Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 150
Ostrzeżenia: 5/5

Ja głodówki nie polecam bo to nie jest dobre dla organizmu. Oczywiście detoks jest w porządku i nawet raz na jakiś dłuższy okres czasu wskazany. Jednak trzeba to robić z głową bo można sobie zrobić po prostu krzywdę. Znam przypadki jak ktoś doprowadzał się na prawdę do krytycznego stanu właśnie głodówką.

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 1/5

Ja też nie polecam głodówki. Szybki efekt jojo. Sprawdzone na własnej skórze;/

Nie no głodówka to najgorsza rzecz na świecie, zbilansuj dobrze dietę bo bez tego to nawet najlepsze ćwiczenia ci dobrze nie pomogą. wiem co mowie bo sama miałam ten problem, ćwiczenia kilka razy w tygodniu dawały małe efekty i dopiero po zmianie diety kg zaczęły lecieć jeden za drugim. gotowałam sporo ale później kupiłam multicookera to już szło z górki. Dużo gotowania na parze, i teraz „boczki” odeszły do przeszłości :)

Też nie polecam głodówek. Jak chcecie oczyścić organizm to są na to lepsze sposoby i mniej hardkorowe. No ale ogólnie to nie poleca. Tak jak tu napisała lineczka44 wystarczy zdrowa odżywianie i aktywność fizyczna. Najgorsze jest to, że wszystkie chcecie efektów natychmiast i z tygodnia na tydzień. To jest droga do zniszczenia sobie organizmu a nie do idealnej sylwetyki. Na idealną sylwetkę pracuje się miesiącami i latami a nie tygodniami! Takie są prawidła życia :) Pamiętajcie o tym.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-04 14:17 przez Szymonnowak.

Głodówka to najgorszy pomysł na odchudzanie. Zwiększenie aktywności i powiększenie diety o warzywa i owoce moim zdaniem wystarczy, tylko trzeba cierpliwości i regularności.

Najlepiej kupić sobie dobry dystrybutor wody do firmy i pić dużo własnie wody, żeby się lepiej oczyścić.

niezweryfikowana
Posty: 852
Ostrzeżenia: 9/5

Z tym oczyszczaniem za pomocą głodówki to uważajcie. Po pierwsze nie jest polecana przez nikogo. Ani przez lekarzy ani przez dietetyków.Po drugie moze naprawdę wyniszczyć Wasz organizm i potem będzie Wam się już trudno podnieść. Co się zrobi to się tego już nie odrobi.
Polecam stosować oczyszczanie innego typu:
zrezygnowac z uzywek
zmienić dietę
wysypiać się
piż dużo wody
Dobre są jeszcze zioła Hepa Vitale.Jest to mieszkanka, która detoksykuje organizm.

niezweryfikowana
Posty: 80
Ostrzeżenia: 7/5

Ja dużo informacji na temat diety znalazłam w poradniku Szczęśliwe jelita Vincenta Pedre



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-12-22 07:01 przez kola244.

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 4/5

Mam podobne zdanie co koleżanka powyżej Głodówki wcale nie są dobre oraz bardzo obciażają organizm Same sobie poczytajcie na temat tego jak źle mogą na niego wpływać
Sama początkowo przekonałam sie do ostropestu ponieawż ma wspaniały wpływ na wątrobę ( jest naukowo potwierdzone,że wspomaga ten organ oraz znacznie poprawia czynniki oraz parametry, wielu lekarzy przypisuje go przy lekach, które mają kiepskie działanie na wątrobę).
Aktualnie wolę wspomniane Hepa Vitale. Działanie jest wzmocnione przez dodanie wielu innych ziół.

Cytat
jauzosha
A skąd kupować takie zioła?
jak to gdzie ? w aptece lub zielarskim albo ze zdrową zywnoscia ;)

najlepszy sposób to :TMż polecam efekt 100 %

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 3/5

Cytat
jauzosha
A skąd kupować takie zioła?

Ostropest i inne ziółka kupisz w aptece i w sklepach zielarskich. Jeśli chodzi o Hepa Vitale to jedynie w sieci.

Jak dla mnie głodówka jest zbyt niebezpieczna dla organizmu.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Od czego zacząć odchudzanie?