Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

szczerzezacznij od zielonej herbaty lisciastej najlepiej z firmy bioactive malinowa polecam,pij 3razy dziennie po 1szre hamuje głód po drugie nie wchlania tluszczowtylko je wydala z organizmu,potem jest wiele herbat ktore pilam odchudzajaych i nawet kawe odchudzajaca i mam superefekty;)

byłam na diecie Dukana w miesiąc schudłam 8 kg( przed ślubem:) , ale drugi raz jej nie można stosować- jest zbyt niebezpiecznba- teraz chce zrzucić jescze 6 kg i jestem na diecie 1000 kalorii dziennie- odstawilam slodycze, pieczywo, maslo , cukier, sol i olej- nie jem po 18 waga idzie w doł , dałam sobie na nia 3 miesiące efekty wkrótce mam nadziej bedą!

Cytat
Muaa
Cytat
anjanka22
ja od dzisiaj przeszłam na diete :) 10 kg chce zrzucić mam 165 cm waże 62 kg

Hej,ja też!;D i mam podobny wzrost (164cm) i wagę!;D (jakieś 59-60kg)

oo jakaś specjalna dieta? Ja z mamą tez przeszłam na diete :) to pisz jak Ci idzie czy wytrzymujesz :)

na poczatku diety wazyłam 65 kilo, teraz waże 51 i dążę do 49 kilo. Mam 160. Nic dziewczyny nie zrobicie jak macie tak słaba wolę. To jest takie "no chcialabym ale nie moge sie opanowac,ale ciezko i wogole efektow nie widac". A od czego ma być widac, od siedzenia?Schudłam dzięki zdrowej diecie która trzymam cały czas.Nie jem słodyczy prawie wcale, raz na tydzien góra jakiś fast food, zielona herbata, ciemny chleb,brak cukru,soli i dobry suplement diety.Jezdziłam tez na rowerze po 15 km ale teraz juz nie mam chęci.Efekt jojo nie przyszedł, bo nie wrociłam do nawyków.

Cytat
anjanka22
Cytat
Muaa
Cytat
anjanka22
ja od dzisiaj przeszłam na diete :) 10 kg chce zrzucić mam 165 cm waże 62 kg

Hej,ja też!;D i mam podobny wzrost (164cm) i wagę!;D (jakieś 59-60kg)

oo jakaś specjalna dieta? Ja z mamą tez przeszłam na diete :) to pisz jak Ci idzie czy wytrzymujesz :)

Na białkową, schudłam na niej jakieś 4kg,ale mi wróciło 2 -.- dziś poszłam pobiegać, wieczorem chcę zrobić trochę brzuszków. A zrobiłam nagły zryw bo za tydzień wyjeżdżam i łudzę się że coś zrobię do tego czasu. Ale raczej bez szans -.- Mam nadzieję że na wyjeździe mi trochę spadnie (tydzień na żaglach na Mazurach;)) A Ty i Twoja Mama?

hehe szczerze ja siedzialam za przezproszeniem na dupie i chudlam pijac tylko zielona herbate jedzac slodycze mam 167cm i wazze 54 kkg hccem jeszce 3 kg schudnac

Dziunia a tą herbate w kazdym sklepie sie dostanie czy gdzie jej szukac? jaka jest jej cena?

ja waze 65 kilo i mam 164... jestem po ciazy... skora jest obwisla troszke... jesli ktoras chce sie ze mna odchudzac prosze na prv...

Cytat
Muaa
Cytat
anjanka22
Cytat
Muaa
Cytat
anjanka22
ja od dzisiaj przeszłam na diete :) 10 kg chce zrzucić mam 165 cm waże 62 kg

Hej,ja też!;D i mam podobny wzrost (164cm) i wagę!;D (jakieś 59-60kg)

oo jakaś specjalna dieta? Ja z mamą tez przeszłam na diete :) to pisz jak Ci idzie czy wytrzymujesz :)

Na białkową, schudłam na niej jakieś 4kg,ale mi wróciło 2 -.- dziś poszłam pobiegać, wieczorem chcę zrobić trochę brzuszków. A zrobiłam nagły zryw bo za tydzień wyjeżdżam i łudzę się że coś zrobię do tego czasu. Ale raczej bez szans -.- Mam nadzieję że na wyjeździe mi trochę spadnie (tydzień na żaglach na Mazurach;)) A Ty i Twoja Mama?

my tak samo :) moja mama w 10 dni schudła 4 kg a w 2 miesiące ogólnie 8 kg niestety Pan Sowa - cukiernia dopadł mamę :) i wczoraj powiedziałam ze musze iść na diete a ona że idziemy razem he i od dzisiaj mamy start :) dzisiaj jogurcik naturalny wpierdzielałam hehe najgorsze to właśnie złamać się i coś kalorycznego zjeśc wtedy od nowa musisz rozpoczynać diete :(

Cytat
ewa_mimi
na poczatku diety wazyłam 65 kilo, teraz waże 51 i dążę do 49 kilo. Mam 160. Nic dziewczyny nie zrobicie jak macie tak słaba wolę. To jest takie "no chcialabym ale nie moge sie opanowac,ale ciezko i wogole efektow nie widac". A od czego ma być widac, od siedzenia?Schudłam dzięki zdrowej diecie która trzymam cały czas.Nie jem słodyczy prawie wcale, raz na tydzien góra jakiś fast food, zielona herbata, ciemny chleb,brak cukru,soli i dobry suplement diety.Jezdziłam tez na rowerze po 15 km ale teraz juz nie mam chęci.Efekt jojo nie przyszedł, bo nie wrociłam do nawyków.

Jak polecasz suplement?

chyba się wezmę za siebie od dziś!! w końcu kiedyś trzeba :( zmniejsze iloość jedzenia i po 19 nic nie jeść bedzie to trudne ale mus to mus ;p

za to nie wyobrażam sobie nie jeść ziemniaków ;)

Do iskra69 tak kosztuje 5zł starcza na 2 miesiace jak 3razy dziennie pijesz w kazdym spozywczaku z firmy BIOACTIVE najlepiej;) i jak np chce ci sie jesc to pij szybko herbate to zahamuje glud ale musisz jesc nrmalnie tylko mniejsze iloscie i np jedz NESVITE,FITELLE,GRANOLE wiesz te platki co reklemuja np na sniadamnie

Cytat
kami_g1
chyba się wezmę za siebie od dziś!! w końcu kiedyś trzeba :( zmniejsze iloość jedzenia i po 19 nic nie jeść bedzie to trudne ale mus to mus ;p

za to nie wyobrażam sobie nie jeść ziemniaków ;)

no właśnie ;p ja trochę też ,ale na obiad mam dzisiaj kalafiorka :)
dlatego dziś się nie martwię o ziemniaki ;D

a może dziewczynki powiecie np, co zamiast ziemniaczków ? ;p

moze makarony razowe, kuskus?

Cytat
dziunia0700
Do iskra69 tak kosztuje 5zł starcza na 2 miesiace jak 3razy dziennie pijesz w kazdym spozywczaku z firmy BIOACTIVE najlepiej;) i jak np chce ci sie jesc to pij szybko herbate to zahamuje glud ale musisz jesc nrmalnie tylko mniejsze iloscie i np jedz NESVITE,FITELLE,GRANOLE wiesz te platki co reklemuja np na sniadamnie

no ja jem właśnie te płatki na śniadanie :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jakie znacie najskuteczniejsze diety ?