Obecnie rozmawiamy o:

Druk ścienny

gorący temat

wybór przedszkola

dzisiaj o 19:43

najtańsza apteka

dzisiaj o 19:23

rozwód

dzisiaj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

dzisiaj o 17:32

kupno samochodu

dzisiaj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 17 18 19 20 21 ... 23 24 -->

Chce niebawem zrobić sobie mały detox i może dietę na kilka kilo, ale nigdy nie robiłam czegoś takiego, ze nie jadła w ogóle. Ostatnio piłam kilka razy dziennie (a zwłaszcza rano na czczo) wodę mineralną z sokiem z cytryny i miodem (oczyszcza organizm z toksyn), do tego jadłam mniej niż zwykle, lekkie zdrowe rzeczy, ale jednak jadłam (nie rezygnując nigdy z pożywnego śniadania. Raczej wolę sobie odmówić kolacji)

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 4/5

Głodówka to największa głupota dla zdrowia jaką można zrobić. Kluczowa jest systematyczność, zmiany w życiu. Na foreverslim straciłam w sumie 16 kg, nie wrócił mi ani jeden, ale ja faktycznie to co zmieniłam w czasie kuracji, pozostawiłam sobie na stałe. I jest dobrze.

niezweryfikowana
Posty: 22
Ostrzeżenia: 2/5

Żyjemy w czasach kiedy jesteśmy narażeni na wiele czynników środowiskowych. Jak z tym walczyć? Jak pomóc swojemu organizmowi na lepszą regeneracje, lepszą jakość życia. To proste, jedz zdrowo, uprawiaj sport, unikaj stresu! Jednak nie zawsze mamy czas na zastosowanie tych wskazówek.. Naturalne herbaty, oleje, zioła i przyprawy pomogą Ci utrzymać prawidłową harmonię życia. Wejdź na naszą stronę i zapoznaj się z ofertą: 1000 SMAKÓW ŚWIATA.
To bogactwo Twojej diety, rozkosz dla podniebienia, lepsza jakość.
<moderacja, spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-25 14:18 przez moderator.

Moim zdaniem nieprawda. Już od dawna wielcy tego świata mówili, że lepiej nie jeść niż brać leki.

W poniedziałek skończyłam kurację <moderacja, spam>. Polega ona na sporządzaniu napoju, poza tym nic nie jemy. Napoj ten zawiera witaminy i minerały, dodatkowo możemy pić soki (ale tylko świezo wyciskane). Czuje się rewelacyjnie! Tylko pierwszego dnia kuracji bolala mnie trochę glowa :/ Sam napój jest pyyyszny. Aha, zgubiłam nawet ok. 2kg, chociaż akurat bardziej chodziło mi o oczyszczenie.
Z pewnościa powtórzę w przyszłym roku!

Polecaam:

<moderacja, spam>

A po kuracji pani z zielarskiego poleciła mi natto w celu uzupełnienia witamin i minerałów. Zawiera również tak ważną i tak rzadko spotykaną witaminę K. Smakuje ohydaaa ale podobno działanie ma rewelacyjne, na wszystko! W Japonii zajadają się tym już małe dzieci..
Myślę, że jeśli jeszcze nikt o tym nie słyszał to warto się zapoznać:

<moderacja, spam>



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-25 14:19 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 66
Ostrzeżenia: 6/5

ja slyszalam o takiej formie oczyszczania organizmu z wszelkich toksyn i zbednego tluszczyku, ze przez tydzien pijesz tylko wode i kefir oraz jesz kasze, w ilosciach dowolnych. mysle ze czasem warto swojemu organizmowi zafundowac taka 'diete'.

niezweryfikowana
Posty: 69
Ostrzeżenia: 3/5

Ja oczyszczam się z ACETOMALE. Ten suplement zmienił moje podejscie do życia. W końcu zaczęłam chudnąć, bo mimo diet waga i tak stała. a acetomale nie dosc, że przyspieszyło metabolizm, ozyscilo orgANIZM Z TOKSYN, to czuję się zdrowo, lekko i wzdecia zniknely. Nawet wyniki badań mam lepsze ;)

