Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
|<- <-- 1 2 ... 36 37 38 39 40 ... 42 43 -->

ulubione słodycze;)

23 maj 2017 - 09:46:32

słodycze Kinder :)

niezweryfikowana
Posty: 88
Ostrzeżenia: 7/5

ulubione słodycze;)

01 cze 2017 - 07:11:57

Galaretki z owocami
ciasta z owocami
albo tarty owocowe

Uwielbiam wszystko co jest z owocami ( szczególnie teraz kiedy wystarczy pójść na targ za rogiem oraz kupić świeże polskie owoce....).
Proste ciasta są moim zdaiem najlepsze.Częśto piekę na przykład ciasto ucierane z truskawkami:

https://www.przepisy.pl/przepis/ciasto-z-truskawkami-8299



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-15 12:27 przez Emilenda.

niezweryfikowana
Posty: 51
Ostrzeżenia: 2/5

ulubione słodycze;)

27 lip 2017 - 19:35:41

ostatni owoce pod kruszonką, najlepiej maliny bo kwasne

ulubione słodycze;)

28 lip 2017 - 09:26:26

lubię tofflersy , mniaaaaaam!

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 7/5

ulubione słodycze;)

12 sie 2017 - 17:18:16

Kinder bueno i wszystko, co kokosowe. I lody o smaki słonego karmelu! ❤ Ale zawsze, jak robię zakupy, to słodycze kupuję tylko, gdy sa na promocji, żeby nie mieć podwójnych wyrzutów sumienia ;-) Jak chcecie upolować swoje ulubione smakołyki, to polecam nasza apke, gdzie znajdziecie największa bazę gazetek promocyjnych :-) Iwona, Moja Gazetka <moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-07 07:20 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 334
Ostrzeżenia: 1/5

ulubione słodycze;)

18 sie 2017 - 11:53:32

Och, ja mam wiele słodyczy przy których nie potrafię przejść obojętnie w sklepie i zawsze coś słodkiego wyląduje w koszyku. Dziś do pracy kupiłam sobie desery słodka chwila "pudding na zimno". :D Właśnie jem waniliowy :) mniam serce mniam


ulubione słodycze;)

18 sie 2017 - 13:02:07

Ja kocham tureckie lokum o smaku różanym :D

ulubione słodycze;)

25 sie 2017 - 12:30:18

Białe michałki bezapelacyjnie! Mam tez słabosc do milky wayów od dziecka :)

ulubione słodycze;)

28 sie 2017 - 18:01:56

Ja do kokosowych i waniliowych Góralków. :)

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

ulubione słodycze;)

07 wrz 2017 - 01:34:18

Podziwiam, że są osoby, które potrafią wskazać tylko jeden deser, albo nawet ograniczyć się w jakikolwiek sposób. Jak to robicie u licha? :) Uwielbiam słodkości, pod każdą postacią i w każdej formie. Niestety nie umiem ich robić, więc często zdaję się na zakup gotowców ze sklepowych i cukierniczych półek... a może raczej powinnam powiedzieć, że się zdawałam, bo od pewnego czasu staram się tego nie robić. Jestem na diecie i postawiłam na fit jedzonko, a w tym m.in. na catering dietetyczny. Deserów nadal nie potrafię robić, ale odkryłam ku mojemu zdziwieniu, że te fit desery też mogą być przepyszne. I tak też dziś np. dostałam wraz z pudełkami z Macro Bios Bar jabłka pieczone z waniliową jaglanką. Jadł ktoś kiedyś coś podobnego? Tak doskonale upieczonego i kwaskowato-słodkiego jabłka dawno nie próbowałam. W dzieciństwie nawet specjalnie za pieczonymi jabłkami nie przepadałam, a tu proszę! Do tego to aksamitne, aromatyczne nadzienie... mmmm... Wiele już było pysznych deserów, ale przyznam, że jeśli chodzi o nadchodzącą jesień, to będzie chyba mój nr 1! I już nie mogę doczekać się jutra. A wy macie ulubione desery sezonowe?

zweryfikowana
Moderator
Posty: 13.992

ulubione słodycze;)

18 wrz 2017 - 20:38:53

Ciasto z jabłkami, ciasto ze śliwką, ciasto z gruszką, batony z orzechami, batony z karmelem, czekolada czarna, dżem z czarnej porzeczki, pączki, chrusty, kokosowe kulki uwielbiam :)

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 3/5

ulubione słodycze;)

01 paź 2017 - 18:26:06

Uwielbiam zajadać się batonami Bounty! Ale ze względu na dietę, nie mogę ich jeść. W Internecie szukałam alternatywy na moje ulubione batoniki, i znalazłam. Teraz już mam przepis na ulubione batony i mogę je z czystym sumieniem polecić.
<moderacja>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-02 09:58 przez moderator.

ulubione słodycze;)

01 paź 2017 - 18:53:57

zważywszy, że na nasz (wschodni) rynek wciąż idzie sam syf: olej palmowy, syrop glukozowo-fruktozowy w składzie + oczywiście E, wzmacniacze smaku, barwniki, konserwanty, syntetyczne witaminy (których część posądza się o skutek odwrotny od zamierzonego: m.in. zwiększanie możliwości zachorowania na raka), to wybór mam słaby: raczej kupuję to,co nie zawiera powyższych, czekoladowe ciastka zbożowe, czekolady z dużą zawartością kakao, monte klasyczne, jagurt naturalny słodzony miodem Zott + czasami owooce, orzechy nerkowca: mega słodkie, belgijskie czekoladki z Lidla "owoce morza". większość słodyczy to trutka i to wcale nie przez cukier, którego tam zazwyczaj nie ma.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-01 18:55 przez her-ring.

ulubione słodycze;)

01 paź 2017 - 21:46:46

Ostatnimi czasy jest to tiramisu :)

ulubione słodycze;)

02 paź 2017 - 20:31:16

Uwielbiam Toffifee :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak szybko schudnąc do lata?