nie wierze bo nie raz próbowalam. nie schudłam nic a nic. Jak dla mnie t tylko odpowiednia dieta i ćwiczenia!!! Diete mam ustalona przez doskonałego dietetyka. Jej w niej wszystko co organizm potrzebuje i nie musze sie o nic martwić. Wczesniej sama wymyslałam jakies diety i tylko sie anemii nabawiłam.

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 5/5

Ustal sobie dietę indywidualną do potrzeb Twojego organizmu dodatkowo dużo aktywności fizycznej. Właściwie to polecam Ci dietetyczne koktajle. Mi smakują osobiście te z przepisów Anny Lewandowskiej, sama robię i są rewelacyjne. Jednak zdarza się, że nie mam czasu na robienie koktajli wtedy zawsze mam na czarną godzinę jakiegoś batona, który dodaje mi energii np. przed treningiem. Zamawiam sobie całe opakowanie i w razie czego jest. Zresztą bardzo sobie chwalę są smaczne i nie drogie. Ja akurat kupuje ze strony https://centrumodzywek.net/132_activlab jestem zadowolona no i jest darmowa przesyłka

Moja opowieśćczyta
Słodyczy nie jem ok. 2 lat, zastąpiłam je owocami ale w umiarkowanych ilościach(w okresie zimowym suszonymi ale trzeba zwrócić uwagę na to aby nie zawierały siarki-konserwant). Jeśli będziecie miały bardzo ochotę na słodkie można zastąpić głód miodem, najlepiej jedną łyżeczkę miodu ssać wolniutko delektując się słodkością, po krótkim czasie ochota na słodkie minie. Ograniczyłam wysoko kaloryczne posiłki, przede wszystkim smażone. Efekt - zgubiłam ok 10kg (w pół roku:) Co do nie jedzenia po 19:00 to u wszystkich się nie da tego zastosować, jeśli ktoś kładzie się późno spać tak jak ja ok. północy lub jeszcze później nie ma mocnych żołądek upomni się o swoje. Proponuję przyjąć zasadę nie jedzenia minimum 3 godz. przed snem. Jeśli chodzi o ćwiczenia to staram się ćwiczyć codziennie dla zachowania dobrej kondycji, ale bez "wariacji" ok. 30min dziennie (dość długo siedzę przy komputerzechat:)
Na koniec mojej opowieści:)) dodam że nic nie można robić wbrew sobie, np stosować diet nienaturalnych które opierają się na samych wyrzeczeniach - gwarantowany efekt jojo w krótkim czasie. Pozdrawiam Was i życzę aby Wam też się udałobrawo

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 5/5

Najważniejszą i podstawową czynnością jaką musisz zrobić to rozpisać sobie dietę. Najlepiej jak obliczysz sobie zapotrzebowanie dziennie na tłuszcze, białko, węglowodany, oblicz sobie kcal. Jedz 5 posiłków dziennie i koniecznie regularnie. Ja dodatkowo chodzę na siłownie i stosuje suplementy diety i spalacze. Ostatnio trafiłam na fajną stronkę z darmową przesyłką i ciekawym wyborem. Jeżeli jesteś zainteresowana podsyłam linka avtivelab

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Od czego zacząć odchudzanie?