Obecnie rozmawiamy o:

stylowy grzejnik

gorący temat

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

A wiec jasniej, chodzi mi o glodowke. Kilkudniowa a po niej bezpieczne z niej wychodzenie.
Zaczelam taka od dzis.
Podobno najgorsze sa pierwsze 3 dni. Ja po pierwszym czuje sie ok, nie odczuwam glodu. zoladek jest zaslepiony woda...
Zalezy mi na oczyszczeniu organizmu i malym skurczeniu zoladka, no a przy okazji bym chciala pozbyc sie kilku zbednych kilogramow.

Wiem wiem ze efekt jojo... jednak niekoniecznie... przy bezpiecznym i zdrowym wychodzeniu z glodowki nie tyje sie... ale oczywiscie to dodatkowy czas w zaleznosci od dlugosci glodowki.

Czy sa tu jakies dziewczyny ktore ja stosowaly? Jakie efekty? jakie samopoczucie?
A moze ktos sie przylaczy?
nikt sie nie wypowie?



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-19 14:18 przez moderator.

nigdy nie zdecydowałabym się na głodowke bo kilogramow tracic nie chce ale chętnie się dowiem jakie dziewczyny znają sposoby na oczyszczenie organizmu

niezweryfikowana
Posty: 710
Ostrzeżenia: 1/5

Dziewczyno jak Ty masz takie pomysły to polecam jakiegoś dobrego specjalisty od anoreksji...

głodówka to szok dla organizmu,zastanów się głęboko bo sobie rozregulujesz metabolizm,proponuję dzień owocowy lub oczyszczanie wodą z sokiem cytryny,ale głodząc się kilka dni narobisz sobie większych kłopotów niż korzyści

ja nie stosowałam :D
chociaż chętnie się dowiem ;]

zweryfikowana
Posty: 877
Ostrzeżenia: 2/5

Cytat
lgku990
Dziewczyno jak Ty masz takie pomysły to polecam jakiegoś dobrego specjalisty od anoreksji...

Anoreksja czyli jadłowstręt, a głodówki robione w celach zdrowotnych to dwie zupełnie inne bajki.

Dobrze przeprowadzona głodówka to wiele korzyści. Sama robię raz w miesiącu głodówkę, za radą lekarza i jestem zadowolona. Dzięki temu można pozbyć się z organizmu toksyn, wszystkich "śmieci",które tam zalegają. Dzięki temu może się poprawić także stan cery, włosów itp.
Jednak jeśli chcesz stosować głodówkę jako kurację odchudzającą to jest to zły pomysł. Może i stracisz pare kg, ale pierwsze pare kg to woda, więc nie ubędzie Ci tłuszczu.

Poza tym przed głodówką trzeba się odpowiednio przygotować! Nie można np. 1 dnia się tak brzydko wyraże "nażreć", a przez pare nastepnych nic nie jeść. To za duży szok dla organizmu. Powinno się conajmniej pare dni przed głodówką oraniczyć spożywanie posiłków do gotowanych warzyw, wykluczyć czerwone mięso, fast foody i inne świństwa. Tak samo powinno się wychodzić z głodówki, stopniowo wprowadzając pokarmy.

Cytat
spinka33
Cytat
lgku990
Dziewczyno jak Ty masz takie pomysły to polecam jakiegoś dobrego specjalisty od anoreksji...

Anoreksja czyli jadłowstręt, a głodówki robione w celach zdrowotnych to dwie zupełnie inne bajki.

Dobrze przeprowadzona głodówka to wiele korzyści. Sama robię raz w miesiącu głodówkę, za radą lekarza i jestem zadowolona. Dzięki temu można pozbyć się z organizmu toksyn, wszystkich "śmieci",które tam zalegają. Dzięki temu może się poprawić także stan cery, włosów itp.
Jednak jeśli chcesz stosować głodówkę jako kurację odchudzającą to jest to zły pomysł. Może i stracisz pare kg, ale pierwsze pare kg to woda, więc nie ubędzie Ci tłuszczu.

Poza tym przed głodówką trzeba się odpowiednio przygotować! Nie można np. 1 dnia się tak brzydko wyraże "nażreć", a przez pare nastepnych nic nie jeść. To za duży szok dla organizmu. Powinno się conajmniej pare dni przed głodówką oraniczyć spożywanie posiłków do gotowanych warzyw, wykluczyć czerwone mięso, fast foody i inne świństwa. Tak samo powinno się wychodzić z głodówki, stopniowo wprowadzając pokarmy.


No bardziej mi zalezy na oczyszczeniu.
No i oczywiscie nie "nazarlam" sie wczoraj tylko tak jak piszesz eliminowalam poszczegolne produkty,...

zweryfikowana
Posty: 354
Ostrzeżenia: 2/5

gdy chce się odchudzić, zrzucić parę kilo to tylko taka głodówka u mnie skutkuje. Kiedyś ja stosowałam przez miesiąc i z 75 kg, zeszłam na 65 i utrzymałam ta wagę, ostatnio tez ja stosowałam i ważę 60 kg. Jak dla mnie rewelacja i nie ma nic lepszego, żadne tak diety dukana itd.
PS: u mnie najgorsze są pierwsze 2 dni potem już nawet głodu nie czuję :)
od jutro znów ja zaczynam i schodzę do 55 kg.:)

Sądzę,że popełniasz błąd. Da sie oczyścić organizm lepszym sposobem,np. nie jeść słodyczy,pić tylko wodę,nie jeść mięsa,ogolnie normalnych posiłków a przez wyznaczony okres jeść tylko owoce i warzywa na parze,ryż..

ja tez nie stosowalam. Nie wytrzymalabym

moja mama stosuje i bardzo sobie chwali,ja robilam tylko tylko 1 dniowe:)

To wy w ogóle nic nie jecie ? tylko pijecie wodę;O? To jest możliwe..?; O

Cytat
lgku990
Dziewczyno jak Ty masz takie pomysły to polecam jakiegoś dobrego specjalisty od anoreksji...

Niekoniecznie:)
Glodowka raz dwa razy w roku jest nawet wskazana zeby oczyscic ordanizm:) Powinna trwac 3-5 dni:)
Moze trwac do 10-12 dni z zaleceniem lekarza:)
Takie cos oczyszcza organizm z zbednych toksyn:)

Ja 4lata temu na glodowce schudlam kilka kg:)

I witaJ W KLUBIE:)
jA wczoraj oprocz wody nie mialam nic w ustach:)
Dzisiaj zjadlam dwie kanapki z serem- jedna rano druga w poludnie bo rano niestety zemdlalam na moment;/
Jeszcze jutro:) A potem dieta:)

Kilka lat temu zadnego jojo nie mialam, wrecz przeciwnie:)

I to prawda, najgorsze jest 3 dni:) A przez 7mozesz czuc sie zmeczonaitp jezeli sie odchudzasz:)

rok temu nieświadomie zrobiłam sobie głodówkę kilkudniową. nieświadomie bo byłam wtedy w szpitalu z fatalnym samopoczuciem. możecie uwierzyć lub nie, ale ja zapomniałam, że trzeba jeść. setki myśli w głowie, dni leciały nawet nie wiem kiedy aż w końcu pielęgniarki zaczeły wmuszać we mnie jedzenie bo mialam problemy z utrzymaniem równowagi i dojściem do łazienki. ogólnie dla mnie głodówka to zło i uważam, że lepiej zajadać się samymi warzywami i owocami niż kompletnie nic nie jeść.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dietetycznie na głoda - zdrowe dietetyczne przekąski