Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

27 mar 2011 - 11:37:13

hej:) dziewczyny chce schudnac ale nie moge oderwac sie od jedzenia slodyczy.. po obiedzie zawsze musze cos przekasic slodkiego..a brzuch rosnie.. wiem ze musze schudnac ale naprawde ciezko mi zrezygnowac ze slodkiego.. Moze wiecie jakie produkty zastapily by mi slodkie.. a moze ten chrom jest dobry..


<moderacja - korekta tytułu>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-27 22:03 przez moderator.

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

27 mar 2011 - 11:39:17

mam tak samo, dzisiaj już zjadłam wafelka :D

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

27 mar 2011 - 11:40:20

podstawa nie miej slodyczy w domu!!! rozumiem ze ciezko ci bedzie odstawic slodycze ale to nic strasznego..

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

27 mar 2011 - 11:40:43

no ja jeszcze nie zjadlam nic slodkiego ale w kuchni juz leza kremowki :D ale to nie jest smieszne jestem uzalezniona od slodyczy..:(

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

27 mar 2011 - 11:42:24

podpisuje sie pod tym calkowicie,nie wyobrażam sobie zycia bez slodyczy,tez poczytam jak sie tej sklonnosci pozbyc

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

27 mar 2011 - 11:42:30

.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-02 21:25 przez prudensja_u.

niezweryfikowana
Posty: 272
Ostrzeżenia: 2/5

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

27 mar 2011 - 11:42:54

ja nie zrezygnuję ze słodkości, bo nie mam tak silnej woli ;) Na szczęście brzuch mi nie rośnie bo dużo ćwiczę - tańczę i jest OK ;) MMM idę cos zjeść ;D

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

27 mar 2011 - 11:44:29

Cytat
stellinka
no ja jeszcze nie zjadlam nic slodkiego ale w kuchni juz leza kremowki :D ale to nie jest smieszne jestem uzalezniona od slodyczy..:(
ja cały czas pytam mamy czy idzie do sklepu po coś słodkiego..:)
i cały czas sie rośnie, tylko szkoda że zamiast wzwyż to wszerz ..

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

27 mar 2011 - 11:46:18

Dziewczyny zanim weźmiecie do ust coś słodkiego powinnyście wiedzieć, że jak już po coś słodkiego sięgniemy to po pierwszym kęsie najtrudniej zrezygnować. Organizm poczuł cukier i chce go więcej. Więc jeżeli chcecie z tym walczyć to lepiej nie myśleć "a uszknę tylko odrobinkę":)

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

27 mar 2011 - 11:46:28

ech mam to samo, to sie nazywa uzależnienie ;D
wiesz możesz mieć też problemy z cukrem więc zrób lepiej jakieś badania..

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

27 mar 2011 - 11:47:25

ja rozumiem ale skoro masz taki problem to porozmawiaj o tym z twoja rodzina .... skoro ty probujesz pozbyc sie tego nalogu. niech ci pomoga! ja sie tak dogadalam i od ponad roku nie jem slodyczy, chipsow , nie pije coli ani pepsi ze o fast foodach nie wspomne. podstawa to wspolpraca.

aha...ale fajek to rzucic nie umiem:-(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-03-27 11:55 przez kinay83.

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

27 mar 2011 - 11:47:41

spróbuj AQUA SLIM :) czytałam dużo o tym w innych wątkach i na innych stronach internetowych i podobno jest skuteczny. Zabija wilczy apetyt i nie masz ochoty patrzeć na słodycze a co dopiero je jeść :). Jedna saszetka kosztuje około 1,50. Trzeba ją dać do 1,5l wody i pić przez cały dzień :)

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

27 mar 2011 - 11:47:43

Cytat
kinay83
podstawa nie miej slodyczy w domu!!! rozumiem ze ciezko ci bedzie odstawic slodycze ale to nic strasznego..

dokładnie :) jak nie mam słodyczy w domu to po prostu nie jem bo do sklepu specjalnie nie chce mi się wychodzić ;p

niezweryfikowana
Posty: 1.487
Ostrzeżenia: 1/5

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

27 mar 2011 - 11:47:50

Ja jak chcę coś słodkiego to jem owoc albo musli:) czy piję moją ukochana herbatkę zielona z ananasem mmmmmm.A tak ogólnie to mieszkam z chłopakiem i jest zasada, że kupujemy coś słodkiego raz w tyg:) i to 1 rzecz a nie całą reklamówkę

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

27 mar 2011 - 11:49:42

własnie ja mam ten sam problem nigdy nie musiałam sie ograniczac w ręcz przeciwnie,a teraz nagle tak przytyłam i nie umiem ich odstawic tyle ze ja batona nie jadłam bo mi sie nie opłacało czekolady sobie kupowałam tabliczka dla mnie to normalne a chrom moim zdaniem jest w ogóle do niczego ja nie polecam,ale każdy ma inny organizm.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Głodówka, oczyszczanie organizmu + kilka kilo mniej - zbiorczy