Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

dieta dukana - zbiorczy

06 maj 2010 - 10:46:46

jestem na tej diecie 2 m-ce, schudłam 7kg... trochę wytrwałości i naprawdę można sobie pomóc:) lepsze samopoczucie, fakt czasem trudno coś dostać w sklepie...ale warto się wysilić:)

dieta dukana - zbiorczy

06 maj 2010 - 10:49:15

moge jesc w 1 fazie czyli okolo 10 dni:
z mies to krolik, wolowina, cielecina, konina, kurczaki(bez skorki), indyki, watrobka, szynki z kurczakow i indykow, ale nie mozna jesc wieprzowiny, zeberek, jagnieciny, geci i kaczek

ryby to mozna: dorsza, halibuta, lososia, makrela, morszczuka, sardynki, tunczyka ale nie mozna np tunczyka w oleju i sardynek w oleju. a i mozna wszystkie owoce morza,

i jeszcze jajka, mleko ale chude, serek wiejski, jogurty naturalne albo smakowe ale z mala iloscia tluszczu i slodzone slodzikiem, serki topione bez tluszczu a nie mozna serow zotlych i to co jest pelnotluszczowe

no i wiadomo ze nie mozna keczupu, musztardy, orzechow, czekolady, cukru, suszonych owocow i smietany

dieta dukana - zbiorczy

06 maj 2010 - 11:35:53

ja zalecam kupienie książki "nie potrafię schudnąć " jest rewelacyjna jest tam wszystko opisane krok po kroku co i jak jeść i nie jeść i wiele ciekawych informacji na temat odżywiania. Jest niedroga, niecałe 20 zł a są tam wszystkie wskazówki, internet internetem ale ja zawsze wolę przeczytać książkę którą napisał autor tej diety, no i ona jest cienka wystarczyły mi 2 spacerki z córcią żeby ją przeczytać:)

dieta dukana - zbiorczy

07 maj 2010 - 22:33:13

a można pić kawe?

dieta dukana - zbiorczy

08 maj 2010 - 21:40:10

można pić kawę, ale bez cukru :) a śmietanka do kawy tylko odtłuszczona :):):)

dieta dukana - zbiorczy

08 maj 2010 - 21:45:47

Osobiście polecam dietę. Zaczęłam ją stosować 11 stycznia i w 3 miesiące schudłam 12 kg, chciałabym jeszcze dwa... ale coraz ciężej to idzie. Odstępstwa od niej oczywiście się zdarzają, w sumie teraz już nie mam podziału na proteiny i warzywa, ciągle mieszam. Głodna nie chodzę, spadek zauważam, choć coraz mniejszy.
Widocznie moje ciało chudsze już być nie chce.
Moją podstawą jest nabiał, kurczęcina i słodzik ;)

dieta dukana - zbiorczy

08 maj 2010 - 22:14:27

Ja od 1 lutego jestem na tej diecie. Na dzień 1 marca miałam już 9 kg mniej, w pasie 10 cm mniej, w biodrach ok. 6, w udach i łydkach też spadki :):):) dieta cudowna, bo nawet przez moment nie chodzi się głodnym :) ale podstawa to trzymać się ściśle listy produktów do spożycia, bo w innym przypadku efektów nie będzie :) Dlatego najlepiej kupić sobie tę książeczkę - NIE POTRAFIĘ SCHUDNĄĆ, przeczytać i głęboko się zastanowić czy da się radę przetrzymać te wszystkie trzy fazy, a czwartą już do końca życia.... Jeśli ktoś zrezygnuje w trakcie diety to gwarantuję, że odzyska stracone kg i to podwójnie :(:(:( Więc lepiej się głęboko zastanowić przed przystąpieniem do tego.
W diecie fajne jest to, że można sporo kombinować i wcale nie trzeba jeść "trocin" jak to niektórzy mówią. Przepisów w sieci można znaleźć od groma /ja też kilkoma dysponuję jakby co ;)/ m.in. sernik!!! tortilla!!! mniam, mniam, mniam.... :D
Ciało jest fajne, bo nie flaczeje, skóra jest elastyczna i taka gładka jakby.
Ja byłam ogromną przeciwniczką tej diety dopóki sama nie spróbowałam :D teraz jestem na TAK! :):):) no,a na dzień dzisiejszy (jestem już na trzeciej fazie) mam już 11 kg mniej tralilajjjjj :):):)
Aha, co najważniejsze - DUŻO PIĆ NA TEJ DIECIE!!!! bo nerki są okropnie obciążone przerabianiem takiej ilości białka....

dieta dukana - zbiorczy

08 maj 2010 - 22:16:59

ja zdecydowanie odradzam. ta dieta strasznie wyniszcza ogrganizm . mialam duze problemy po niej

dieta dukana - zbiorczy

08 maj 2010 - 22:22:02

A jakie miałaś problemy jeśli można spytać.... bo my robiłyśmy z koleżanką niedawno wyniki i wyszły nam tfuuu tfuuuu tfuuuu odpukać bardzo dobre.... jedyne, co wiem to zagrożenie o nerkach

dieta dukana - zbiorczy

08 maj 2010 - 22:25:01

ja zaczynam od poniedziałku.mam nadzieje ze wytrwam ;)

dieta dukana - zbiorczy

08 maj 2010 - 22:29:12

oo ;) nie slyszalam, musze sprobowac;d

dieta dukana - zbiorczy

08 maj 2010 - 22:29:44

Cytat
olenka884
ja zaczynam od poniedziałku.mam nadzieje ze wytrwam ;)

Trzymam kciuki :):):) i powodzenia życzę! koniecznie daj jak rezultaty!!

dieta dukana - zbiorczy

08 maj 2010 - 22:30:15

ja stosowałam 1,5 miesiąca schudłam około 8 kg:)

dieta dukana - zbiorczy

09 maj 2010 - 20:42:24

Cytat
Pattiguana
Cytat
olenka884
ja zaczynam od poniedziałku.mam nadzieje ze wytrwam ;)

Trzymam kciuki :):):) i powodzenia życzę! koniecznie daj jak rezultaty!!
Dzisiaj zrobiłam zakupy,zeby mniec co w pracy jeść;) jestem w fatalnej sytuacji bo pracuje w cukierni...hehe dzisiaj zjadłam kawałek torciku tak na zakończenie obecnego odrzywiania a wkraczanie na ścieszke protein ;p

dieta dukana - zbiorczy

09 maj 2010 - 20:48:18

Cytat
ula-85
ja zalecam kupienie książki "nie potrafię schudnąć " jest rewelacyjna jest tam wszystko opisane krok po kroku co i jak jeść i nie jeść i wiele ciekawych informacji na temat odżywiania. Jest niedroga, niecałe 20 zł a są tam wszystkie wskazówki, internet internetem ale ja zawsze wolę przeczytać książkę którą napisał autor tej diety, no i ona jest cienka wystarczyły mi 2 spacerki z córcią żeby ją przeczytać:)

ja zamowilam ksiazke :)
Czekam az przyjdzie :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

powstrzymanie apetytu, podjadanie, wilczy apetyt ! pomocy