Ja oczyszczam się z ACETOMALE. Ten suplement zmienił moje podejscie do życia. W końcu zaczęłam chudnąć, bo mimo diet waga i tak stała. a acetomale nie dosc, że przyspieszyło metabolizm, ozyscilo orgANIZM Z TOKSYN, to czuję się zdrowo, lekko i wzdecia zniknely. Nawet wyniki badań mam lepsze ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-18 00:08 przez liliszczecin.

niezweryfikowana
Posty: 88
Ostrzeżenia: 7/5

Głodówka nie jest na pewno dla każdego. Sama próbowałam i bardzo źle się po niej czułam. Nie jest to na pewno rozwiązanie dla mnie. Obecnie jestem na diecie oczyszczającej ale staram się jeść 5 razy dziennie w mniejszych porcjach i jedynie te zdrowe produkty .Zrezygnowałam ze słodyczy oraz fast-foodów.

Piję również codziennie sok z aloesu, który jak zauważyłam ma rewelacyjny wpływ na moje zdrowie. Czuję się zdrowsza, lżejsza. Odchudzanie jest skuteczniejsze. Piję Aloe Live Bio - można go dostać w aptekach ( albo ewentualnie zamówić przez internet ) .Zawiera w 99% czysty sok z aloesu, bez żadnych dodatków.

Głodówkami mozna sobie skutecznie rozwalić organizm, sama cos o tym wiem ;((

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 4/5

Sposobów na to <moderacja, spam> ak szybko schudnąć[/url] jest bardzo wiele. Popatrz jak na nie reaguje Twoje ciało. Zacznij się zdrowo odżywiać. Poświeć trochę czasu na ruch. Wydaje mi się że wtedy najszybciej zobaczysz jakieś konkretne efekty.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-03-25 14:19 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 42
Ostrzeżenia: 6/5

Głód to największy wróg jeśli chodzi o odchudzanie. Jeśli koniecznie chcesz zrobić oczyszczanie to jedz przez kilka dni tylko jabłka - zawsze jak poczujesz głód to zjedz kilka jabłek aż do syta. Do tego pij dużo wody mineralnej niegazowenej i zieloną herbatę (2 dziennie). Sprawdziłam na sobie - polecam. Efekty są super.

Ja się tak nie głodzę ale zaczęłam się zdrowo odżywiać i teraz np zamiast zwykłego chleba jem pełnoziarnisty albo zamiast zwykłego makaronu jem makaron włoski który jest zdecydowanie zdrowszy od innego.

Mój sposób na odchudzanie to soki warzywne, kupiłam sobie specjalna maszyne i robię je sobie sama w domu. Chciałam się pochwalić że od 2 miesięcy jak pije takie soki schudłam prawie beż większych innych ingerencji.

Nie wierzę w żadne cud preparaty, ograniczenie tylko kalorii i ćwiczenia, co głodówki to straszna głupota , bardziej szkodzi niż pomaga

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 7/5

Głodówka moim zdaniem to straszna głupota. Lepiej zainwestować w siebie. Polecam zabieg Redustim, można go zrobić np. w Vici Clinic w Krakowie. To kombinezon wyszczuplający, wyszczupleniu poddane zostaje całe ciało od stóp do piersi. Zabieg jest bardzo przyjemny. Najlepiej zrobić serię dwunastu takich zabiegów, kosztuje to tylko 2000 zł, a ubytek po nich to aż do kilkunastu centymetrów.

zweryfikowana
Posty: 203
Ostrzeżenia: 2/5

A JA NIE WIERZĘ W GŁODÓWKI, BO I TAK ZARAZ WSZYSTKIE STRACONE KG WRÓCĄ Z PODWÓJNĄ MOCĄ :P

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co jeść po terningu ?