Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

24 wrz 2011 - 20:38:17

Silna wola - to z własnych doświadczeń :)

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

24 wrz 2011 - 20:39:42

Cytat
Dunphy
Ja się oduczyłam. Zamiast słodyczy- piwo i chipsy :D
Dobre haha :D ja za to różowe wino i fajki:/

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

24 wrz 2011 - 20:42:58

można jeść ale np. raz w tygodniu sobie zrób jeden dzień że możesz zjeść, a tak to trudno silna wola nie mogę - nie zjem

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

24 wrz 2011 - 20:43:47

ponoć jak ma się dobrze dobraną dietę, tzn. dostarcza wszystkich składników to nie ma się ochoty na słodycze, bo to że ja masz znaczy że jakiegoś składnika Ci brakuje....
ale co i jak dokładnie nie wiem, kiedyś był o tym program w tvn style ??
Ale coś w tym musi być, bo jak się przez pewien czas zdrowo odżywiałam to nie ciągnęło mnie do słodyczy, czipsów....alko tez :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-24 20:48 przez yellowcab.

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

24 wrz 2011 - 20:44:31

Ja chętnie się dowiem jak się oduczyć jeść czipsy:D na słodycze baaardzo rzadko mam zachcianki.. wcinam 1 kinder pingui i mam spokój na 2-3 tygodnie:D ale czipsy.. Boże kochany, gdyby ktoś mi przywiózł tira pełnego czipsów, to bym to w tydzień zeżarła chyba:D

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

24 wrz 2011 - 20:44:38

hm , nie wiem czy to coś pomoże,ale prawie miesiąc jestem na diecie , bo się strasznie zawziełam że musze schudnać a nie po raz kolejny się poddać i poprostu sobie odmawiam i pomaga :)

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

25 wrz 2011 - 23:41:39

Faktycznie chrom podobno działa. Nie słyszałam o tych skutkach ubocznych. Ja w pracy staram się nie jeść, ale robię sobie wielki (0,5l) kubek kawy i popijam co chwilę. Nawet mimo, ze przestalam slodzic nie potrzebuję słodyczy. Gorzej jest wieczorami, na szczęście w domu nigdy nic słodkiego nie ma, a do sklepu specjalnie po batonika nie wyjdę, więc luz.

zweryfikowana
Posty: 99
Ostrzeżenia: 1/5

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

25 wrz 2011 - 23:45:34

Powieś sobie na lodówce :P



jak oduczyć się jedzenia słodyczy

25 wrz 2011 - 23:46:20

Cytat
Dunphy
Ja się oduczyłam. Zamiast słodyczy- piwo i chipsy :D
tez zastosowalam tą tajemna recepture na porzucenie slodyczy :D polecam-serio dziala :D
Cytat
freshly
Ja chętnie się dowiem jak się oduczyć jeść czipsy:D na słodycze baaardzo rzadko mam zachcianki.. wcinam 1 kinder pingui i mam spokój na 2-3 tygodnie:D ale czipsy.. Boże kochany, gdyby ktoś mi przywiózł tira pełnego czipsów, to bym to w tydzień zeżarła chyba:D
ahahahaha znalazlam bratnia dusze :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-25 23:47 przez tukuu.

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

25 wrz 2011 - 23:49:04

ja się oduczyłam także da się. słodyczy nie kupuję wcale. czasami zdarza mi się coś skubnąć ale to tylko jak jest jakaś okazja np przyjeżdżają goście i jest ciasto. proste po prostu nie kupuj, jak opanujesz tę sztukę to nie będziesz jadła ;)
chipsów nie jem w ogóle już od lat.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-25 23:49 przez annabeth.

niezweryfikowana
Posty: 1.818
Ostrzeżenia: 1/5

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

25 wrz 2011 - 23:49:37

Cytat
madziutex
Cytat
dadziaaa
jak sie oduczyć jedzienia słodyczy jakies pomysły ? nowe


piszcze sprawdzone pomysły :>

żamknij szłodycze w najwiźsiej półcie i wyziuć kluć pseź oknio
sićkie?

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

25 wrz 2011 - 23:50:11

Cytat
freshly
Ja chętnie się dowiem jak się oduczyć jeść czipsy:D na słodycze baaardzo rzadko mam zachcianki.. wcinam 1 kinder pingui i mam spokój na 2-3 tygodnie:D ale czipsy.. Boże kochany, gdyby ktoś mi przywiózł tira pełnego czipsów, to bym to w tydzień zeżarła chyba:D

Ja teeeż... Ale od jakiegoś czasu nie jem chipsów, jedynie jakieś chrupki smakowe jak już mnie telepie haha- odwyk!

zweryfikowana
Posty: 68
Ostrzeżenia: 1/5

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

25 wrz 2011 - 23:54:14

zjedz na raz 3 tabliczki czekolady, i co tam jeszcze lubisz, zbrzydnie Ci na dobry miesiąc conajmniej :)

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

25 wrz 2011 - 23:59:59

Koleżanka była u lekarza który jej powiedział,że problemy zdrowotne ma od słodyczy kobietka się zaparła i nie ma mowy coś słodkiego w nią wmusić. Ja zakupiłam cały zapas lizaków i jeśli przyjdzie ochota na słodkości to tylko lizaki zawsze to lepsze niż czekolada...

jak oduczyć się jedzenia słodyczy

26 wrz 2011 - 00:19:27

po prostu nie sprowdzać ich do domu!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

1000 kalorii odchudzanie