Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

To nawet nie jest głupie co mówisz a nie trzeba się męczyć skoro pryznosi efekty. Jakieś konkretne popijałaś?

Różnie, cytrusy na czczo, pomidory z chilli podkręcają metabolizm, burak działa też oczyszczająco. Ale nie musza to być typowe soki na odchudzanie, warzywa to samo zdrówko i na pewno mniej kaloryczne niż typowe danie na kolacje czy śniadanie.

Oj kochana, Tys mi Siostrą!!! Mam to samo... Nawet dziecku po kryjomu kinder bueno potrafię zjeść, jak muszę się dosłodzić... Powiesiłam sobie swoje zdjęcie na lodówce w czasach, gdy byłam najzgrabniejsza - zrób to samo, może nam pomoże :)

Cytat
niveaaa83
Oj kochana, Tys mi Siostrą!!! Mam to samo... Nawet dziecku po kryjomu kinder bueno potrafię zjeść, jak muszę się dosłodzić... Powiesiłam sobie swoje zdjęcie na lodówce w czasach, gdy byłam najzgrabniejsza - zrób to samo, może nam pomoże :)

Na pewno może motywować do zmian ;)

Sok to dobry pomysł, lepiej jest wypić sok z jabłka bardzo słodki i przy tym zdrowy a ochota na słodycze odpuszcza. Ja bardzo długo wachałam się z zakupem wyciskarki, nie ukrywam zbierałam na nią pieniążki bo nie mogłam sobie pozwolić od tak na kupno ale dzięki temu doceniam i podjełam bardzo dobrą decyzję bo mam sprzęt na lata a użytkuję bardzo często.

Błagam, czy to nie lepsze niż sztuczny tłusty baton?





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-11-17 12:35 przez kiziakicia.

Cytat
norwegia
Różnie, cytrusy na czczo, pomidory z chilli podkręcają metabolizm, burak działa też oczyszczająco. Ale nie musza to być typowe soki na odchudzanie, warzywa to samo zdrówko i na pewno mniej kaloryczne niż typowe danie na kolacje czy śniadanie.

Czym wyciskasz?

Takim cudakiem ;) Świeża sprawa.



Cytat
annafm
Suplement bardzo skuteczny sama go stosuję, od 20 stycznia z e SLIM EXTREME schudłam już 2,5 kg i nie mam ochoty na słodycze, a wcześniej to było moją zmorą, potrafiłam z "głodu" wchłonąć pół tabliczki czekolady na raz a drugie pół następnego dnia.
to ile schudłas raz piszezs ze 1kg teraz nagle 2,5kg ? a nie przyszło ci do głowy ze masz niedobory magnezu, chromu dlatego taka masz ochote na czekolade ? i przestań reklamować wszedzie gdzie sie da tą chemię

Cytat
takaona
Przestań na litość boską zaśmiecać forum tymi żałosnymi reklamam. Zgłaszam!!!
czy my nie możemy w końcu normalnie pisać!!!! ona znowu swoje dowala o suplementachtach mówie o tej ANNAFM zły

i to jest super wyjście, bo czym dłużej śpisz to omijasz posiłki :-)

niezweryfikowana
Posty: 219
Ostrzeżenia: 2/5

Mi pomogło picie colonu slim, od niedawna go stosuję ale widzę ze ogólnie mniej mi się chce jeść i jakoś do słodyczy też nie ciągnie, o takie coś mi chodziło :) i przy okazji nie jem chemii

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 8/5

Cytat
kiziakicia
Sok to dobry pomysł, lepiej jest wypić sok z jabłka bardzo słodki i przy tym zdrowy a ochota na słodycze odpuszcza. Ja bardzo długo wachałam się z zakupem wyciskarki, nie ukrywam zbierałam na nią pieniążki bo nie mogłam sobie pozwolić od tak na kupno ale dzięki temu doceniam i podjełam bardzo dobrą decyzję bo mam sprzęt na lata a użytkuję bardzo często.

Błagam, czy to nie lepsze niż sztuczny tłusty baton?

ja mam po sokach straszne zaparcia i zgagę. Niejednokrotnie probowalam przejsc na diete sokową bo podobno to hit, ale zawsze efekt byl taki, ze pozniej meczylam sie w toalecie. Zreszta dietetyk tez zwrocil mi uwage, ze soki nie sa dobrym napojem na diecie, lepiej postawic na wode i ewentualnie napoje typu: woda + sok z cytryny + ogórek. Próbowałam i sa naprawde mega, swietnie gasza prganienie latem z lodem i pobudzaja metabolizm do pracy



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-07-10 09:37 przez moderator.

po co w kapsułkach można jeść otręby z owocami .

niezweryfikowana
Posty: 10
Ostrzeżenia: 3/5

tez lubie takie a'la detoksy. zreszta wlasnie od tego zaczynalam swoja diete - od 5 dniowej detoksykacji. menu opracowalo dla mnie <moderacja> od ktorego wlasnie zamawiam catering dietetyczny. i zarowno przy detoksie jak i teraz na regularnej, zbilansowanej diecie, nie czuje sie glodu pomimo niewielkiej liczby kalorii. wlanie podczas detoksu pomimo tych 800kcal na dzien odkrywalam smaki na nowo - nigdy nie pilam tak bez niczego sok z buraka czy kiszonej kapusty... efekt po detoksykacji - rewelacja. calkowita regeneracja i otwarcie na nowe wyzwania



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-02 10:04 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Od czego zacząć odchudzanie?