Obecnie rozmawiamy o:

Pogrzeb

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 399
Ostrzeżenia: 4/5

Dokładnie tak. Najważniejsza jest systematyczność. To jedyne co faktycznie pomaga. U mnie przy foreverslim leciały 1-2 kg tygodniowo, w sumie straciłam wszystko, bez specjalnych głodówek. I w zasadzie to pozwoliło mi diametralnie powrócić do życia!

Znam ludzi, którzy choćby nie wiem co robili to nie przytyją i tyle, taka przemiana materii.

Mi się wydaje, że trzeba jeść dużo białkowych rzeczy, do tego mniej razowych a więcej szybko przyswjalnych jak biały ryż i ziemniaki

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
Tirosoma
karen - wariatki? :]. No cóż, chyba nigdy nie widziałaś chudych dziewczyn ;-]. Niedowaga to też problem i na pewno nie jest super dla zdrowia.......
Mnie wkurza ignorowanie problemów ludzi którzy mają niedowagę. W gazetach ciągle piszą: diety odchudzające, diety odchudzające, diety odchudzające bla bla bla............. Nic o sposobach na przytycie.
Ja wiem tylko tyle, że trzeba jeść kalorycznie. Jem kalorycznie i co? I nic.

Ale to dlatego, że nas - grubasek jest więcej :P i to znacznie :(

Też chcę przytyć. Ostatnio przybyło mi kilo w tydzień.
Jadłam pizze, frytki, chipsy.... nie za zdrowo, ale pomogło.

Przeważnie tak jest, ze przy niedoczynności się tyje a przy nadczynności chudnie.chociaż nie jest to reguła, bo sama mam niedoczynność a jestem szczupłą osobą. Mam po prostu dobrą przemianę materii.

Cytat
Olka1982
Witajcie kochane:)

Z nóg mnie zwaliło jak przeczytałam o tarczycy!!!!! Czasami jestem tak bezmyślna że aż mi siebie żal:( Moja 3 letnia córeczka choruje na tarczycę ( niedoczynność), i walczymy z tą chorobą odkąd skończyła roczek. Jest taka chudziutka że na pierwszy rzut oka wygląda jak mała anorektyczka, że ja nie wpadłam na to że też powinnam się przebadać!!!!!! Dziewczyny wielkie dzięki za to że piszecie o takich rzeczach!!! A swojego lekarza też ochrzanie bo mógł mi podsunąć ten pomysł. Wielkie pozdrowienia dla Was kochane i życzę dodatkowych kilogramów:):):)
zweryfikowana
Posty: 14
25 sie 2014 - 18:00:21
Przeważnie tak jest, ze przy niedoczynności się tyje a przy nadczynności chudnie.chociaż nie jest to reguła, bo sama mam niedoczynność a jestem szczupłą osobą. Mam po prostu dobrą przemianę materii.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-25 18:05 przez elisa25.

miałam zawsze ten sam problem.. zaczełam brac lek peritol :) jest na alergie ale przy okazji można tez przytyć, gdyż po zażywaniu go cały czas ma sie ochote coś zjesc a na dodatek jest się bardzo sennym. Mam 168cm wzrostu i teraz waze 50 kg, lek odstawiłam po paru dniach a przytyłam dobre pare kg :)

Nie tylko nadwaga może prowadzić do kompleksów i złego samopoczucia, poza tym również nie jest korzystna dla zdrowia! Aspekt estetyki to jedno , a zdrowie to drugi problem. Jednak tak samo ,jak z nadwagą , niedowagi można pozbyć się za pomocą odpowiedniej diety ! Twój organizm jest bardzo wymagający ,jeżeli chodzi o żywienie. Jezeli zechciałabyś sięgnąć po pomoc z zakresu dietetyki to zapraszam do mnie.

Oferuję pomoc w redukcji nadwagi , cellulitu, budowaniu masy mięśniowej i kształtowaniu sylwetki za pomocą jedynych skutecznych metod jakimi są dieta i ćwiczenia fizyczne!
Rozpisuję plany żywieniowe oraz treningi (jeżeli klient ma takie życzenie) , dostosowane do indywidualnych potrzeb (silownia, teren ,dom).
Posiadam kompleksową wiedzę na temat żywienia, treningu i podstaw suplementacji , którą z chęcią podziele się z każdą osobą potrzebującą pomocy.

Pod okiem trenera znacznie łatwiej utrzymac motywację i osiągnąć cel , zatem nie zostawiam "samopas" z planami, za to służę poradą w trakcie trwania kuracji / cyklu.
W związku z tym e-usługa może dać tak samo dobry rezultat ,jak wizyty u dietetyka.

Diety ,które tworzę są przde wszystkim zbilansowane, bezpieczne, dostosowane do preferencji klienta oraz ekonomiczne, a czas który należy poświęcić na przygotowania potraw staram się skrócić do minimum, dlatego przekonasz się,że intensywny plan dnia nie musi być przeszkodą nie do przeskoczenia a odchudzanie może być "smaczne"! :)

Zapraszam do kontaktu za równo osoby z problemem nadwagi jak i niedowagi, chętnie odpowiem na każde pytanie i wyjaśnię wszelkie wątpliwości !

też mam ten problem ważę 48kg a mam 168 cm ;(

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 5/5

Cytat
emte35pl
Znam ludzi, którzy choćby nie wiem co robili to nie przytyją i tyle, taka przemiana materii.

Moja przyjaciółka tez tak ma. I próbowała przerówżnych sposobów, ale nic nie pomagało i w końcu zaakaceptowała siebie taka jak jest

mi nawet kilogramy słodyczy nie pomagają :(

chce trochę przytyc na nie mogę.

Ja wazę 41 przy 165 i w zyciu nie chce przytyć. Raz przy codziennym jedzeniu fast foodow utyłam 4kg i co jest śmieszne nic w sylwetce sie nie zmieniło oprócz ud ktore przybrały po 6cm

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

Mi pomogły bakalie - szuszone owoce, orzeszki przegryzane w kazdej chwili. Mozna je wszedzie ze soba zabrac,polecam! starajcie sie zjadac okolo 3-5 garsci dziennie

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 1/5

Tym którzy chcą przytyć proponuję zajrzeć na stronę www.sklepdiety.pl. Oferują darmowe konsultacje dietetyczne i produkty, które w tym pomogą, a są zdrowe i zrównoważone.

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 6/5

Hej, może spróbuj suplementy diety z herbalife? Ja czuje się po nich o wiele lepiej i lepiej wyglądam :) Tutaj możesz je zobaczyć http://stylzycia.sklep.pl/ :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co jeść po terningu ?